Skocz do zawartości

Skąd tyle trytu...


Marcin3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest proste, skad gracz o nazwie Queid ma ponad 500k trytu na u9? Sledze wyniki lotto i nie trafil ani jednej 4. Jedyny zakup trytu jaki zrobil to okolo 50k od Winia. Z ciekawosci zapytalem sie tego gracza skad posiada taka ilosc lecz nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi. Nagle po moich wiadomosciach usunal 90%+ ilosci trytu z handlarza po czym udawal ze nigdy tyle nie mial jak widac na screenach. Nie uzyskalem od niego odpowiedzi wiec pytam tutaj.

pfghgfd.png

trytre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest proste, skad gracz o nazwie Queid ma ponad 500k trytu na u9? Sledze wyniki lotto i nie trafil ani jednej 4. Jedyny zakup trytu jaki zrobil to okolo 50k od Winia. Z ciekawosci zapytalem sie tego gracza skad posiada taka ilosc lecz nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi. Nagle po moich wiadomosciach usunal 90%+ ilosci trytu z handlarza po czym udawal ze nigdy tyle nie mial jak widac na screenach. Nie uzyskalem od niego odpowiedzi wiec pytam tutaj.

A co cie to interesuje skąd jest tyle trytu na koncie? Mam i tyle. Nie interesuj się.

Edytowane przez Grisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko wyjasnione. Trzeba bylo sluchac pani od matmy w podstawowce jak uczyla mnozenia hehe :) Dobrze ze juz piatek bo tez mozliwe ze z braku alkoholu te zera mi sie pomnazaja. 

 

A co do tej wypowiedzi,

`A co cie to interesuje skąd jest tyle trytu na koncie? Mam i tyle. Nie interesuj się.`

 

to jednak mialbym troche zainteresowania jak i pewnie kilka innych osob na u9 gdyby jakis gracz mial taka sume bez wygrania lotto, przy niskim lvl eks (miales lvl22 jak kilka dni temu skanowalem) po miesiacu gry. Tryt = dex = pkt w statystykach, no ale z drugiej strony, teorytycznie, nawet gdyby ktos kupil/dostal tryt od admina to za duzo sie to nie rozni od zakupu astatow.

 

 

Zamykam.

IWNF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.