Skocz do zawartości

Blad w ACS / ankieta o wykluczenie z teamu


MiG

Oddanie stanowiska  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy SGO MiG powinien zrezygnować z piastowania swojego stanowiska w teamie?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako iż powstala zagorzala rozmowa z graczem Braus na shoutbox, pisze ten temat ja, a nie osoba, ktora nagle zauwazyla istnienie takoego bledu. Ponadto uwazam, iz problem powinien zostac rozwiazany publicznie, zeby kazdy wiedzial o co chodzi, a nie na emailu po kryjomu.

 

Konkretnie mam na mysli, kiedy lecac na gracza tworzymy zwiazek i lecimy w ACS (niekoniecznie z innym graczem). Kiedy flota, ktora utworzyla zwiazek zostanie zawrocona, reszta flot z misja zwiazek nadal leci do celu, kiedy natomiast czas dochodzi do 00:00:00, wszystkie zawracaja bez odbycia walki. Nie ma zadnego RW.

W praktyce ma to niewielkie zastosowanie, osobiscie nigdy z tego umyslnie nie skorzystalem, chociaz jestem sklonny klócic sie z tym, czy aby na pewno jest to blad, gdyz jak ktos na shoutbox zdazyl zauwazyc, pociag, ktory nie posiada jednostki napedowej nie pojedzie.

 

Mysle, ze kazdy (a przynajmniej wieksza czesc graczy) zna ten blad (prawdopodobnie istnieje od poczatku gry), mimo to wnosze ankiete na temat tego, czy nadal mam piastowac stanowisko jako czlonek teamu serwisu ogam.online. Jezeli uwazacie, iz nie powinienem dzierzyc danej mi funkcji, bez slowa poprosze o odebranie wszystkich uprawnien.

 

Prosze o wyrozumialosc, post pisany ze smartfona, dlatego widoczne sa braki ogonkow i kropek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

znowu dochodzi do sytuacji, że Leon wywleka błędy ogam.online na światło dzienne a bezczelnośc SGO jest bez granic, niby wiedzą o tym błędzie od dawna, ale żadnego zgłoszenia do Administratora nie BYŁO (!) skandal

O ile MiG jest dobrym sgo, to w/w fakt raczej go dyskfalifikuje z piastowania funkcji, podobnie Nebu.

Też wiedział i nie zgłosił.

Ponadto w/w gracze kwalifikują się do wykorzystywania błędu w grze, czyli ban pernamentny (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem od początku istnienia ACS, czyli jakieś 7 lat, jeszcze na ogame.pl było tak, że zawrócenie głównej floty ACS powodowało, że wszystkie floty które DOŁĄCZYŁY do niej robiły to samo co ona - zawracały i nie jest to błąd a logiczne działanie.

 

Moim zdaniem leon znowu próbuje leczyć jakieś swoje kompleksy chcąc zaznaczyć swoje istnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zrobic ankiete: Czy braus powinien zostac wykluczony z oferty ogam.pl ... bo jego zachowanie i prowokacje są bezczelne ...

 

Co do tematu to jak to moze komus zaszkodzic? To zaden blad... od zawsze tak bylo :] i lazdy to wiedzial a ze leon nie umie latac w ACS to nie wiedzial proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale błędem tutaj ma być to, że reszta zawraca (to nie jest błąd), czy że to zawrócenie pokazuje się dopiero jak flota doleci.

W drugim przypadku można by wykorzystywać to do wymuszenia wybudowania floty do podstawki a zysku brak (brak bitwy). No ale flota wybudowana dalej jest, nic się nie traci. No i floty z ACS zawracają dopiero przed bitwą, więc dalej można je złapać na falangę przez pełny okres lotu (right?), to nie jest tak, że te floty zawróciły wtedy kiedy ta pierwsza flota, i atak na powrót będzie też atakiem na niewidzialne powracające floty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gracz Braus(Leon) pracuje na to by został wykluczony z życia ogam.online.

Nie jest nam potrzebna osoba, która tylko mąci wodę i wyszukuję nowe "haki" na członków TEAMu.

 

Co do rezygnacji MIga.... - Jestem na nie, nie ma tutaj innej osoby, która może Ciebie zastąpić.....

 

Co do błędu - Deusx zna ten błąd bo jest on stary jak świat. - Pytanie czy coś z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od długiego czasu mowie ze Leon nie powinien mieć wstępu na to forum, wiele osób się dziwiło dlaczego tak go nie lubię - myślę że w tym temacie macie odpowiedz. Biedaczek znowu ma niespełnione ambicje i z racji ze sam nic nie potrafi zrobić to próbuje udupić innych, taki tam kompleks małego człowieczka którego nikt nie lubi. MiG jest porządnym SGO, uważam natomiast, że Leon powinien zostać wykluczony z forum ogam, ponieważ jedyne co robi to sieje ferment i szkodzi wszystkim o wszystkiemu. To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wam mówiłem. Założenie o tym tematu było głupotą bo skrócona część większości treści jest typu 'jeb...Leona'. Błąd powinien być poprawiony wiele lat temu.

 

 

 


Co do błędu - Deusx zna ten błąd bo jest on stary jak świat. - Pytanie czy coś z tym zrobi.

 

Czyli 'zamieszanie' wynikło z czystego niedbalstwa administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

 

 


Napisano 22 lipiec 2015 - 15:21

Tak jak wam mówiłem. Założenie o tym tematu było głupotą bo skrócona część większości treści jest typu 'jeb...Leona'. Błąd powinien być poprawiony wiele lat temu.





Co do błędu - Deusx zna ten błąd bo jest on stary jak świat. - Pytanie czy coś z tym zrobi.



Czyli 'zamieszanie' wynikło z czystego niedbalstwa administratora.

 

Jedyny post w tym temacie poza pierwszymi dwoma, który coś do tematu wnosi, nie jest spamem, obrazą i nawoływaniem do hejtowania.

Opinie graczy względem mojego nicka są spamem, który moderator powinien wypunktowac.

Ja zgłosiłem błąd, MiG napomniał, że o tym błędzie wie od dawna - stąd moje pretensji

 

Gratki dla MiG za ubranie postu w opcjonalną rezygnacją.

 

A ten błąd można wykorzystywac na kilka sposobów.

Jednym z nich jest namówienie gracza, do wspólnego lotu i przed dolotem wycofanie swojej - flota leci tak jak w założeniu swój czas, i niestety na powrocie jest kasowana przez zainteresowanych graczy.

I potencjalna ofiara, która miała spaśc w czasie ataku ACS nagle staje się agresorem, bo błąd powoduje, że do walki nie dochodzi.

 

Skandal (!)

 

stąd moje skasowanie kont i ostatni post na tym forum (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jednym z nich jest namówienie gracza, do wspólnego lotu i przed dolotem wycofanie swojej - flota leci tak jak w założeniu swój czas, i niestety na powrocie jest kasowana przez zainteresowanych graczy.

I potencjalna ofiara, która miała spaśc w czasie ataku ACS nagle staje się agresorem, bo błąd powoduje, że do walki nie dochodzi.

 

Nawet jezeli razem wlecieliby, a obrońca wysłał sekunde-dwie swoje statki na tego goscia to rezultat byłby ten sam :omg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Napisano dziś, 16:56

 

Braus, dnia 24 Lip 2015 - 16:47, napisał:

 

 

Jednym z nich jest namówienie gracza, do wspólnego lotu i przed dolotem wycofanie swojej - flota leci tak jak w założeniu swój czas, i niestety na powrocie jest kasowana przez zainteresowanych graczy.

 

I potencjalna ofiara, która miała spaśc w czasie ataku ACS nagle staje się agresorem, bo błąd powoduje, że do walki nie dochodzi.

 

 

 

Nawet jezeli razem wlecieliby, a obrońca wysłał sekunde-dwie swoje statki na tego goscia to rezultat byłby ten sam :omg:

 

 

 Nie rozumiesz.

Gracz A (szpieg) namawia na lot gracza B (ofiara). Obaj fruną na gracza C. A i C współpracują. C jest mocny a B nie udaje się złapac. AiB razem złomują (teoretycznie) C. Lecz do starcia nie dochodzi, bo A wycofuje flotę. C robi teleport w układ gracza B i spokojnie sobie czeka aż ten wróci z nieudanego ataku z powodu błędu i złomuje go w pieknym stylu, bo uciekł -

 

A tak kuźwa naprawdę g***o uciekł, tylko sie posłuzył BŁĘDEM gry (!)

 

Teraz czaisz?

Edytowane przez Braus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.

Gracz A (szpieg) namawia na lot gracza B (ofiara). Obaj fruną na gracza C. A i C współpracują. A jest mocny a B nie udaje się złapac. BiC razem złomują (teoretycznie) A. Lecz do starcia nie dochodzi, bo A wycofuje flotę. C robi teleport w układ gracza B i spokojnie sobie czeka aż ten wróci z nieudanego ataku z powodu błędu i złomuje go w pieknym stylu, bo uciekł -

 

czyli A i C atakują B

A ma flotę największą

B ma flotę większą lub taką samą jak C (w przeciwnym wypadku nie musiałby lecieć w ACS)

po zawróceniu floty przez A, C teleportuje się by zezłomować B (nie ma juz mowy o A)

 

Innymi słowy, co za różnica ? W obydwu przypadkach wygrałby B... Logicznie ujmując

 

Pamiętaj że A wraca tyle czasu ile leciał, czyli jako twórca ACS leci dłużej niż osoba, co dołącza się do ACS. Nawet jakby zawrócił 20s przed, miałby naprawde ciezko zdazyc ze wszystkim, a B zdazyl by sie wycofac (raczej nie leciałby solo na goscia, ktoremu nie daje rady)

 

Pozostaje jeszcze kwestia banku. Jeżeli C ma tyle surki by dobudować floty by zniszczyć solo B, to równie dobrze jeszcze lepiej poradzi sobie jako obrońca stawiajac WR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

AiB atakują C - A współpracuje z C

 

Najmocniejszą flotę ma A, ale nie "umie złapac B" - to A go namawia na lot w ACS na na C

 

A zawraca i wraca do siebie tyle samo czasu, co B - ale C może zrobic telepa do układu B - czeka na powrót i wlatuje

 

AiC (wspólnicy) duże floty

B (ofiara) która dała się namówic na lot na na C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon zeby o takie g***o sie klucic i to po takim czasie ?

odkad pamietam to ten bład istniał

I to ze dało sie kogos wrobic cofajac flote tez wszyscy wiedzieli wiec nie kazdy z kazdym latał w acs...

widze ostro sie nudzisz skoro tyle czasu przesiadujesz na forum

wez wyjdz z domu i sie gdzies przejdz lepiej Ci to zrobi ;)

 

a moze to nie bład tylko tak ma byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

 

 


Napisano dziś, 18:22

Leon zeby o takie g***o sie klucic i to po takim czasie ?

odkad pamietam to ten bład istniał

I to ze dało sie kogos wrobic cofajac flote tez wszyscy wiedzieli wiec nie kazdy z kazdym latał w acs...

widze ostro sie nudzisz skoro tyle czasu przesiadujesz na forum

wez wyjdz z domu i sie gdzies przejdz lepiej Ci to zrobi ;)



a moze to nie bład tylko tak ma byc ?

 

Błąd w ACS polegał na tym, że flota wysłana na określony czas i później zawrócona -> natychmiast pojawiała sie na planecie (!)

Sam pisałem posty i wyjaśniałem Deusowi na czym to polega.

Naprawił to, bo działac przestało a było idealnym srodkiem na 100% pewne fs'y

 

Skopał to pewnie  (szef) po którejś aktualizacji a temat dotyczy tego, że SGO nie zgłaszali błędu, który można wykorzystac.

Pomimo posiadania wiedzy o błędzie, nie zgłaszali

Kto teraz sprawdzi od kiedy i jakie ewentualne zyski kto poniósł?

 

Niezgłoszenie błędu mimo posiadania wiedzy.

I prośba -> hejtujcie teraz od tego ostatniego zdania, ja już napisałem prośbę o skasowanie konta na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.