Skocz do zawartości

Push u8 - lot w ACS


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Braus

Nasz nick: Braus

Nick gracza łamiącego regulamin:  Destiny / sopelma

Opis sytuacji:

§4 Push

4.1. Podział złomu po ACS musi być proporcjonalny do ilości jednostek poszczególnego użytkownika biorącego udział w ataku. W przypadku, gdy dany użytkownik nie był do ataku niezbędny lub zapraszający miał w zapasie flotę i był w stanie wykonać samodzielnie atak podział złomu nie jest możliwy.

Wszelkie możliwe dane (linki, screeny lub czas)

http://forum.ogam.online/topic/20413-destiny-sopelma-wu-vs-chmiel-2308191738/

 

Proszę sprawdzic, czy doszło do podziału złomu.

 

Ponadto gracze próbują obejśc regulamin zasłaniając się tzw."kradzież złomu" więc należy sprawdzic i podac czas wysłania recyklerów przez gracza sopelma

Jeśli wysłał je przed czasem starcia - to mamy push

Edytowane przez Braus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dlugo trwalo ale w koncu napisze jak bylo.

 

W sumie to nie wiem czy nadgorliwosc czy moze reka na pulsie prze Leona - czy sie dziwic, czy bic brawo, cze zalamac rece.

Hmm - moze to i dobrze ze ktos kontroluje sytuacje.

 

Ale po kolei:

Zadnego podzialu zlomu nie bylo , zadnych reckow nie wysylalem wiec szkoda czasu na sprawdzanie.

 

 

 


Ponadto gracze próbują obejśc regulamin zasłaniając się tzw."kradzież złomu" więc należy sprawdzic i podac czas wysłania recyklerów przez gracza sopelma

Jeśli wysłał je przed czasem starcia - to mamy push

 

a to co ma byc? przeciez jak bym mial recki wysylac?!?! to chyba oczywiste ze wyslal bym je przed atakiem - po kiego grzyba wysylac recki po starciu?? jedynie trzeba pozyczke reckow zglosic.

 

 

 

 


§4 Push

4.1. Podział złomu po ACS musi być proporcjonalny do ilości jednostek poszczególnego użytkownika biorącego udział w ataku.

 

to tez juz troche przestarzale - w tej chwili sam atak nie jest najbardziej surko-zerny a przygotowanie ataku. Sciaganie kulek troche kosztuje.

 

 

Temat moim zdaniem do zamkniecia.

Edytowane przez Sopelma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche głupi punkt regulaminu "W przypadku, gdy dany użytkownik nie był do ataku niezbędny lub zapraszający miał w zapasie flotę i był w stanie wykonać samodzielnie atak podział złomu nie jest możliwy."


Jak w soju razem robicie akcję zdejmowania moonów i szukania floty, to potem nie można razem lecieć i podzielić złomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj macie macie krzykacze, żeby Was już dupska nie bolały, 

 

07-08 18:17:54 +0200 Kontrola przestrzeni Recykling -

Zebrano 139.214.499.718.800 jednostek metalu i 91.604.674.139.400 jednostek kryształu z pozycji [1:75:6].

 

 

złom zebrałem jam wysyłki do sopelmy nie było co potwierdza Sarius ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henio jak niemozna jak mozna ale nie tak jak to zrobili Panowie wyzej ;D

 

Dlatego ktos ma to sprawdzic ;D

Tutaj wiadomo, lot 1lm, ale jak we dwie osoby robicie akcje i się okaże, że do lotu wystarczy jedna osoba, to co, nie można lecieć razem i podzielić złomu?

 

"W przypadku, gdy dany użytkownik nie był do ataku niezbędny lub zapraszający miał w zapasie flotę i był w stanie wykonać samodzielnie atak podział złomu nie jest możliwy."

 

A co jak zapraszającym jest ten z mniejszą flotą? To wtedy można wziąść kogoś z większą, nawet jeżeli ten z większą mógłby lecieć sam?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mamy chyba jakiegos nowego bożka "  @  Invisible_GoD "


może on w to spojrzy  ;)


 


  @  Invisible_GoD : (20 listopad 2015 - 19:09) wiem wiecej o tej grze niz polowa jej graczy :] za dlugo tu gram zeby mnie cos zdziwilo


 


Nie wiem czemu ale po kręgosłupie mi Leon chodzi  ;D


Albo jakas inna lama która boi się przyznać do samego siebie  :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy chyba jakiegos nowego bożka "  @  Invisible_GoD "

może on w to spojrzy  ;)

 

  @  Invisible_GoD : (20 listopad 2015 - 19:09) wiem wiecej o tej grze niz polowa jej graczy :] za dlugo tu gram zeby mnie cos zdziwilo

 

Nie wiem czemu ale po kręgosłupie mi Leon chodzi  ;D

Albo jakas inna lama która boi się przyznać do samego siebie  :troll:

 

Może tak być, moczar musimy swoje SB założyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.