Skocz do zawartości

Nowe Uniwersum (9) a łączenie Uniwersum


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące drazliwego tematu. Może wyjdę na tego najgorszego, który "fermenci", ale trudno.

Powstaje nowe Uni. Na głównej jest info - Nowe uniwersum 9 już 19 czerwca o 18:00 !

 

Chodzi o opcje łaczenie uniwersów. Po takim zabiegu, gracze muszą pozbyc się jednego z kont, bo dochodzi do opcji multikonta.

Gracze zakładają sobie konta na każdym nowo powstałym Unii i tylko garstka z nich jest świadoma tego, że ładowanie swojego czasu w rozbudowę, kasy w Astaty jest jak o kant kuli rozbic, bo za rok albo dwa Administracja połączy sobie u8 z u9 i .... no i co?

 

Mamy oddawac konta w które wkładamy realne pieniądze?

Gdzie jest zapis w regulaminie, który o tym mówi. Małe tego, że mówi, ale UPRZEDZA że po połączeniu, jedno z kont należy (trzeba) oddac.

Tam (w regulaminie) powinien wręcz znaleźc się zapis, który przestrzega przed wydawaniem gotówki w rozbudowę konta, bo wszystko i tak sie będzie musiało stracic.

 

Powstanie multikonta wskutek łączenia Unii, powstaje z winy Administracji i nie możemy byc zmuszani do ODDAWANIA kont. To jest skandal

 

Zapraszam do dyskusji. Moja propozycja jest taka, żeby gracz zachowywał swoje konta i obowiązywały go zasady identyczne jak zasady gry na wspólnym IP. (!)

Mnóstwo graczy w ten sposób "oszukuje" regulamin i nas wszystkich, bo zakładaja po kilka kont i zgłaszają grę z bratem albo dziadkiem. I sobie grają.

A gracz uczciwy musi konta oddawac

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja... I co tu dużo pisać

W regulaminie jest punkt który brzmi jakoś tak:(lecę z głowy bo nie wiem nawet gdzie to jest)

 

Wszystkie konta są własnością administracji bla bla bla....

 

I to już powinno dawać do myślenia oraz nik admina Deus - Bóg

 

 

Gdy byłem z nim na wojennej ścieżce właśnie to mi napisał i szybko zatarł ślady boskiej interwencji

Jest jak jest ja już się przyzwyczaiłem i wiem że nic nie zmienisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym prawdy jest . Czlowiek poswieca srodki wszelkiego rodzaju na rozbodowe konta a tu po roku pach i laczenie .

Ale Mr jak tu nie przeniesc jak cale uni bedzie puste ? Prawda tez taka ze my tu bla bla a tu i tak nic z tego nie wyjdzie .

Przykro mi to pisac ale wydaje mi sie ze tu wszystko sie kreci wokol $$$ .

Ciagle promocje itp itd a zmian zadnych . Mozna smialo napisac ksiazke co tu sie wyprawia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym prawdy jest . Czlowiek poswieca srodki wszelkiego rodzaju na rozbodowe konta a tu po roku pach i laczenie .

Ale Mr jak tu nie przeniesc jak cale uni bedzie puste ? Prawda tez taka ze my tu bla bla a tu i tak nic z tego nie wyjdzie .

Przykro mi to pisac ale wydaje mi sie ze tu wszystko sie kreci wokol $$$ .

Ciagle promocje itp itd a zmian zadnych . Mozna smialo napisac ksiazke co tu sie wyprawia .

 

stopek kupujesz gierke za 150 zł przejdziesz ja moze ze 3 razy po czym wychodzi kolejna część i co robisz ? rządzasz zwrotu za poprzednią bo wyszła kolejna ? to jest biznaes nie chcesz nie kupujesz i grasz dalej w starą wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wam nie każe iść na łączone uni. Możecie zostać na starym i po roku zostać usuniętym, taki punkt jest w regulaminie, którego pewnie prawie nikt nie przeczytał.

 

 

Deus może rozdzielić też universa - po jednym na gracza i też to będzie zgodne z regulaminem. Tyle, że towar/usługa nie będzie już zgodny z umową.

 

A ten regulamin na który się powołujesz mówi, o roku od czasu zakupienia astat. Czyli jak wszyscy co kupowali się przeniosą to serwer można zamknąć z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.