Skocz do zawartości

Uniwersum nr 9 - czego się spodziewać


bloodp3t

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zadam proste pytanie - PO CO KOLEJNE UNI??

 

Administracja nie nadaża nad universami które już istnieją (łączenie uni3  i uni 5 to jakaś porażka ((do dzisiaj nie mogę przenieść konta))), a i gdzie ten obiecywany update do wersji 4.3?

Edytowane przez YOGI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto symbol Wielkiego Update z 7 stycznia!

http://ogam.online/images/bank_red.png

Pokłońcie się przed nim.

 

4 miesiące opóźnienia, ale nic się nie stało!

Wersja OGam 4.3 może poczekać.
 

 

-wersja mobilna

-dwa nowe systemy bojowe

-dostępne najciekawsze opcje zaproponowane przez użytkowników z działu pomysły

 

 

Może kiedyś...

 

Również mam wątpliwości co do sensu otwierania nowego uni, szczególnie że coś nie widać aby deusx reklamował.

Z tego co zasłyszałem od niektórych osób z Teamu, u9 miało być otwarte 12 czerwca o parametrach takich samych jak u8.

Ale szczerze trochę w to teraz wątpię. Tak czy inaczej bez reklamy i zmian to nie ma sensu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie,oczekuję odpowiedzi na pytanie

Czy uni 9 powstanie

Jeśli tak to kiedy i na jakich parametrach

??????????????????????????

 

Edition

 

Owej odpowiedzi oczywiście oczekuje od administracji i proszę nie spamować

 

Brak oficjalnego komunikatu na forum projektu oznacza, że nie zostały dotychczas podjęte ostateczne decyzje dotyczące daty startu nowego uniwersum.

Polecam regularne przeglądanie działu "News" na stronie http://forum.ogam.online/ gdzie znajdziecie najświeższe informacje na temat naszego Serwisu.

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, tylko problem w tym, że w dziale "News" nie ma ŻADNEJ informacji na ten temat. Jak również na żaden inny, o który ostatnio gracze pytają.

 

Brak oficjalnej informacji na temat startu nowego uniwersum jest równoznaczny z tym, że nie zapadła jeszcze decyzja w sprawie jego otwarcia.

Jeżeli Deusx postanowi coś w tej kwestii napewno się tym z nami podzieli. Tymczasem pozostaje nam gra na jednym z już istniejących uniwersów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rev - masz temat z wielkością planet, ale założony x lat temu, i zdaje się odbiegający od tego, co się dzieje na U9 (mogę się mylić, bazuję na tym co na SB wyczytałem). Ale faktem jest, że wielu informacji, wzorów itp. po prostu nie ma, deus rzucił info raz czy dwa gdzieś na SB, czy w poście dotyczącym pokrewnego tematu, przez co jak ktoś próbuje samemu coś znaleźć, to jest w czarnej d***e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.