Skocz do zawartości

Uniwersum 9 - 12 czerwca (propozycja)


Revenge ツ

Opinia publiczna  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś Uniwersum o parametrach takich jak w opisie ?

    • Tak
      5
    • Nie
      7
    • Jest mi to obojętne
      1
  2. 2. Czy grając na Uniwersum o prędkości flot x10 ( około 4 min w układzie ) zdecydował byś sie na gre flotą ?

    • Tak
      5
    • Nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

 

Jak wiemy dostaliśmy informacje o nowym uniwersum 12 czerwca .

 

 

 

Nie przegap również 12 czerwca, tak, to właśnie wtedy rusza NOWE UNIWERSUM 9! Wkrótce więcej informacji.

 

 

Tylko pytanie , po co nam kolejne Uniwersum, które umrze w rok tak jak poprzednie uniwersa ?

 

Moja propozycja jest następująca , żeby przesunąć termin powstania nowego unii o np miesiąc i otworzyć inne zupełnie Unii.

 

Szybkość: x200

Wydobycie: x200

Floty: x10 

Złom z PZ: 60 %

Ograniczenie galaktyk do 7-9

 

Przyciągnie to po odpowiedniej reklamie servera więcej osób , na unii będzie więcej flot bo czasy lotu się skrócą kilkukrotnie (sam wiem bo gram na oficjalnym serverze gdzie predkosc to 5 % i przy przeciętnych napędach w układzie to lot 7 min)

 

Na Unii dodatkowo można by ograniczyć bank do pewnej sumy np 300 000 000 000 000 (Bln) deuteru co na pewno zmobilizuje graczy do wydawania surowca na ekonomie , obrone bądź też flote.

 

Dużo graczy wyraża opinie że nie ma floty bo prędkość . Skoro mamy ( za kilka dni )  4 Uniwersa szybkie to 1 inne nie zmieni nic aż tak.

 

Co do Astatów sprawa do obgadania. Wiadomo , ograniczony bank = mniejsze pakiety .

 

Czekam na opinie , normalne opinie bez wyzwisk i spamu gdyż będzie on kasowany. 

 

Zadbajmy o lepsze jutro i lepszą gre , oraz żeby wróciło to co kiedyś !

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co spowalniać prędkości wydobycia, budowy i badań?

Zmieni to tak wiele, że niemal wszystko trzeba będzie przerobić, a nic z tych zmian nie wyniknie.

 

Gdybyśmy mieli zmieniać coś więcej to są rzeczy ważniejsze.

Przypomnę o zmianie sposobu budowania statków, by się budowały po X sztuk na sekundę, zamiast po 1 sztuce co 0 lub 1+s.

Ilość planet/wielkość galaktyk też nie pasuje do naszej prędkości.

Koszt falangi absurdalnie niski, domyślnie był 100x większy.

Minimalne 15% na utratę GŚ przy niszczeniu moona.

 

To są prawdziwe problemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też trzeba zebrac opinie wszystkich w jedną i zrobić unii na którym będzie sie coś dzialo , ja zaproponowałem ale wszystko jest do zmienienia :)

 

 

Budowe statków/obrony popieram , % na GS również , ale prędkość też jest za duża , na pewno prędkość flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Jak wiemy dostaliśmy informacje o nowym uniwersum 12 czerwca .

 

Ja mam tez ważne pytanie.

Po co zakładac konto na nowym jak za rok albo dwa Deus'x połączysz i znowu będzie wybór, które oddac?

 

Przez kilka lat nie potrafiłeś wypracowac mechanizmu łączenia. Wydaje ci się, że utrzymanie usług przez 365 dni od dnia zakupu, to wszystko? Pokaż swoją kreatywnośc, zaryzykuj i wprowadź w życie jedyny sensowny sposób

 

a mianowicie zezwolenie na grę na x łączonych kontach na zasadach ujętych w regulaminie odnośnie gry na wspólnym IP

regulamin do wglądu.

 

Brak mechanizmu zwrotu kosztów, więc konta mogą przestac byc Twoją własnością, pomimo podejmowania  gry za zrozumieniem regulaminu, ponieważ wprowadzasz ludzi w błąd.

W regulaminie nie ma nawet wzmianki o opcji łączenia unii i konieczności oddanie wtedy jednego z kont lub bana za multikonto (!)

 

Wobec braku takiego zapisu (może), całkiem mozliwe jest, że w opcji połączenia unii, jedno z kont jest własnością gracza (lub oba albo trzy, ze względu na brak zapisu o łączeniu unii i utracie wszelkich środków zainwestowanych)

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie prędkości budowy/badań/floty nie ma sensu i mija się z charakterem tego serwera, który jest nastawiony na szybkość. Wielu graczy z tego powodu tutaj gra bo znudziły ich loty w układzie trwające 1h. Spowolnienie na pewno nie przyczyni się do wzrostu ilości flot.

Ograniczenie banku tez niewiele zmieni (a na pewno nie przyczyni się do wzrostu ilości flot) poza tym że ekowcy i bunkrownicy będą się szybciej rozwijać.

Farmerzy też raczej zadowoleni nie będą bo teraz mając planetę w środku gali lot na skrajne układy zajmuje im ok.6 min (3 min u8) w jedna stronę to teraz będzie to znacznie dłużej trwało.

A tak poza tym to jeśli ktoś nie chce grać flotą bo nie ma czasu na jej pilnowanie to i tak jej nie postawi czy prędkość flot będzie x 10 czy x 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie prędkości budowy/badań/floty nie ma sensu i mija się z charakterem tego serwera

 

 Charakter tego serwera jest taki, że online na uni jest 10-20 graczy.

 

Wielu graczy z tego powodu tutaj gra
Wielu

 

http://2.bp.blogspot.com/-d9K6Llj5RsA/USd21Pzz4FI/AAAAAAAAAfU/GFzjO1taOmA/s200/12.png

 

Przypominam, że nikt ich nie wygania...

 

nebu, twoje gdybanie jest sprzeczne z tym co mówią ludzie w faktach. Rev ostatnio dostał PW jak to gość olał nasz serwer, bo... zagadał się w pracy i z tego powodu stracił flotę..

Także to co piszesz to absurd - prędkość jest zdecydowanie za duża, a nikt nie każe gapić się na licznik jak farmisz, niech sobie leci flota 2h, zrób wtedy obiad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel absurdem jest spowalnianie.

Chcesz grać wolno - farmić, atakować to możesz do każdej misji dołączać Fleet slov. Efekt masz ten sam ;D. A jak ktoś nie potrafi floty upilnowac to nie ma znaczenia czy prędkość jest x 10 czy x 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co grać na wolnej ugameli za hajs? Mam namyśli tutaj astaty. Skoro na normalnym ogame jest gra w pełni darmowa. Dla mnie przykładowo na chwile obecna zakup surowca nie ma sensu, bo co mam wydać 2000zł albo i więcej żeby być top 1? Zakup surowca ma sens tylko na poczatku uni bo wtedy przykładowo brak czasu możemy nadrobić paroma złotymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia ponieważ?

Ma znaczenie ponieważ ludzie tracą flotę na byle czynności zajmującej 5 minut. Gdyby lot trwał godzinę a nie 3 minuty to by nie miało miejsca.

Nie wiem ilu graczom duża prędkość przeszkadza ale wiem, że przyciąga ich bardzo mało. Na tyle mało, że nie potrzebują kolejnego DZIEWIĄTEGO uni... -,-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

 

 


Minimalne 15% na utratę GŚ przy niszczeniu moona.

 

może przynajmniej tego spróbujmy?

Gdyby wlot w moona nawet najmniejszej średnicy 3k wiązałby się z ryzykiem utraty gs, to mogłoby pomóc. Teraz gracze z top wlatują w małe moony i w nowych graczy jak swinia do koryta

Do tego min. 15% dodac systemową blokadę na zniszczenia max 4 moonów jednemu graczu 24h i można wtedy pomyślec o stawianiu floty.

 

Obecnie jeden zgrany sojusz zdejmuje all moony w 3 minuty i jest pozamiatane. Szkoda surek na flotkę, lepiej w eko inwestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

 

 


Musimy znalezc rozwiazanie na przybycie nowych graczy , jak dostane sie w srodek ekipy to bede chcial by deus poswiecal wieceej czasu nam.

czas jaki Deus poświęca jest bez znaczenia, jego DECYZJE mają znaczenie. Są kluczowe.

Speed jest dobry, nic bym nie zmieniał. Dla flociarzy i ekowców. Jednak kilka zasad gry bym zmienił

 

i zaczął od początku - bo niby jaki sens dla bywalców tego serwera zakładania konta na u9, jak Deus połączy to za jakiś czas z innym unii i wtedy problem, bo jest multi.

Ja na 100% nie założe konta na u9, bo nie będę grał na oszukiwaniu, że jedno ze starych kont oddam synowi.

Chyba, że ktoś w końcu podejmie jakąś decyzję. Nie warto wydawac kilku pln na oficera a za rok albo dwa oddawac konto.

 

Denerwuje mnie ta sytuacja, więc do czasu podjęcia decyzji przestaję uczestniczyc w życiu forum.

nara

     
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że jakby szef wydał tym razem porządne pieniądze na reklamę (a nie jakieś refilinki dla graczy które są całkowicie bez sensu - prosisz kolegę aby się zarejestrował, on to robi i nigdy więcej na konto nie wejdzie), to by byli nowi gracze. Rzeczą naturalną jest to, że ludzie robią konta, grają miesiąc i przestają, bo im się gra nudzi. Czy też dostaną złoma i przez to przestają grać. Na to nic sie nie poradzi, przy prędkości x10 jakby dostali złoma też by przestali grać. Chodzi o to, aby był ciągły przepływ ludzi. Aby w miejsce tego który odejdzie, przyszedł nowy. Jest potrzebna duża reklama i najlepiej regularnie odnawiana (nie raz na rok przez tydzień). Wtedy to będzie miało jakiś sens, bo ciągle ktoś nowy będzie przychodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje na ten temat już były i nic nie dały jak będzie zobaczymy

 

 

Edition

Sam fakt w ankiecie wzięło udział 7 osób to raz, dwa to astaty.... Nie wszystkich stać aby postawić za nie flotę ale to już było... Zgadza nimi czy bez i tak zagram

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana prędkości flot wpłynie negatywnie, co zaprezentował eridanus, szkoda czasu na 4h skanowanie i 2h lot dla przybliżenia z 25-30 osób zostały sie może 4 większość odeszła przez prędkość bo było za wolno i właśnie chyba x10

wiem zmieniłem zdanie ale pod wpływem tego co sie działo na eridanusie i co również mnie dotknęło, szkoda mi czasu na siedzenie po 2-3h na gierce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.