Skocz do zawartości

Strategia - Zadanie 5


mirai

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie 5 w kategorii Strategia brzmi:

 

Uzyskaj średnią temperaturę na planetach -85 stopni (lub mniej). Niższa temperatura to większe wydobycie deuteru !

Czy tu chodzi o średnią temperaturę (min+max/2) na jednej planecie, średnią min temperaturę na wszystkich planetach, średnią max na wszystkich planetach, a może coś jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osiągniesz maksymalną czy nawet średnią temperaturę na wszystkich planetach na poziomie -85°C to ja chcę poznać twoje czity :)

 

Poniżej -100°C temperatury minimalnej zejść się nie da, a maksymalna zawsze jest o 40°C wyższa, zatem najniższa możliwa do osiągnięcia temperatura średnia to -80°C.

No można nie wiedzieć... :P

 

@Alwego, nie ma czegoś takiego jak średnia minimalna. Nie ma też średniej maksymalnej ;) Średnia to średnia - jest tylko jedna.

Zapewne masz na myśli średnią temperatur minimalnych :D

I tak też bym polecił deusowi właśnie napisać w treści zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie możnaby przyjrzeć się opisom zadań i trochę takich editów zrobić.

Niemniej dzięki za wyjaśnienie. Wydaje mi się, że to zadanie możnaby było przesunąć trochę później w kolejności, bo do tego raczej sporo trytu zejdzie...

 

W obecnej wersji mam nadzieję, że da się to zadanie ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak sobie planety porobiłeś. Dobrze jest właśnie wcześnie się dowiedzieć, że niska temp. daje więcej deuteru i poszukać sobie zimnych planet, bo później jak się rozbudujesz.. na 99,99% nie będziesz już chciał kasować planet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż komiczny wydaje mi się ten temat... Ostatnio jak proponowałem aktualizację opisu zadania to wszyscy wszystko wiedzieli... Teraz nagle komuś przeszkadzają niejednoznaczne opisy...

 

Deus-ie i spółko może teraz na prośbę @mirai zrobicie przegląd zadań i pozmieniacie opisy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak sobie planety porobiłeś. Dobrze jest właśnie wcześnie się dowiedzieć, że niska temp. daje więcej deuteru i poszukać sobie zimnych planet, bo później jak się rozbudujesz.. na 99,99% nie będziesz już chciał kasować planet :P

Szczególnie że zadanie przed tym to: Stwórz 20 planet... To zadanie (średnia) powinno byc wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.