Skocz do zawartości

Ogam stracilo zycie ?


stopek111

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zeby kazdy kto ma ochote napisal czemu ogam stracilo zycie .

Prosze by w miare mozliwosci kazdy napisal co go boli, bolalo najbardziej.

Najlepiej w jednym zdaniu . Wiem ze to nie realne ale prosze o powazne wypowiedzi i

powazne podejscie do sprawy . Zaczne od siebie .

Najbardziej irytuje mnie i od dlugiego czasu wkurza mnie podejscie deusxa .

Kiedys uni zylo intesywniej i mocniej teraz tylko kazdy wplaca bank (prawie kazdy).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Może bolec ? tylko podjeść Admina do Nas . Daleko nie trzeba szukać pisze jedno robi drugie > ZWZ godziny kiedy ma byc rozegrana zabwa kolejna rudna niby o 21:30 a zawsze jest o innej . Zero szacunku Deuex do Nas graczy ;/  Dlatego coraz mniej ludzi gra i bawi sie np w ZWZ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak szacunku dla graczy ze strony Administratora

 

Do tej pory starałem się nie wypowiadać specjalnie, ale popieram w 100% wypowiedź RevenGe i innych przedmówców, z przykrością muszę to stwierdzić, Deusx weź sie w garść rusz tym serwerem i nie chodzi tylko o dodatkowe zabawy i nagrody za nie, zmień podejście do graczy i jak to kiedyś w którymś poście było wysłuchaj wreszcie "GŁOSU LUDU".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę aby ten temat był utrzymany w kulturalnym tonie.

 

Co mnie irytuje ?

Faktycznie czas oczekiwania, jednak staram się z IWNF aby przyśpieszać ważne sprawy.

I pewne ograniczenia systemowe, jest wiele fajnych pomysłów które wymyślili gracze, jednak nie da się ich wprowadzić....

Jednak irytują mnie również jednostki na tym forum, nie chcę wymieniać po nickach bo nie o to mi chodzi.

Często jest tak, że gracz loguje się tylko po to aby wylewać swoje żale. To jest bardzo denerwujące i to też wpływa ujemnie na całą społeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje usuwanie postów przez administracje, redagowanie ich bez info o edycji ogólnie cala sytuacja zwiazana z adminem. Natomiast cieszy mnie fakt naprawy kilku istotnych bugow, pomimo iż są sytuacje gdy z kilku można nadal skorzystać - tak słyszałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Jak już można coś napisać to czemu nie :>
Irytuje mnie zachowanie niektórych użytkowników którzy notorycznie szukają sposobu by zrobić awanturę wobec administracji. Irytuje mnie, ze niektórzy zachowują się jak 13latkowie i prośba o cierpliwe poczekanie jest przez nich odczytywana wręcz odwrotnie. Irytuje mnie ten brak zrozumienia. Każdy tu czegoś wymaga, każdy czegoś oczekuje - ogólnie same roszczenia. Tak to wygląda z mojej perspektywy.
Czy czekanie na deusa mnie irytuje- nie, jestem tu tyle czasu, ze juz nie wierze w terminy i robię swoje dalej. Pojawi się to dobrze, nie to tez płakać nie będę ;)
Tyle ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kogo mamy wymagać, jak nie od adminów ? Do kogo mamy mieć pretensje o opóźnienia, chamskie zachowanie względem graczy, itp ?

Jak ja się biorę za organizowanie czegoś, to staram się robić tak, aby inni byli z tego zadowoleni, a wy się czasami zachowujecie jakbyście nam robili wielką łachę. I te dziecinne ostrzeżenia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kogo mamy wymagać, jak nie od adminów ? Do kogo mamy mieć pretensje o opóźnienia, chamskie zachowanie względem graczy, itp ?

Jak ja się biorę za organizowanie czegoś, to staram się robić tak, aby inni byli z tego zadowoleni, a wy się czasami zachowujecie jakbyście nam robili wielką łachę. I te dziecinne ostrzeżenia na forum

 

Możesz wysłać mi PW z informacją kto był chamski wobec Ciebie ?

Jeśli potwierdzą się Twoje słowa to na pewno wyciągniemy konsekwencje z takich praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już można coś napisać to czemu nie :>

Irytuje mnie zachowanie niektórych użytkowników którzy notorycznie szukają sposobu by zrobić awanturę wobec administracji. Irytuje mnie, ze niektórzy zachowują się jak 13latkowie i prośba o cierpliwe poczekanie jest przez nich odczytywana wręcz odwrotnie. Irytuje mnie ten brak zrozumienia. Każdy tu czegoś wymaga, każdy czegoś oczekuje - ogólnie same roszczenia. Tak to wygląda z mojej perspektywy.

Czy czekanie na deusa mnie irytuje- nie, jestem tu tyle czasu, ze juz nie wierze w terminy i robię swoje dalej. Pojawi się to dobrze, nie to tez płakać nie będę ;)

Tyle ode mnie...

 

IWNF pozwolisz że odniosę się do Twojej wypowiedzi, a mianowicie dlaczego to my cały czas mamy cierpliwie czekać na wszystko, wymaga się od nas "graczy" wiecznie cierpliwości, ale uwierz mi każdy z nas ma swoje granice cierpliwości, które w końcu się wyczerpują i co wtedy po prostu każdy zaczyna wyrzucać te żale na forum.

Każdy z nas jest w stanie wiele zrozumieć "bynajmniej tak mi się wydaje" sam mam rodzinę i to ona jest dla mnie najważniejsza, do tej pory starałem się wstrzymywać i oceniać bo patrzyłem przez pryzmat siebie i swojej rodziny i rozumiałem po części Deusxa, że nie zawsze na wszystko jest czas, ale w końcu i moja cierpliwość zaczyna się kończyć, nie wspomnę o tym, że jakiś czas temu prosiłem Deusa, aby sprawdził bo po połączeniu U6 i U7 mojej statystyki wykonanych ekspedycji nie zostały przeniesione. Otrzymałem odpowiedź, że sprawdzi to i uwierz mi nie będę sypał datami ale do dnia dzisiejszego nic w tej sprawie się nie zmieniło, po prostu olałem uznałem, że prosił się nie będę, ale są osoby które walczą o swoje i podziwiam ich zapał do tego mnie po prostu się nie chce.

Podsumowując to Deusx jest tu dla nas, a nie my dla niego. to on powinien wreszcie się ruszyć i tak jak wielu wspominało napisać dwa zdania sory panowie rodzina na pierwszym miejscu potem zajmę się serwerem i wiem, że znajda się tacy co pomarudzą pod takim postem, ale też wielu to zrozumie.

Dobra koniec pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie doprowadza do białej gorączki zachowanie administracji... Nie chcę rzucać przykładami bo z jednego zdania zrobiła by się praca doktorska... Każdy chyba widzi co się dzieje... 

 

Drażni mnie także zachowanie niektórych użytkowników, którzy traktują zgłaszanie błędów jako formę agresji wobec administracji... 

 

I na koniec irytuje mnie brak opracowanej, regularnej i jednolitej formy odwołań - każdy robi co chce i jak chce a odwołania nie zawsze są rozpatrywane... nawet najdurniejsza skarga powinna mieć opracowaną ścieżkę procedowania... :)

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

 

a wy się czasami zachowujecie jakbyście nam robili wielką łachę.

Wybacz ale jeśli kilka osób spędza godziny, jak nie dnie na organizowaniu czegoś dla Was to oczekujemy czegoś więcej niż wiecznych pretensji. Skoro Deus nawala to może warto mieć pretensje TYLKO do niego a nie pisać ,,team zły" ,,team nawala".  Nawet nie wiesz ile rzeczy dzieje się poza waszym polem widzenia. Ile tematów/postów i pomysłów jest analizowanych i dyskutowanych.

Pracujemy tu ZA DARMO jakby ktoś nie wiedział...I wyłącznie dla Was jakby tego też ktoś nie wiedział... Ja osobiście nawet nie mam z tego tytułu żadnych astatów bo nawet tu NIE GRAM!

Wracam zmęczony z pracy po 8h i wchodzę na forum, żeby posłuchać Waszych marudzeń, pretensji i oskarżeń... o tym właśnie codziennie marze <_<

Jak zawsze wrzucacie nas do jednego worka z Deusem. Ale to już norma na tym forum.

Są jednostki które rozumieją sytuację teamu bo też czekamy dniami na deusa ale je można policzyć na palcach jednej ręki.

 

Ps. Marudzisz na ostrzeżenia i naszą moderacje? Ciekawe jakby wyglądało forum jakby każdy pisał co chciał i gdzie chciał... nawet nie wyobrażasz sobie tego. Łamiesz regulamin - jest wyciągana konsekwencja. Nikt nie daje ostrzeżeń za ładne oczy.

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I_Will_Never_Forget..- czepiłeś się moich postów, które niczym się nie różniły od postów innych użytkowników forum, dajesz mi jakieś ostrzeżenia, że niby spam, że niby kogoś obrażam..pisałem Ci to juz na pw. Wjechałem Ci na ambicję, a Ty próbujesz się zemścić w tak prymitywny sposób wykorzystując swoje prawa i dając ostrzeżenia ZA NIC, a jeżeli już jakiś powód by się znalazł, to powinieneś dać ostrzeżenia do 90% postów napisanych w tematach, w których dostawałem ostrzeżenia. 
O czym Ty właściwie mówisz ? Jeżeli Ci się nie podoba bycie administratorem, to nikt Ci nie każe tu siedzieć. Mało kogo obchodzi to, ze adminowi się nie chce, ma zły dzień, itp itd. Jesteś adminem, więc do Ciebie kierujemy nasze skargi, narzekania, płacze i łzy, bo od tego jesteś, a nie tylko od dawania ostrzeżeń, kiedy ktoś napisze cos, co Ci sie nie podoba. Taka gra, nic na siłę. Wy dla nas a nie my dla was, to wy zarządzacie tą grą, wy jesteście za nią odpowiedzialni.

 

 

Równie dobrze nikt nie każe siedzieć na siłę tu graczom jeśli coś jest nie tak jak powinno ;) Droga wolna tak i dla Was jak i dla nas.

Każdy wybrał samodzielnie. Ale to Wy gracze zaczynacie zawsze marudzenia a team ma zawsze być ten zły.

Co do spamu to tak jak pisałem na PW, jeśli ktoś podpada wielokrotnie to jest pod obserwacją i jest surowiej traktowany - i tak traktowany jest właśnie Pan.

Odpowiadam edytując, żeby nie spamować - IWNF
 

 

Wyobraź sobie, że przychodzisz do sklepu i pytasz sprzedającą tam osobę o jakiś produkt, którego w tym momencie w sklepie już nie ma, zwyczajnie jesteś z tego niezadowolony, bo to Twój ulubiony sklep i zazwyczaj w nim robisz wszystkie zakupy. Osoba sprzedająca w tym sklepie, widząc Twoje niezadowolenie mówi, że nikt nie każe Ci na siłę robić tu zakupów, jeśli coś CI się nie podoba, droga wolna, klient marudzi itp... 
Tak w tej chwili Ty potraktowałeś mnie pisząc to, co napisałeś w moim poście. Jak Ty byś się poczuł i co byś pomyślał, gdybyś to Ty został tak ;potraktowany ? Bo ja myślę ...niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu.

 

A co do postów za które dostałem ostrzeżenia ... Napisałem w temacie ZWZv13 w żarcie, że moze bysmy przeprowadzili ankietę, czy chcemy startu zwz... usunąłęś go. Później napisałem "to smutne, ze administracja usuwa posty ktore jej sie nie podobają"... za to dostałem ostrzeżenie, bo potraktowałeś ten post jako spam. Przejrzyj dużą większośc innych postów z tego tematu.. nie wydają Ci się podobne ? Na (przykładowo) 20 tematycznie takich samych postów, akurat mój usuwasz i dajesz ostrzeżenie. Śmieszne.
Drugi post z ostrzeżeniem..- piszesz w jakimś tam temacie, że widziałeś wyniki zwz itp, wiele osób się tam udzieliło, kto dostaje ostrzeżenie ? remas, bo napisał, że super, że je widziałeś, wszystkim teraz będzie lżej. Co mi napisałeś w ostrzeżeniu ? "za chamską treść". Jakbyś każdy "CHAMSKI" post miał traktować ostrzeżeniem, to 60% użytkowników forum straciłoby opcję dzielania się tutaj w jakimkolwiek temacie juz po  tygodniu.Chyba za bardzo się wczuwasz w rolę administratora. To jest forum gry, nie forum prawne. Dzięki.

 

 

Panie Remas jeśli już Pan dał przykład sklepu to Ja niejednokrotnie widziałem wypraszanych ze sklepu awanturujących się klientów ;) Przykładów jest więcej - wyrzucanie z klubów, barów. Taki klient to po prostu większa szkoda dla biznesu niż zysk.

Ale przytaknę, niech to Team będzie ten zły. Moja wina.

I tu ucinam dyskusje z mojej strony. Pozdrawiam.

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@  dzik28

 

:

 

(15 kwiecień 2015 - 21:00) comment_edit.png mi się wydaje, że Deus powinien zrobic reset gry i zacząc wszystko od zera. Zebrałby sporo negatywnych opini, ale zresetowac Ogam, zrobic Uni1 i zaczac od początku. Z tą wiedza którą teraz ma i z teamem, daleko by zaszedł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Mnie irytuje jak gracz który mi niszczy flotę bo akuratnie trafił i miał szczęscie bo musiałem skorzystać z WC.....i mu o tym pisze a on mi że muszę zakładać pampersy (można powiedzieć że mi ubliżył) to mu odpowiedziałem ....chyba do twojej dup...póżnie gościu się skarży i ja odstaje bana.Moim zdanie jest to nie sprawiedliwe.Proszę mi wytłumaczyć gdzie jest obraza...Jeżeli Administracja podeszła by do tego sprawiedliwie to powinna zbanować  nas dwóch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafson napisał:

Mnie irytuje jak gracz który mi niszczy flotę bo akuratnie trafił i miał szczęscie bo musiałem skorzystać z WC.....i mu o tym pisze a on mi że muszę zakładać pampersy (można powiedzieć że mi ubliżył) to mu odpowiedziałem ....chyba do twojej dup...póżnie gościu się skarży i ja odstaje bana.Moim zdanie jest to nie sprawiedliwe.Proszę mi wytłumaczyć gdzie jest obraza...Jeżeli Administracja podeszła by do tego sprawiedliwie to powinna zbanować  nas dwóch. 

tym sposobem gra traci aktywnośc i życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.