Skocz do zawartości

Skarga na HHsnake0


Plazmator

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak ,napisałem wiadomość bez użycia wzoru, bo po co? Skoro TEAM, nigdy nie odpowiada wiadomościami jak we wzorze do użytkownika

 

 

o 7 rano leciałem z POWEREM na NOOBY, zebrałem PZ, i chciałem się nim podzielić z kumplem, napisałem do hhsnake0

 

 

04-11 14:24:23 +0200 hhsnake0 Brak Tematu   04-11 07:20:05 +0200 Kontrola przestrzeni Recykling - powrót

-

Twoja flota osiąga [5:82:9]. Dostarczyła 70.646.971.344.300 jednostek metalu, 33.399.692.564.700 jednostek kryształu i 0 jednostek deuteru.







Zbiór złomu z ACSa razem z POWEREM, daj znac kiedy moge podzielic

które olał, co on sobie myśli? jest kim przepraszam wielkim Panem?MINEŁA doba, a brak odezwu. Zachowuje sie niczym "majster spod sklepu" będać w Teamie, a cisnie po inncyh graczach takich jak ja,

 

 

widząc jego komentarz

 

 

Napisano wczoraj, 08:49

Ryj z mizerii  ;)

Brawo tak smacznego sobotniego lotu  ;)

 

W sumie było wiadome, że plazmatorek utopi flotę bo z niego lotnik jest miznerny  :)

Jednak tak czy owak gratulacje się należą  :)

No i ten zysk  ^_^

 

 

 

REZYGNUJE z jakiegokolwiek wspomagania servera. on jest w Teamie? co najwyżej może klapy na publicznym kiblu podgrzewać swoim Ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że ciężko się połapać w tej skardze. Niemniej jednak domyślam się, że chodzi o grubiaństwo snake'a. Faktycznie on w teamie zwyczajnie nie pasuje... Ale to moje zdanie - co do skargi... zostawiam między stronami.

 

EDIT: Aby doszczegółowić - Niektóre teksty Snake'a nie pasują do teamu... 

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. o 7:20 wykonałem atak na gracza  http://forum.ogam.online/topic/20009-power-ryje-kapitanbiegunka-ryje-vs-nooby-sekcjawu-1040466631/

zebrałem złom, popołudniu okoo14 pisałem do hhsnake0  o podziale złomu, co do teraz czyli 30h po napisaniu nie odpisał. Fakt, pisałem bez wzoru podania o podział, no ale jakoś Team nigdy nie odp do graczy jakims wzorem tylko z automatu.

 

co prawda jestem pijany ale no Zegar nie jest  i odp do teraz nie dosTAŁEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


co prawda jestem pijany ale no Zegar nie jest i odp do teraz nie dosTAŁEM.

no pijany jestes. Ja też jestem pijany ale staram się ogarniac Plazmator, weź pod uwagę, że na tym forum są też dzieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

O ile mi wiadomo takie zgłoszenia należy kierować do SGO/GO danego uniwersum a hhsnake nie pełni takiej funkcji więc nie wiem skąd pomysł zgłaszania tego właśnie jemu?

To tak samo jakbyś zgłosił to mojej osobie... i co miałbym z tym zrobić skoro ja w grę nie ingeruję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze w kontakt i widzę

 

 

deusx Admin OFF hhsnake0 GO OFF Paulina GO OFF KarolRadom SGO OFF Sarius GO OFF

 

 

więc co mnie to? pisać o TRYT ten wężyk umie, a odp to nie? litości zachowuje się jak wałach....

 

wyśle surkę do POWERA, ale DSEUXS nie licz na jakąś złotówkę ode mnie , póki ten nieogar będzie w Teamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano dziś, 20:05

Plazmator - Dzięki za uporządkowanie... Teraz mogę Cię prosić abyś troszkę wyluzował... Atak jest z 11.04.2015 a dziś mamy 12.04.2015... Tak się składa, że oba dni to weekend i była ładna pogoda (grillowa). Może nie było go przy kompie w weekend? :)

 

wydaje mi się, że Plazmator powinien zostac ukarany.

Koledze się wydaję, że jak gra ASTATY, to mu wszystko wolno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak skarga na wyrost , snejk nie jest od potwierdzania podziału złomu tylko GO . I nie pisze sie tego na PW tylko jest odpowiednie miejsce do tego gdzie chyba kazdy z ekipy to zgloszenie widzi.

 

Gdyby nie snejk tutaj i IWNF to to forum i gra legła by w gruzach wiec Plazmator miej troche szacunku i wyrozumiałosci . O ile wiem snejk ma małe dziecko w domu ktore nie ma nawet pol roku wiec tez ma obowiazki . 

 

Bez przesadyzmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


O ile mi wiadomo takie zgłoszenia należy kierować do SGO/GO danego uniwersum a hhsnake nie pełni takiej funkcji więc nie wiem skąd pomysł zgłaszania tego właśnie jemu?
hhsnake0 GO OFF

to kopia z u8, więc pozwany kolega cos tam pełni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak skarga na wyrost , snejk nie jest od potwierdzania podziału złomu tylko GO . I nie pisze sie tego na PW tylko jest odpowiednie miejsce do tego gdzie chyba kazdy z ekipy to zgloszenie widzi.

 

Gdyby nie snejk tutaj i IWNF to to forum i gra legła by w gruzach wiec Plazmator miej troche szacunku i wyrozumiałosci . O ile wiem snejk ma małe dziecko w domu ktore nie ma nawet pol roku wiec tez ma obowiazki . 

 

Bez przesadyzmu

Gdy mi się pić nie chce to nie pije, gdy mi się spać nie chce to nie śpie, gdy nie mam czasu to nie biorę nowych obowiązków, myślisz ze Właściciel servisu sam mu dał priva, "bedziesz od jutra GO "?

 

sam prosił się i ma to o co chciał , mam to w gangu albani co robi po za grą, nie ma czasu to się nie afiszuje i nie rozdaje upomnien, albo jest GO w kontaktach, na u8, albo zwykłym oskórowanym wenszem  z uni8.

wóz albo przewóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazma snejk od dawna prosi deusx'a o zdjecie GO, a funkcji nie pełni bo gra z nami w soju i przez go nie może normalnie grac

 

 

 

mam każdego GO SGO czy tam HADESA prosić, ? o głupi podział surowców?  niech napisze temat na forum ze chce byś wyłączony z funkcji GO, a nadal widnieje? co mam  mu w CV patrzeć?

Nebu litości... gadać nam może dużo , a prawda inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od najważniejszej sprawy - sprawy podziału surowców.

Faktycznie 4 razy zezwoliłem na podział surowców innym użytkownikom, byłem akurat na forum i "poszedłem na rękę" - co by to ludzie nie musieli czekać. ( Warunkiem było oficjalne zgłoszenie podziału w odpowiednim miejscu)

Od razu powiem wam, że nie jestem od tego bo:

 

  • nie mam paneli administrujących dane uniwersum
  • nie widzę jaka została przesłana ilość surowców
  • nie powinienem w ogóle tego robić, jednak jestem tu aby pomagać nie utrudniać.

 

Jeśli chodzi o wysyłanie PW do mnie na u8, to nie jest to pierwsza wiadomość na którą nie odpowiedziałem.

Dlaczego ? Od tego jest specjalny dział, nie widziałem zgłoszenia oficjalnego dlatego też nie wyraziłem zgody.

 

Czas aby gracze zrozumieli jak wygląda prawidłowa ścieżka zgłaszania swoich roszczeń, nie mam czasu każdemu po 100 razy pisać tego samego - Napisz zgłoszenie o postaram się pomóc.

Jeśli gracz wyśle zgłoszenie i będę je widział to na pewno postaram się pomóc.

 

Co do mojego GO na uniwersum 8.

Kilka razy pisałem do deusa o zdjęcie mi (GT) z nicku, czekałem 2 tygodnie i postanowiłem się zdemontować ( koszt demontażu biorę na siebie ).

Straciłem flotę top 2, bo chciałem być fair wobec was.  Nie skanuję nikogo, nie pomagam osobą z sojuszu - po prostu wegetuję i czekam na zmianę w nicku.

 

Nie będę się tłumaczył, że mam niemowlaka w domu i on jest dla mnie najważniejszy, gram dla przyjemności i pomagam na tyle na ile mogę.

 

Co do Ciebie Plazmator, wiem że nie przepadasz za mną i ja w sumie też nie darzę Ciebie specjalnym uczuciem, jednak gdybyś złożył oficjalny wniosek o przesłanie surowców, to na pewno byś dostał odpowiedź ode mnie.

Skarga na moją osobę jest dla mnie śmieszna, bo chęć pomagania obraca się przeciw mnie.

Jednak została napisana i czekam na decyzję deusa. Jeżeli on zdecyduje się, że ja się nie nadaję to oddam swoje uprawnienia i zmienię kolor na ogólny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.