Skocz do zawartości

Błędy spowodowane zmianą czasu


Ba'al

Rekomendowane odpowiedzi

Na U8 istnieje rozbieżność między czasem dolotu floty pokazywanym w zakładce "flota" a czasem dolotu floty prezentowanym w podglądzie. Przy wysyłaniu floty widniała ta sama godzina co teraz pokazuje się w zakładce "flota" więc podejrzewam, że problem dotyczy odliczania czasu lotu w podglądzie.

 

Pozdrawiam,

 

Lord Ba'al

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Błąd jest znany i przekazany deusowi, ale jak sami widzicie nie ma go. Pozostaje nam czekać na pojawienie się administratora i naprawienie błędu przez niego.

Pozdrawiam i proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że na wszystkich Uni jest ten problem, na U7 i U8 jest na 100%.

 

Dobrze by było, aby Deusx zajął się tą sprawą, już tydzień prawie będzie od zmiany czasu i nic mimo zgłaszanego problemu.

 

Sam osobiście do snejka pisałem że jest problem i niejednokrotnie na SB też o tym pisałem.

 

Jak zwykle musimy poczekać w tej kwestii nic się nie zmieniło  ;>  pytanie tylko jak długo ??

Edytowane przez wiecznysen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH TEGO NIE RUSZAJĄ BO NASTĄPI KONIEC WSZECH RZECZY ;)

A propos, tez wiele razy zgłaszałem a odpowiedz była jedna..........deusx właśnie dzisiaj sie tym zajmie ;)

Tylko o ktore dzisiaj chodziło, dzien na wenus trwa ponad 200 dni ziemskich wiec moze o wenusjański dzien chodziło? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę również o wcześniejszą informację o naprawieniu problemu. Teraz wszedłem godzinę przed czasem więc nie ma jeszcze tragedii ale jak problem zostanie naprawiony a nie będzie informacji to może dojść do sytuacji w której przez godzinę flota będzie stała bez jakiejkolwiek ochrony. 

 

No to czekamy :)

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na u5 błąd tez jest została mi godzina do powrotu floty ..a  godzina wyznaczona już minęła , czy ten bubel potrzebuje przebudowy całej gry , czy komuś po prostu się nie chcę ?? Jak tak to proszę o info ......dziś jutro nie naprawie bo mi się nie chce .... wystarczy, wszyscy zrozumieją przekaz i usłużnie poczekają aż wsio będzie grać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam kolejny raz...naprawi ktoś w końcu te czasy ....

 

Przy następnej zmianie czasu :D

 

A tak aby nie było spamu (o dziwo administracja to umie wychwicić w ciągu 5 minut a prostego błędu nie są w stanie naprawić tygodniami...) - Czy jak przez pomyłkę stracę flotę bo zmyli mnie czas powrotu to można ubiegać się o zwrot? :D

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie nie da grac !!!!!!
Bardzo Prosze o naprawienie tego czasu . Juz nie wspomne o godzinnej obsuwie to jeszcze cos sie dzieje z sekundami bo mielismy male opoznienie a bylo wliczone kilka sekund na maly lag , lagu nie bylo a czas sie opoznil sam o 10 sekund bo flota zostala wyslana 5s wczesniej  a wleciala 5 s pozniej . Prosze to jak najszybciej naprawiec bo tak sie nie da grac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam tych co jeszcze wytrzymuja . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.