Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 13 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

To smutne, że administracja usuwa wybrane posty, które jej się nie podobają.

 

Administracja usuwa spam który śmieci temat bez powodu ciągłymi żalami kiedy będzie ZWZ, mimo kolejnych zapewnień, że trzeba cierpliwie czekać na administratora.

Jeśli Pan nie zrozumiał że usunięty post był spamem i dalej zaśmieca temat, może ostrzeżenie podziała.

Wróci administrator, wtedy będzie dalsza część ZWZ.

Cała zabawa to gest administracji w stronę gracza, mogłoby nie być jej wcale wtedy nie byłoby marudzenia.

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Administracja usuwa spam który śmieci temat bez powodu ciągłymi żalami kiedy będzie ZWZ, mimo kolejnych zapewnień, że trzeba cierpliwie czekać na administratora.

Jeśli Pan nie zrozumiał że usunięty post był spamem i dalej zaśmieca temat, może ostrzeżenie podziała.

Wróci administrator, wtedy będzie dalsza część ZWZ.

Cała zabawa to gest administracji w stronę gracza, mogłoby nie być jej wcale wtedy nie byłoby marudzenia.

IWNF

 

Wystarczyłoby po męsku podejść do sprawy, powiedzieć: "Słuchajcie wszyscy, bardzo nam przykro ale mamy problemy z organizacją konkursu bo okazało się, że jest więcej z tym pracy niż się spodziewaliśmy i nie potrafimy dotrzymać danego terminu. Bardzo za zaistniałą sytuację przepraszamy i będziemy na bieżąco informować o postępie zabawy". 

 

A nie podchodzić do sprawy jak "żeński układ rozrodczy" naobiecywać terminów, potem obiecane terminy przesunąć na kolejne terminy po to by tych kolejnych również nie dotrzymać. Przestać się odzywać i udawać, że się nic nie dzieje, a może zapomną o całej sprawie...

 

Nie dziwcie się, że ludzie narzekają. Po prostu podejdzie po męsku do sprawy, pomału róbcie co macie robić. Ludzie przestaną narzekać bo przynajmniej wszyscy będą wiedzieć na czym stoją, a jak już zrobicie co macie zrobić to konkurs się rozpocznie i zakończy i wszyscy będą zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego I Will Never Forget... dałeś mi ostrzeżenie, za to, że upomniałem się o usuniętego posta ? Chyba coś tu jest nie tak, ktoś za bardzo wczuwa sie w rolę Strażnika z Teksasu. Po to jest FORUM, żeby sie na nim udzielać, a jak męczą Cię czyjeś posty, to zablokuj temat, a nie strzelasz z ostrzeżeniami. 

Ludzie się pozapisywali, czekają, a od was ani 'me, ani 'be tylko wielki problem i ostrzeżenia, bo ktoś się upomina. Nie bądźmy dziecinni, kolega wyżej dobrze napisał- podejdźmy do sprawy po męsku.. poza tym w usuniętym poście nie było zawartej treści obraźliwej, jakiejś .. nie wiem.. rasistowskiej, czy chamskiej. Skoro tak bardzo chcesz usuwać posty, które uważasz za spam, to 90% wszystkich postów powinno zniknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku latach mysle sobie , zagram w ZWZ malo ludzi to szybko pujdzie a jak sie uda cos wygrac to i wiecej czasu poswiece na gre bo moze jakas flotka czy cos.

presuniecie terminu bo cos tam, (wszyscy mieli czas ) ale niech bedzie.

startujemy 30.03 czy cos okolo tej daty

nastepnie juz 3.04 - 21:00 gotowe i startujemy ...................

dzisiaj jest 7.04 i dalej nic :(

 

MOJE PYTANIE JEST TAKIE:

 

PO JAKIEGO GRZYBA PRZESUWALISCIE TERMIN ZAPISOW ABY BYLO WIECEJ LUDZI SKORO TERAZ NIE JESTESCIE W STANIE TEGO OGARNOC

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzik28

Ludzie przestaną narzekać bo przynajmniej wszyscy będą wiedzieć na czym stoją, a jak już zrobicie co macie zrobić to konkurs się rozpocznie i zakończy i wszyscy będą zadowoleni.

Ludzie przestaną narzekac jak znikną z forum konkursy, które dają astaty za friko. Astaty są dostępne w grze, w zakładce sklep. Sa dostepne w ekspedycjach.

Od czasu wprowadzenia na forum zabaw, w których można wygrac astaty, nasiliły się zachowania roszczeniowe.

Gra działa prawidłowo i niezrozumiałe sa pretensje związane z nieobecnoscia Administratora. Członkowie teamu doskonale sobie radzą  z rozwiazywaniem problemów w grze

 

@UP

 

 

 

po kilku latach mysle sobie , zagram w ZWZ malo ludzi to szybko pujdzie a jak sie uda cos wygrac to i wiecej czasu poswiece na gre bo moze jakas flotka czy cos.

 

presuniecie terminu bo cos tam, (wszyscy mieli czas ) ale niech bedzie.

 

startujemy 30.03 czy cos okolo tej daty

 

nastepnie juz 3.04 - 21:00 gotowe i startujemy ...................

 

dzisiaj jest 7.04 i dalej nic :(

 

 

 

MOJE PYTANIE JEST TAKIE:

 

 

 

PO JAKIEGO GRZYBA PRZESUWALISCIE TERMIN ZAPISOW ABY BYLO WIECEJ LUDZI SKORO TERAZ NIE JESTESCIE W STANIE TEGO OGARNOC

 

 

 

pozdrawiam wszystkich

 

skoro wracasz do społeczności forum po kilku latach, to te kilka dni robi ci taka różnicę?

 

Wybacz, ale z mojej perspektywy, to typowe wykorzystanie postawy roszczeniowej. Wszyscy krzyczą, to i ja pokrzyczę

Edytowane przez dzik28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestaną narzekac jak znikną z forum konkursy, które dają astaty za friko. Astaty są dostępne w grze, w zakładce sklep. Sa dostepne w ekspedycjach.

Od czasu wprowadzenia na forum zabaw, w których można wygrac astaty, nasiliły się zachowania roszczeniowe.

Gra działa prawidłowo i niezrozumiałe sa pretensje związane z nieobecnoscia Administratora. Członkowie teamu doskonale sobie radzą  z rozwiazywaniem problemów w grze

Dzik - problemy w grze a zabawy na forum to dwie różne sprawy. Skoro gra działa dobrze - chwała za to całemu teamowi. Ale skoro już się zobowiązali coś zorganizować, i pierwszego terminu nie dotrzymali, potem go przesunęli i znów przesuniętego nie dotrzymali i od kilku dni ani słowa wyjaśnienia - to nic dziwnego że gracze są niezadowoleni. Taka jest moja opinia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ludzie przestaną narzekac jak znikną z forum konkursy, które dają astaty za friko. Astaty są dostępne w grze, w zakładce sklep. Sa dostepne w ekspedycjach.

Od czasu wprowadzenia na forum zabaw, w których można wygrac astaty, nasiliły się zachowania roszczeniowe.
Gra działa prawidłowo i niezrozumiałe sa pretensje związane z nieobecnoscia Administratora. Członkowie teamu doskonale sobie radzą  z rozwiazywaniem problemów w grze

 

Ale czekaj bo nie nadążam. Kto zachowuje się chamsko? Gracze którzy domagają się tego co im obiecano? Którzy próbują dowiedzieć się czegokolwiek na temat zabawy którą tak usilnie reklamowano?

Czy chodzi ci o administratora który daje słowo, potem odwleka termin, potem go nie dotrzymuje i potem nie daje żadnej informacji by chodź spróbować odzyskać swoją wiarygodność wśród 70 graczy? 

 

Nie wszyscy mamy po 13 lat i każdy by chciał, żeby go traktowano na poważnie, a tymczasem wygląda to tak, że admin uważa, że obiecał dziecku cukierka ale go nie ma i teraz nie dyskutuje na ten temat z nadzieją, że dziecko o tym zapomni i problem rozwiąże się sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


skoro wracasz do społeczności forum po kilku latach, to te kilka dni robi ci taka różnicę?



Wybacz, ale z mojej perspektywy, to typowe wykorzystanie postawy roszczeniowej. Wszyscy krzyczą, to i ja pokrzyczę

pare dni - jest to juz prawie miesiac :)

 

deus skresl mnie z zabawy, juz nie mam na nia ochoty

skonczylem juz tu zagladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.