Skocz do zawartości

Odwołanie OXY u8


OXY

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: OXY
Treść blokady: Jednorazowe wejście na cudze konto
Nick SGO, który nałożył bana: Paulina
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

 

Witam, wchodze na konto bo flota wróciła patrze ban. Właśnie przeczytałem temat który założył eldo9013 i widze że są między nami jakieś nieprawidłowości. Cały dzień siedziałem na telefonie również korzystam z internetu z plusa.

Dodam że z graczem eldo9013 nie znamy sie ani wirtualnie, ani w realnym świecie. 

Rozumiem że zauważyliście w swoim systemie nie prawidłowość i według was, ban został słusznie nałożony, ale z mojej strony to ja jestem pokrzywdzony ponieważ regulaminu nie złamałem.

Skonsultujcie sie z Deusx'em, może wyjasni sprawe w obsłudze klienta plus.

 

Prosze o jak najszybsze wyjaśnienie sprawy, ponieważ surowca i czasu w którym szperki mogły by latać nikt mi nie zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Skonsultujcie sie z Deusx'em, może wyjasni sprawe w obsłudze klienta plus.

Przepraszam ale to my mamy się kontaktować w Pana sprawie i wyjaśniać za Pana tą sprawę? Czy to nam zależy na wyjaśnieniu, czy Panu?

 

W poprzednim temacie jak Pan widział, SGO Paulinka oświadczyła, że ban zostaje więc odwołanie nie ma sensu. Jeśli twierdzi Pan, że to samo IP było wynikiem przypadku w sieci Plus proszę kontaktować się w tej sprawie z supportem operatora i tam dowiadywać się czy jest to w ogóle możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że team nadal stara się zniechęcić graczy. Otóż oszczędzę wszystkim nerwów: taka sytuacja jest JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWA. Owszem, prawdopodobieństwo jest małe, że to samo IP zostanie przydzielone dwóm graczom Ogam, ale na pewno nie zerowe. Nie trzeba tu żadnego kontaktu z operatorem, to jest powszechnie znany fakt, na dodatek samo IP jest z puli dynamicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócić w tej sprawie z adminami, bo to i tak nie da skutku. My Im tego nie udowodnimy, że jesteśmy niewinni. Ani nie zrozumieją, że takie coś może się zdarzyć. Miłego dnia:d....SORKA ZA POST POD POSTEM.

Teraz dopiero zauważyłem, że jetem odbanowany (za co nie zamierzam dziękować). Nie bd mówił o zwrocie surki, czy dodatkowym badaniom, które bym zrobił :) Ale pamiętajcie następnym razem o takich przypadkach. A jak ktoś nie jest pewny, skonsultuj się z innymi adminami i przedustkutujcie temat:d

 

 

Posty połączono.

Skoro ban minął, temat zamykam.

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.