Skocz do zawartości

eldo9013

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eldo9013

Treść blokady: Jednorazowe wejście na cudze konto

Nałożone przez: Pauline (Princess)

Wyjaśnienie:

Siemka all:) To tylko jeden dzień, ale ban, to ban. Prosz'e o szybkie wyjaśnienie nałożenie na mnie blokady. Siedzę od dwóch tygodni na fonie i wchodzę tutaj non stop na moje konto: eldo9013.

Paula, Ty się wyżywasz, czy masz złe dni?

Dostałem równocześnie bana z graczem 'OXY'. Więc ja niby wchodziłem na jego konto? Czy o co Tb wgl chodzi? Nie ogarniam Cię. Postaraj się krótko i treściwie wyjaśnić tego bana. Pomyślności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ten sam model telefonu. To możliwe, że takie coś miało miejsce. Ale spoko, mi to lotto. Moim zdaniem nie/słuszny jednodniowy ban, to już przeboleję.

Na przyszłość. Pogadaj z innymi adminami czy mieli już takie przypadki. Bo ja na to wpływu nie mam.

Edytowane przez eldo9013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ten sam model telefonu. To możliwe, że takie coś miało miejsce. Ale spoko, mi to lotto. Moim zdaniem nie/słuszny jednodniowy ban, to już przeboleję.

Na przyszłość. Pogadaj z innymi adminami czy mieli już takie przypadki. Bo ja na to wpływu nie mam.

 

Pozwolę sie wprosic. Model telefonu raczej nie ma znaczenia jeśli chodzi o IP logowań :) Logowałem sie z 4 telefonów , czyli zasiadanie ? Oj eldo eldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak wyglądają logi. Pula 46.77.124.x z tego co widzę to dynamiczne adresy więc taki adres IP może dostać każdy. Możliwe, że sam się z nich logowałem bo mam plusa. Inna sprawa, jeśli logowania występują po sobie - wtedy wiadomo, że zasiadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.