Skocz do zawartości

Bany spoza tabeli kar ?? // daniwas


Revenge ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , patrze na u3 pręgierz i za multi jest jakis ban spoza Tabeli kar, która jest odgórnie ustalona i nikt nie ma w tym wypadku łagodniejszego traktowania u innych GO/SGO/Adm.

 

mianowicie:

 

NOWA TABELA KAR WEJDZIE W ŻYCIE OD 9 CZERWCA 2013:

Multi świadome (celowe wykorzystywanie więcej niż jednego konta do pozyskiwania dodatkowych korzyści) - dożywotnio na wszystkie konta

 

 

Proszę o zmiane :) albo tabeli albo czasu bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze zostali ukarani zgodnie z tabelą kar.

Daniwass jest świeżym GO, dlatego pokusił się dać kolejną szansę osobie, która perfidnie siedziała na multi.

Dlatego kara została skorygowana z 3 dni na 2 lata.

 

Revenge dziękuję za spostrzegawczość i reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hhsnake0, nie chcę zostać źle zrozumiany ani tym bardziej wyjść na hipokrytę. Sam jestem osobą zasadniczą i lubię jak tabela kar jest przestrzegana. Niemniej jednak czy oby na pewno pro-menedżerskim podejściem jest podważanie autorytetu GO, bez względu na to, że jest to świeży GO?

 

Ile razy Deusx czy inni dawali szanse graczom? Skoro ktoś "perfidnie siedział na multi" to z pewnością otrzymałby kolejnego bana i to już z recydywą - myślę, że wcale długo byśmy nie musieli czekać. Myślę, że tabela kar powinna zostać zmodyfikowana tudzież rozbudowana do modelu trzy poziomowego. 

 

W każdym razie Revenge ツ jak już napisano gratulacje spostrzegawczości. :)

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hhsnake0, nie chcę zostać źle zrozumiany ani tym bardziej wyjść na hipokrytę. Sam jestem osobą zasadniczą i lubię jak tabela kar jest przestrzegana. Niemniej jednak czy oby na pewno pro-menedżerskim podejściem jest podważanie autorytetu GO, bez względu na to, że jest to świeży GO?

 

Ile razy Deusx czy inni dawali szanse graczom? Skoro ktoś "perfidnie siedział na multi" to z pewnością otrzymałby kolejnego bana i to już z recydywą - myślę, że wcale długo byśmy nie musieli czekać. Myślę, że tabela kar powinna zostać zmodyfikowana tudzież rozbudowana do modelu trzy poziomowego. 

 

W każdym razie Revenge ツ jak już napisano gratulacje spostrzegawczości. :)

 

Musieliśmy tak zareagować, nie chodzi tutaj o czas przez jaki Daniewass jest GO.

Sam jestem za tym by zmienić tabelę kar na nieco łagodniejszą w przypadku małych przewinień przy multi.

Jednak do momentu kiedy to nie jest zmienione, to nie możemy pozwolić sobie podejrzenia o "kolesiostwo".

Deusx już pracuje nad zmianą w tabeli kar. Jednak do momentu zmiany każdy GO czy SGO będzie karał z godnie z obowiązującą tabelą kar.

Nie mam nic do Daniwassa i dzięki niemu znaleźliśmy kolejną lukę, którą trzeba załatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

- pierwsze multi bez zysków (wszelkie transporty, szpiegowanie innego sojuszu, wystawianie floty, itp.) - 1 dzień

- pierwsze multi z zyskiem - 3 dni i więcej

- recydywa bez zysków - 3 dni i więcej

- recydywa z zyskiem - 7 dni i więcej

 

1 dzień za pierwsze multi bez zysków wystarczy by pokazać, że nie przymykamy oka na multi nawet jeśli nie ma transportów. Jeśli 1 dzień okaże się zbyt małą ilością dostanie 3 dni, może się ogarnie, że to nie będą bany po 1 dzień co tydzień i przystopuje. Jak nie to wiadomo - "i więcej" :)

W przypadku multi z zyskiem 3 dni wystarczy jeśli to tylko jakieś drobniaki, banowanie na miesiąc za transport 5bln raczej nie ma sensu. Jeśli sytuacja się powtórzy ponownie dajemy do zrozumienia, że się to nie opłaci poprzez wydłużenie kary ale jeśli damy miesiąc bana za dwukrotne przesłanie 5bln surowca... no to raczej gracza stracimy niż "nawrócimy".

Podsumowując, bany na dłużej niż tydzień proponowałbym tylko w sytuacjach typu wystawienie floty wartej 200bln deu, wielokrotne multi mimo ostrzeżeń, próby oszukania operatorów, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jak juz zrobic temat konkretnych propozycji .

Jako iz dalsza dyskusja nie dotyczy samego zainteresowanego a temat rozpocząlem ja , proszę o zamknięcie bo sprawę wyjasniono :)

 

Na prośbę autora zamykam.

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.