Skocz do zawartości

OdwołanieRazador


eldo9013

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Razador

Treść: Handel Kontem

SGO: Princess.

Wyjaśnienie:

Witam. Z niewiadomych dla mnie przyczyn dostałem bana z powodu handlu kontem Razador.

Dzisiaj te konto mi oddał gracz, który proponował oddanie konta na forum. Swoje stare konto oddam w przeciągu paru dni. Więc nie rozumiem, dlaczego został nałożony mi ban przez Princess. Nie mogłem handlować kontem, które dopiero przejąłem. Proszę o wszybkie wyjaśnienie tej sprawy. Bo czas to 'surowiec'. Heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile dobrze rozumiem. To powód jest: handel kontem, a nie jego zakup. No ok, ktoś coś. Przyznaję się, dałem parę groszy. Jak tak, to moja wina. Bo nie wiedziałem, że nie można. Szkoda konta. Gracz długo grał i takie coś stracić. Proszę mi wybaczyć za to. Nie da rady bana jakoś uniewaźnić? Na następny raz będę już pamiętał. O tym nie wiedziałem. Proszę o pozytywną odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd mogłem o tym wiedzieć? Przyznałem się, że moja wina. Choć nie wiedziałem o tej licytacji i wgl. Za jednym strzałem tracicie dwóch graczy. Bo swoje stare w miare dobre konto chciałem oddać. Nie można dać np tydzień bana, albo parę dni? To był nieświadomy jednorazowy skok w bok. Nikomu krzywdy nie zrobiłem. Ani nawet tego nie można zaliczyć do oszustwa. Jedynie można to nazwać 'pomyłką, przypadkiem'.

Edytowane przez eldo9013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ktoś stworzył taki a nie inny regulamin i zostało w nim to zawarte, i tego też sie trzymacie, ale nagięcia regulaminu przez administracje typu banowanie za niewygodne tematy też były. Były również sytuacje, że ktoś zaliczył bana na forum badź na gre i jakoś dało sie ukrócić bana bądź też zdjąć go całkowicie. Ban na dwa lata dla Razadora, też chłopak czekać nie będzie tyle, ogam straci gracza, deusx straci potencjalnego kupca astatów bo każdy gracz nim jest. Co z tego że kupił bądź sprzedał konto za realną walute? ktoś to konto prowadził, męczył sie, nie wykluczone że kupował astaty a to co chce zrobić z kontem powinna być to tylko i wyłącznie jego sprawa. No chyba że na licytacjach prowadzone na forum (bodajże na cele charytatywne), ogam ciągnie z tego jakieś profity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Panie OXY gracz Razador złamał regulamin i nie należy mu się ulga. Gracz zaakceptował regulamin więc powinien go przestrzegać. Proszę pamiętać, że każdy przypadek jest indywidualny i proszę się nie powoływać na inne przykłady skrócenia/zdjęcia bana.

SGO Paulinka podjęła słuszną decyzję popartą przez innych członków Teamu Ogam i ban nie podlega zdjęciu czy też skróceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę ten dowód co SGO Paulina chciała pokazać.

Oto Dowód:

 

 

Wysłano 19 marzec 2015 - 14:37

eldo9013, dnia 18 Marz 2015 - 16:50, napisał:

*125*72652088700514# kod za dyszkę  :) Jak bd, to napisz tutaj dane do konta. Dzięki.

Login Razador

hasło ***********

emeila i co tam chcesz zmienisz sobie , dzięki za tranzakcje

 

 

 
 
Hasło zostało ukryte. 
Zgodnie z regulaminem, handel kontem jest jednym z najcięższych przewinień i nie ma możliwości cofnięcia takiego bana.
 
SGO Paulinka słusznie ukarała Pana za złamanie regulaminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś wtrącić 

 

I_Will_Never_Forget gracz eldo9013 nie zaakceptował regulaminu bo konto założył poprzedni użytkownik więc eldo9013 nie mógł zaakceptować tego regulaminu, złamał go ale nie on zakładał konto i akceptował regulamin.

 

hhsnake0 szkoda tych graczy, oj szkoda, co chwila strata jakiegoś gracza, a w zamian nikogo nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz eldo9013 posiada własne konto na u8, czyli zaakceptował regulamin.

Odwołanie bana nie jest możliwe a dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

Dlatego temat zostaje zamknięty, konto które było sprzedane pozostaje z banem 2 letnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.