Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://ogam.online/images/zwz.png

 

Zabawa w złomowanie vol 13!

 

Wymyśl najlepszy skład floty w określonych wartościach i zezłomuj swoich przeciwników! Popularna zabawa cieszy się wielką popularnością, to właśnie ty możesz ją wygrać i poza prestiżem wygrać astaty o wartości 400 pln !

 

Zgłoszenie

W podglądzie kliknij na czerwony link "Zabawa w złomowanie vol. 13 - zapis".

Wypełnij formularz:

 

1 skład:

Wartość floty do: 10 000 000 000 000 deuteru

 

2 skład:

Wartość floty do: 2 300 000 000 000 deuteru

 

 

Po wysłaniu pierwszego składu, ponowne kliknięcie w zapis umożliwi wysłanie drugiego.

 

Wszystkie składy są zapisywane w naszej bazie danych i nieudostępniane. Gracz również nie może ujawniać swojego składu.

Po zakończeniu zapisów zostanie ułożony całkowicie losowo harmonogram walk 1 vs 1, wygrani przechodzą do kolejnej rundy (wygrany z wygranym).

 

 

Przebieg:

1 runda - walka flota vs flota - wgrany gracz otrzymuje punkt

2 runda - walka flota vs flota i flota(2)- przegrana osoba otrzymuje wsparcie drugiego składu

jeżeli flota ponownie wygra, gracz otrzymuje 3 punkty i przechodzi dalej

jeżeli flota podała tym razem, odbędzie się trzecia runda:

3 runda - flota i flota(2) vs flota i flota(2)- wygrany gracz otrzymuje punkt i przechodzi dalej!

 

Wszyscy przegrani z pierwszej rundy zostaną wpisani na osobny harmonogram, który odbędzie się tak samo jak pierwszy, lecz suma nagród będzie o połowę mniejsza.

 

Harmonogram będzie dostępny 2 drugi dzień po zakończeniu zapisów i w każdy kolejny dzień (harmonogram przegranych dzień pierwszym). Aktualizacja odbywać się będzie zawsze w godzinach 20:30 do 21:00.

 

Nagrody:

1 miejsce: astaty wartości 400 pln

2 miejsce: astaty wartości 200 plm

3 miejsce: astaty wartości 100 pln

 

3 najlepsze osoby z każdego uniwersum dostaną 30 pln (w razie potrzeby stoczą dodatkowe walki)

Każdy punkt w konkursie to 1 astat na nasze konto!

Nagrody nie kumulują się, obowiązuje najwyższa.

 

Kalkulator:
KLIK - podaje wartość w METALU (przykładowo 1.000 metalu to 250 deuteru).

 

Zapisy trwają do 30 marca!

 

Zapisani gracze:

Uniwersum 3:
ryczard
RZEMEK
Exist
Ruby
666
RevenGe
marrcin1234
caterham
Neriel
Aserato
bobik
Karwi
DiKej
pudel
spiritus
Goku

Uniwersum 5:
Sarius
freebok
Kamillu12
sithgrom1
zagadka
Saiyan
Sroka123
mrkonar
Alwego
gibon
maverek
MELCHIOR
mondi
ZAJAC
FENIXAQ
SonGoku

Uniwersum 7:
Naharis
Misiekk
Uszek
miazdzka
pinczer
Viher
darqs
KapitanBiegunka
galmar
nebu
makaze
BezSnu
RGB
Arct
ARAB
Stalowy
jimny_pl
kosa
TermiTT
VEVO
wiecznysen
OldSmuggler
peacemaker
lorak
Strazak81
Joyek
Tytus
QPA
babajaga
remass777
boss

Uniwersum 8:
DuckDodgers
eldo9013
Driver0wsky
Nyja
Misiekk
ryczard
Toczka
cypisek
kudlaty
daniwas
Kostek
Aro
Bartek_L
joint2424
wysota
KapitanBiegunka
BezSnu
lucky26
PREDATOR
d4rn0k
farek
Lukas377
OXY
Pro100WPysk
DarthVader
Soul
hhsnake0
pawlak
czechu98
johnylocoo
Power
wiecznysen
AiSeN
BlaraS
sopelma
MrDevek
Andragon
Kileros
stopek111
Voldemort
Dilven
Psycho349
BlackBlue
CRV

 

 

Ostatnia aktualizacja 31 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Poprawiłem nieco zasady oraz formularze zgłoszenia.

Zostaliśmy przy standardowym pierwszym składzie - 10 bln deuteru.

 

Druga skład to 2,3 bln deuteru, zasady te same co poprzednie, czyli max 3 rundy. Formularze działają już poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż nie mogę napisać indywidualnego PW do deusx

 

Gram na u8 obecnie ale stare konto ten sam nick "BezSnu"na u7 lecz w zabawie na u8 bardzo źle wytypowałem skład floty palnołem i wysłałem lecz na u7 poprawiłem skład taki jaki powinien być jeśli jest możliwość skład floty z u7 przenieść na u8 ? Bardzo mi zależy na tym z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest powód drogi adminie  ??? 

Nie dość że zmieniacie reguły w trakcie ZWZ , przeliczałem składy z min metal, kryśka , dex .

Czy to jak zwykle nic nie jest na czas .....

 

Chodzi o to by więcej osób się zapisało.

Późniejsze prowadzenie zabawy będzie szło płynnie bo większość robi za nas skrypt.

Sam wysłałem jeszcze raz informację do wszystkich graczy o możliwości zapisów do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest powód drogi adminie  ??? 

Nie dość że zmieniacie reguły w trakcie ZWZ , przeliczałem składy z min metal, kryśka , dex .

Czy to jak zwykle nic nie jest na czas .....

 

Coś w tym jest. Termin był prawie dwa tygodnie i kto miał się zapisać to się zapisał. Po takim czasie jaki ten konkurs był na forum i wiadomości którą rozesłaliście do wszystkich to kto chciał spróbować zdobyć astaty, kto gra w tą grę codziennie to już się zapisał. Zostali tylko tacy co dla nich ta gra to 10 minut w ciągu tygodnia jak sobie o niej przypomną i im te astaty nie są potrzebne. Oni i tak nie zaglądają na forum i przez nich 50 osób musi czekać kolejne 4 dni. 

 

Może i tak, że później się zacznie to będzie płynniej szło ale tak się nie robi. Nigdy nie będziecie mieć dobrej opinii jeśli będziecie sobie od tak przedłużać terminy gdy 50 osób od prawie dwóch tygodni czeka na rozpoczęcie. Chyba nikt z nas, nie lubi takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez te trochę ponad 3 dni zdążyło się zapisać 30 osób, dlatego ta zmiana. Nowe warunki to sporo więcej zamieszania, niż standard stosowany przez kilkanaście zabaw. Ponowne przedłużenie dałoby pewnie podobny skutek, ale na 1 kwietnia przedstawię już harmonogram walk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez te trochę ponad 3 dni zdążyło się zapisać 30 osób, dlatego ta zmiana. Nowe warunki to sporo więcej zamieszania, niż standard stosowany przez kilkanaście zabaw. Ponowne przedłużenie dałoby pewnie podobny skutek, ale na 1 kwietnia przedstawię już harmonogram walk.

 

Równie dobrze następny termin też można przesunąć o pół roku. Tu nie chodzi o sam termin bo 4 dni idzie znieść tylko tu chodzi o waszą "słowność". Jeśli daje komuś termin (w tym przypadku komuś to 40 osób) to robię wszystko, żeby danego słowa dotrzymać bo w ten sposób stajecie się niesłowni i niewiarygodni, a kto jak nie admin w pierwszej kolejności powinien być wiarygodny? 

 

Po prostu miejmy nadzieje, że następnym razem zamiast 12 dni dacie termin 30 dni. W między czasie wyślecie kilka wiadomości do wszystkich z przypomnieniem o zapisach do gry i wszyscy będą zadowoleni. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz

  • Tak jak pisałem "Gram na u8 obecnie ale stare konto ten sam nick "BezSnu"na u7 lecz w zabawie na u8 bardzo źle wytypowałem skład floty palnołem i wysłałem lecz na u7 poprawiłem skład taki jaki powinien być jeśli jest możliwość skład floty z u7 przenieść na u8 ? Bardzo mi zależy na tym z góry dziękuje.
    Pozdrawiam" ze starych nawyków ze tak powiem. Chce zamienić skład z u7 na u8 jeśli można oczywiście. Nie miałem czasu na obliczenia wiec na szybkości wyliczyłem teraz się rozchorowałem i stwierdziłem że zrobiłem katygoryczny błąd. Własnie odkopałem stare konto co dawien dawna nie gralem i tam wyslałem oficjalny skład. Chyba wszystko zawarłem w tej wiadomośći lecz jesli się nie da... skład z u8 można zlikwidować bo wiem ze nie przejdzie tego.

     

    Jednym Słowem chce grać na u8 a konto z u7 można zlikwidować. Tylko jeśli możliwe skład z u7 na u8 przenieść pozdrawiam.Zgłoś
  •  
  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku zabawy było że tylko jedno zgłoszenie może być od gracza.Wybiera jedno konto do zabawy i tylko z tego jednego zgłasza skład floty do zabawy.Każdy ma teraz szanse na wygraną.Jak zgłaszasz 3 składy z 3 innych uni to tylko psujesz zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.