Skocz do zawartości

Amnestia - Ostatnia szansa.


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jak każdy z nas wie, na forum jest wiele kont które zostały w przeszłości zbanowane.

Moim pomysłem jest zastosowanie amnestii na wszystkie konta zbanowanych użytkowników. ( z wyjątkiem kont o obraźliwej nazwie, oraz graczy którzy złamali regulamin odnośnie gróźb karalnych lub założyli konto nie napisali więcej niż 3 posty i otrzymali bana)

Konta, które zostaną odbanowane otrzymują od nas ostatnią szansę na to aby móc się wypowiadać na forum.

 

Każdy gracz, który zostanie odbanowany i ponownie złamie regulamin musi się liczyć z tym, że kolejnego bana już nie będzie. Wystarczy, że dana osoba złamie chociaż jeden punkt regulaminu a konto zostanie usunięte.

Bez możliwości składania wniosków o ponowną możliwość odbanowania.

 

Mam nadzieję, że osoby zbanowane skorzystają z kolejnej szansy :)

Poniżej podam nicki graczy, którym zdejmę bana na forum.

 

 

tommyu6 
32wachu 
wiechu 
chada 
pleyer 
Neverr 
menxtr 
yoyoyo1 
Skuz 
Czarny93 
walkins 
MrWhite 
browar 
ARAB 
sybirak 
marshall 
Anon 
marcel 
zdzisLG 
zimny 
Zmijka
neonek 
zbylu 
marcinek 
lordlake 
DAREK2104 
Virus 
Revenge
uper 
domin 
Wolfmark 
donbambosz 

 

Każdy z wymienionych graczy ma już konto odbanowane.

Przypominam jeszcze raz, jedno złamanie regulaminu i konto zostanie SKASOWANE na zawsze.

 

Mam nadzieję, że wielu z was skorzysta z ostatniej szansy.

 

Pozdrawiam,

hhsnake0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś brakuje na liście osób objętych amnestią prosimy o informację na ogamtest@gmail.com z podaniem nazwy użytkownika.

Dobra atmosfera, kulturalna rozmowa, kulturalne zachowanie - o to głównie prosimy.

 

 

Myślę, że hhsnake0 powinien dostać spore podziękowania ze strony osób wymienionych na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otrzymuję informacje, że część z osób odbanowanych, nadal ma blokadę na pisanie w SB.

Jeśli ktoś z listy nie ma możliwości pisania na SB, proszę o wysłanie wiadomości do mnie na forum a takie konto zostanie odblokowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.