Skocz do zawartości

Forum ranga Rekrut


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
 

Nowa ranga na forum "Rekrut" oznacza trwający nabór do naszego zespołu. Osoby tej rangi nie mają jeszcze żadnych praw, ani stanowisk, natomiast ustalamy je właśnie między sobą. Jeżeli uważasz, że Rekrut kompletnie nie nadaje się i powinien natychmiast odpaść z rekrutacji, poinformuj nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na konkretne powody. Jeśli ktoś znowu będzie chciał napisał głupi post, który nie wniesie nic do tematu rozdam kolejne upomnienia.

 

Przypominam, że trwa nabór graczy do funkcji SGO - czyli osób które będą odpowiedzialne za porządek na forum jak i na uniwersach.

To od was też zależy czy osoby wytypowane, będą SGO.

 

Po to pytamy was o zdanie by w późniejszym czasie nie było tematów typu "SGO się nie nadaje bo...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Jacme - moim zdaniem osoba może i z wykształceniem prawniczym, pomagająca deusowi i Ogam ale bez ogłady. Miałem przyjemność rozmowy na PW i nie tylko...nie polecam tego Pana. Moim zdaniem nie nadaje się ze względu na charakter i podejście do ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest lista osób, oraz dlaczego mamy 3 Junior Adminów, w tym jednego który jest całkowicie nieaktywny od kilku miesięcy, a drugi się zrzekł stanowiska? Brakuje ludzi i zostawiacie bylym członkom rangi dla pozorów że jest was więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, może dodam coś od siebie troche po fakcie ale nie miałem ostatnio czasu nic pisać, jedno podstawowe pytanie jak Wy wybieraliście te osoby? Losowanie jakieś? Czy po prostu zgłosiło sie 5 osób to już stwierdziliście no trudno lepszy rydz niż nic? Przeglądając ich profile średnio są na forum od 2 do 3 lat czyli szmat czasu, a w tym okresie byli online 14 dni? To jak oni mają się zajmować czynną pracą SGO? Szybkie reagowanie? Chyba tak jak i deusxa w ostantim czasie reakcje po 2 miesiącach?

 

Mam nadzieje, że się mylę ale szału ten wybór nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.