Skocz do zawartości

Tryt - ostatnie 5 transakcji


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za liczby, ale na pewno nie mają wiele wspólnego z tym co kupowałem.

 

 

Ostatnie 5 transkacji
Co------Cena
SB-3----7500
SB-10d--150000
BP-20---250000
SB-3----7500
SB-10d--150000
Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat mam problem nie mogę skrócić czasu badani mimo że posiadam tryt na tranzakcje można coś z tym zrobić xoxo u3

 

Powiedz mi jak skracałeś badanie ?

Bo jeśli chciałeś skrócić badanie od razu o 10 dni to jest to niemożliwe.

Musisz najpierw skrócić badanie mniejszym pakietem ( np. o 3h ) a następnie o 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie do końca, tłumaczyłem kiedyś, że odnośnie badań mamy: laboratoria, msbn, oficera / oficera plus do niego dwa osobne pakiety za tryt procentowo i kilka pakietów za tryt okresowo.

Daje to pięć różnych źródeł, dodatkowo niektóre są znaczone terminami.

Któryś trzeba wyłączyć w danym momencie, któryś oznaczyć - to nie jest takie proste, dlatego jeżeli skróciliśmy badanie i zaczynamy kolejne, to nie możemy od razu skorzystać z pakietu 10 dni, ponieważ to szósta opcja, która wymaga uprzedniego sprawdzenia przez pakiet mniejszy (czyli piątą opcję), aby nie było amonali cenowych w kosztach skracania.

Gra ma działać szybko, więc nie można sobie tego teraz tak łatwo rozpisać i przypisać do konta 30 różnych wartości oznaczających dane opcje (niektóre opcje mają dwie zmienne, np. procent i czas końcowy). Pomnożyć to razy kilkadziesiąt innych rzeczy i da to skutek taki, że 5 osób zabije najmocniejszy serwer.

 

Co do tej historii, sprawa jest dosyć zabawna. Napisałem ją w parę minut, byle tylko był zapis kupna (i danych salda trytu i innych, które nie są dla was widoczne).

Przed historią, masa zgłoszeń że nie skraca, a tryt zabiera (czy innych różnych dziwnych rzeczy).

Z historią (która w ogóle nie ingeruje w ten skrypt), zgłoszeń brak.

 

Opiszę zaraz te wartości, aby były zrozumiałe dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.