Skocz do zawartości

Serwer - Nasze działania


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

I wielu graczy będzie musiało zrezygnować ze swoich dobrych kont na innych uni, bo komuś się nudzi i chce połączyc uni

 

 

 

Pomysł łączenia został przegłosowany przez graczy zdecydowaną większością głosów, był czas na wyrażenie swojej opinii w innym temacie.

Ten temat do tego nie służy.

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multikonta nie wchodzą w grę. Do łączenia jeszcze trochę zostało i sa prowadzone dyskusje jak zrekompensować graczom taką sytuację.

Jeśli mogę podpowiedzieć w sprawie ewentualnych rekompensat:

- sugeruję sprawdzić staż takich kont, które w wyniku multi przepadną

- zdobyte punkty (wszelkiego rodzaju)

- rodzaje planet (może ktoś trafił same giganty)

- zdobyte i wydane astaty oraz tryt

 

Na tej podstawie przelać astaty i/lub tryt na jedno z kont.

 

Innym dość rozsądnym rozwiązaniem byłoby zbanowanie konta, z którego gracz będzie chcieć zrezygnować. Przekazanie go w ręce administracji i np. wymiana konta z innym graczem z innego uniwersum. Czyli wymiana kont między graczami za pośrednictwem administracji (czy jak to się tam obecnie odbywa).

 

Ewentualnie jeśli byłoby to technicznie możliwe - przenieść multikonto na inne uni o podobnej mechanice i zbliżonym stażu.

 

Można też zrobić zupełnie inaczej - kombinacji jest przecież bardzo wiele. Ale za dużo też nie wymyślajcie, bo gracze zgłupieją i będą jeszcze chcieli wszystko jednocześnie xD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpowiedzieć w sprawie ewentualnych rekompensat:

- sugeruję sprawdzić staż takich kont, które w wyniku multi przepadną

- zdobyte punkty (wszelkiego rodzaju)

- rodzaje planet (może ktoś trafił same giganty)

- zdobyte i wydane astaty oraz tryt

 

Na tej podstawie przelać astaty i/lub tryt na jedno z kont.

 

 

 

Ten post ma 100 % poparcia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpowiedzieć w sprawie ewentualnych rekompensat:

- sugeruję sprawdzić staż takich kont, które w wyniku multi przepadną

- zdobyte punkty (wszelkiego rodzaju)

- rodzaje planet (może ktoś trafił same giganty)

- zdobyte i wydane astaty oraz tryt

 

Na tej podstawie przelać astaty i/lub tryt na jedno z kont.

 

Innym dość rozsądnym rozwiązaniem byłoby zbanowanie konta, z którego gracz będzie chcieć zrezygnować. Przekazanie go w ręce administracji i np. wymiana konta z innym graczem z innego uniwersum. Czyli wymiana kont między graczami za pośrednictwem administracji (czy jak to się tam obecnie odbywa).

 

Ewentualnie jeśli byłoby to technicznie możliwe - przenieść multikonto na inne uni o podobnej mechanice i zbliżonym stażu.

 

Można też zrobić zupełnie inaczej - kombinacji jest przecież bardzo wiele. Ale za dużo też nie wymyślajcie, bo gracze zgłupieją i będą jeszcze chcieli wszystko jednocześnie xD :)

 

 

Ten post ma 100 % poparcia !

 

Ten pomysł to jest nic innego jak jawne multi.

Nie można w taki sposób przenieść kont. Trzeba przemyśleć inne pomysły, które nie będą podchodziły pod mutli.

Teraz każdy będzie szukał jakiegoś konta, tak aby za jakiś czas "ściągnąć" z niego surowce w postaci astatów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zostawić stare serwery i jak ktoś chce to przeniesie swoje konto na ten niby wspólny serwer i po kłopocie ...

 

Już widzę falę niezadowolonych osób, że administracja znowu "olała" graczy.

Wydaje mi się, że ten pomysł nie jest dobry - nawet jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł to jest nic innego jak jawne multi.

Nie można w taki sposób przenieść kont. Trzeba przemyśleć inne pomysły, które nie będą podchodziły pod mutli.

Teraz każdy będzie szukał jakiegoś konta, tak aby za jakiś czas "ściągnąć" z niego surowce w postaci astatów....

 

nie no niech ludzie porzucą konta a admin zarobi kolejny raz na ich sprzedaży jako nieaktywne xx czasu :omg:

 

jedyna sensowna rekompensata to przeliczenie czasu spędzonego na koncie / zgromadzonych punktów/ władowanych $ na astaty i określenie rekompensaty w astatach 

 

a tak wq to może niech najpierw osoby posiadające konta na kilku uni napiszą szczegóły np.

 

top w statach (bud, tech, flo), ilość pkt ogólnych, nr uni 

 

będziemy wiedzieli jaka jest skala problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł to jest nic innego jak jawne multi.

Nie można w taki sposób przenieść kont. Trzeba przemyśleć inne pomysły, które nie będą podchodziły pod mutli.

Teraz każdy będzie szukał jakiegoś konta, tak aby za jakiś czas "ściągnąć" z niego surowce w postaci astatów....

 

Z kazdego unii moze po kilkanascie osob znajdzie sie co maja konta tam dluzej niz 3 miesiace  , wystarczy sprawdzic kto loguje sie na oba unii w czasie 3 miesiecy i tyle , bylo by po klopocie . 3 mies temu nikt nie wiedzial o laczeniu i nie robil specjalnie 2 kont;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie coś by Tobie pasowało legalny PUSH!!!

A co z graczami co mają tylko konto na jednym z łączonych uni?

Mają sobie szukac kont-multi?

 

Przecież nie musza przenosić, mogą zostać na starym uni. To tak idąc Waszym tokiem rozumowania.

 

A tak naprawdę to dowodzi to w jak bezmyślny sposób podchodzicie do całego zagadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no niech ludzie porzucą konta a admin zarobi kolejny raz na ich sprzedaży jako nieaktywne xx czasu :omg:

 

jedyna sensowna rekompensata to przeliczenie czasu spędzonego na koncie / zgromadzonych punktów/ władowanych $ na astaty i określenie rekompensaty w astatach 

 

a tak wq to może niech najpierw osoby posiadające konta na kilku uni napiszą szczegóły np.

 

top w statach (bud, tech, flo), ilość pkt ogólnych, nr uni 

 

będziemy wiedzieli jaka jest skala problemu

każda taka rekompensata to dalej PUSH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam zrobić z kilkuset milionami trytu? :)

 

nebu - no tak zapomniałem. Jedyna akceptowalna forma pushu to astaty. Argument tak marny masz, że szkoda gadać... Ktoś sobie kupi astaty i też będzie miał kilkanaście bld deuteru.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać w takim razie nowe funkcje , gdzie będzie można tryt wykorzystać. Ekstremalnym przykładem byłoby kupno kolejki budowania nie tylko za astaty, ale również właśnie za tryt.

Możliwości jest wiele, trzeba je tylko wymyślić i wprowadzić ;] Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musza przenosić, mogą zostać na starym uni. To tak idąc Waszym tokiem rozumowania.

 

A tak naprawdę to dowodzi to w jak bezmyślny sposób podchodzicie do całego zagadnienia.

 

Czyli są skazania na likwidację konta jak go nie przeniosą?? Bo raczej pozostałe uniwersa zostana później skasowane.

Ładne masz podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli są skazania na likwidację konta jak go nie przeniosą?? Bo raczej pozostałe uniwersa zostana później skasowane.

Ładne masz podejście do tematu.

 

Przykład idzie z góry jak to mówią Ty sugerujesz, że jak ktoś kilka lat rozwijał konto to teraz ma je skasować bo kilku flociarzy nie ma na co latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam zrobić z kilkuset milionami trytu? :)

 

nebu - no tak zapomniałem. Jedyna akceptowalna forma pushu to astaty. Argument tak marny masz, że szkoda gadać... Ktoś sobie kupi astaty i też będzie miał kilkanaście bld deuteru.

Nie jestem za rekompensatom za posiadanie wiecej niż 1 konta na łączonych uniach.

Jesli dany gracz ma konto na 2 lub 3 z łączonych uni niech wybierze sobie najlepsze konto i niech dostanie rekompensate wynikającą z różnicy istnienia jego konta w porównaniu do kont z uni 3.

Rekompensata w badaniach i budynkach a nie w astatach i trycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za rekompensatom za posiadanie wiecej niż 1 konta na łączonych uniach.

Jesli dany gracz ma konto na 2 lub 3 z łączonych uni niech wybierze sobie najlepsze konto i niech dostanie rekompensate wynikającą z różnicy istnienia jego konta w porównaniu do kont z uni 3.

Rekompensata w badaniach i budynkach a nie w astatach i trycie.

 

tez tak myślałem na początku ale czy rekompensatą będzie np. + 2 do techow które badają się z rok czasu 33-35 lvl ? no ja bym był szczęśliwy gdybym dostał taki bonus ale nie tędy droga, niech gracz dostanie astaty sam zadecyduje czy postawi budynek, flotę, kupi tryt, czy będzie kisił w surowcach w banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.