Skocz do zawartości

Serwer - Nasze działania


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Awarię powinny już być zażegnane w 100%, od kilku dni analizowałem logi serwera oraz wszelakie dane. Zostało dodanych kilka zabezpieczeń, zmian oraz kilka cyklicznie działających skryptów.

 

Przepraszamy za niedogodności i życzymy dalszej bezawaryjnej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to niezmiernie, nie mniej jednak nadal oczekuję naprawy buga, który dotknął moje konto i dotyczy utraty ciągłości logowań, utraty przedłużenia geologa o 14 dni oraz nagrody po 3bln każdego surowca. Czas nie ubłagalnie płynie, zaś problem nadal pozostaje nierozwiązany.

 

Osłabiacie mnie po prostu...

 

 

//i kolejny raz informuję - napisz jeszcze w 10 innych tematach, do wszystkich członków teamu - przez wszelkie możliwe sposoby w różnych trybach zgłoszenia lub moich / innych pytań.

//ostatni raz napiszę - zgłoszenie wysłałeś mailowo, tam padła naprawa - zgłosiłeś problem, padło pytanie - odpowiedzi brak, natomiast pytań i zażaleń wszędzie 100, tylko nie na mailu.

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to niezmiernie, nie mniej jednak nadal oczekuję naprawy buga, który dotknął moje konto i dotyczy utraty ciągłości logowań, utraty przedłużenia geologa o 14 dni oraz nagrody po 3bln każdego surowca. Czas nie ubłagalnie płynie, zaś problem nadal pozostaje nierozwiązany.

 

Osłabiacie mnie po prostu...

 

 

//i kolejny raz informuję - napisz jeszcze w 10 innych tematach, do wszystkich członków teamu - przez wszelkie możliwe sposoby w różnych trybach zgłoszenia lub moich / innych pytań.

//ostatni raz napiszę - zgłoszenie wysłałeś mailowo, tam padła naprawa - zgłosiłeś problem, padło pytanie - odpowiedzi brak, natomiast pytań i zażaleń wszędzie 100, tylko nie na mailu.

//deusx

Deus nie jestem zwolennikiem pisania w wielu miejscach, dlatego założyłem 2 tematy (1 właściwy i 2gi przekierowujący do tego właściwego). Jeśli chodzi o forum, to praktycznie zostałem olany. Na jakiekolwiek działanie musiałem czekać jakieś 2 tygodnie od wystąpienia problemu. Nie wiem - może dla ciebie to jest norma, ale dla mnie nie. Poza tym na bieżąco informowałem o występujących problemach, zaś odpowiedzi brak. Jestem typem człowieka, który gdy jedna technika zawodzi, to stosuje kolejną (w ramach możliwości oraz zgodności z regulaminami/wytycznymi twórców prawa). Mógłbym napisać tylko 1 wiadomość na forum, powziąć informację o tym jak zgłosić problem (kontakt - błąd gry). PW pisałem do ciebie i SGO MiG o czym informowałem obie strony. Może i ciebie wkurza to, że jakiś tam gracz X, który kiedyś dobrowolnie wpłacił 50zł na astaty, do tego dostał gratis za owe zamówienie i ma czelność próbować wywalczyć coś, co by tak czy siak otrzymał, gdyby nie wystąpił błąd serwera. Zobacz - ja nie "krzyczę", a jedynie zwracam uwagę. Nie panikuję, ale czuję się jedynie zniesmaczony.

 

Prosiłem o kontakt bezpośredni poprzez komunikator głosowy ts3 - jeśli nie masz czasu, to zwyczajnie napisz i zaproponuj jakiś termin lub napisz, że cierpisz na chroniczny brak czasu i nie ma mowy o kontakcie przez ts3 (nie mówię już o telefonie, bo to są koszty).

 

Po woli zaczynam rozumieć rozgoryczenie administratorów, którzy sukcesywnie odchodzą od ciebie właśnie z powodu braku kontaktu, a tym samym narastający problem błędów gry zgłaszanych przez graczy, pojawianie się kolejnych i zarastanie kurzem poprzednich.

 

Daleko mi od krytykowania kogokolwiek, ale może warto popatrzeć na problem ze strony innych osób, które są aktywne i nic nie mogą zrobić? czy to zwykli gracze czy to administracja? zawieszeni w próżni, nie wiedząc co robić dalej ze względu na brak technicznych możliwości.

 

Gwarantuję, że tematów więcej zakładać nie mam zamiaru. Pisać postów w innych tematach również nie mam zamiaru. Źle się czuję z myślą, że męczę o jedną rzecz, a ty zamiast ją naprawić, to naprawiasz występujący błąd, ale wprowadzasz kolejny. A wystarczyło założyć lub zaprzyjaźnić się z jakąś serwerownią ts3 i tam załatwiać takie sprawy bezpośrednio i niemal natychmiastowo - czy osobiście, czy przez SGO czy GO lub kogokolwiek z teamu, kto ma z tobą bezpośredni kontakt (telefoniczny na pilne sprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko po co te nerwy.

 

YOGI chodzi o to, że każdy myśli że Deusx nic nie robi w sprawach reklamacji.

Jest to nieprawda, jednak gracze dalej lubią pisać że nic nie jest robione.

 

A robimy dużo, bo na ten moment pracujemy nad:

 

- Usprawnieniem panela administracujnego

- Rekrutacją nowych SGO ( na wniosek graczy)

- Nad nową grą loteryjną ( na ten moment jest szkic ) ale już trwają prace aby ten konkurs wszedł w życie :) mam nadzieję że już za kilka dni go wprowadzimy ( nie jest to oficjalne podanie terminu :) jednak pilnuję tego by weszło szybko :)

- Pracuję nad kolejną grą na forum

 

Dlatego proszę wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość bo niebawem postaramy się wprowadzić kilka rzeczy tak aby gra była jeszcze ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Usprawnieniem panela administracujnego  Po co to komu?

- Rekrutacją nowych SGO ( na wniosek graczy) Fakt, mało Was zostało,polecam poszukać nowego admina (w zamian za deusa)

- Nad nową grą loteryjną ( na ten moment jest szkic ) ale już trwają prace aby ten konkurs wszedł w życie :) mam nadzieję że już za kilka dni go wprowadzimy ( nie jest to oficjalne podanie terminu :) jednak pilnuję tego by weszło szybko :) kto w to będzie grał ? w ogam gra moze z 20-30 osób.

- Pracuję nad kolejną grą na forum Jak wyżej.

 

Polecił bym wam zacząć od sprowadzenia graczy (reklama gry) zanim ta gra upadnie do końca.

 

A teraz pewnie dostane bana na forum za wyrażanie swojej opini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem unikać wypowiedzi w tematach jeśli problem nie dotyczy bezpośrednio mnie ale nie umiem no, wybaczcie jak czytam takie herezje nóż mi się w kieszeni otwiera...

 

 

- Usprawnieniem panela administracujnego

- Rekrutacją nowych SGO ( na wniosek graczy)

- Nad nową grą loteryjną ( na ten moment jest szkic ) ale już trwają prace aby ten konkurs wszedł w życie  :) mam nadzieję że już za kilka dni go wprowadzimy ( nie jest to oficjalne podanie terminu  :) jednak pilnuję tego by weszło szybko  :)

- Pracuję nad kolejną grą na forum

 

ad. 1

 

Nie wiem na jakiej podstawie zostałeś j.adminem i jakie są kryteria doboru na to "stanowisko". Nawet nie chcę tego wiedzieć... Fakt jest taki - najpierw gracze potem wasza wygoda. 

 

ad. 2

 

Super. Tylko róbcie to z głową okey?

 

ad. 3

 

Po jakie licho wprowadzać nową grę loteryjną, w którą pewnie nikt nie będzie grał (albo mała ilość osób ew.) kiedy jest stos zgłoszonych błędów, które do dziś nie są rozwiązane (zastrzegam w tym miejscu - po raz n-ty nie zamierzam ich opisywać).

 

ad. 4

 

Nie wiem czy myślimy o tej samej grze ale na ogam.online który Ja znam jest większy problem z grą niż z forum - skąd zatem pomysł aby marnować czas na zmiany na forum?

 

 

To, że macie inny kolor i nieco więcej opcji nie zwalnia was z myślenia. Jeżeli nie ogarniacie sami błędów to zacznijcie czytać te zgłoszone przez graczy a nie bawić się w zbędną biurokrację.

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 3

 

Po jakie licho wprowadzać nową grę loteryjną, w którą pewnie nikt nie będzie grał (albo mała ilość osób ew.) kiedy jest stos zgłoszonych błędów, które do dziś nie są rozwiązane (zastrzegam w tym miejscu - po raz n-ty nie zamierzam ich opisywać).

 

No jak to po co?

Ta nowa gra loteryjna to będzie pewnie za astaty więc po $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to po co?

Ta nowa gra loteryjna to będzie pewnie za astaty więc po $$$.

 

No to muszę Ciebie zaskoczyć.

Nowa loteria nie będzie odpłatna.

Zakup kuponu będzie za tryt, czyli za walutę którą można zdobyć za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może przy okazji spytam kiedy zostaną wprowadzone nowości obiecane na 7. stycznia?

 

Noo.... 7 Stycznia :)

 

A żeby nie było spamu można dowiedzieć się czegoś więcej nt. poprawek w systemie? W jakim trybie są wykonywane poprawki? Kiedy są wdrożenia? Czy były ostatnio jakieś hot fixy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prac:

 

-Flood już nie wyskakuje.

-Błąd w sojuszu został poprawiony.

-Lotto Stars jest gotowe do wprowadzenia - wprowadzimy je po zakończeniu zapisów do ZWZ.

 

To na ten moment tak wygląda.

 

Teraz jak ogarniemy temat mojego panela administracyjnego, postaram się ruszyć temat z pomysłów graczy.

Będzie to na początku rozmowa, co da się zrobić co nie.

Nie mam więcej informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prac:

 

-Flood już nie wyskakuje.

-Błąd w sojuszu został poprawiony.

-Lotto Stars jest gotowe do wprowadzenia - wprowadzimy je po zakończeniu zapisów do ZWZ.

 

To na ten moment tak wygląda.

 

Teraz jak ogarniemy temat mojego panela administracyjnego, postaram się ruszyć temat z pomysłów graczy.

Będzie to na początku rozmowa, co da się zrobić co nie.

Nie mam więcej informacji. 

 

Jednak dalej występuje ten komunikat, zarówno na uni7 jak i na uni8

 

 

Flooding session, odczekaj 3 sekundy przed kolejną zbiórką ze wszystkich planet.

 

Chciałem jeszcze zaznaczyć, że bo była pojedyńcza zbiórka, nie klikałem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość I_Will_Never_Forget

Witam,

Wiem, że czekacie na jakiekolwiek wieści od deusa. Odkryję rąbek tajemnicy.

Niebawem zostaną wprowadzone dwie nowe rzeczy do gry.

Pierwsza dzięki pomysłowi hhsnake czyli lotto stars. Będzie możliwość wygrywania ogromnych ilości trytu. Jest ukończona w 100%, testowałem - działa. W najbliższych dniach a może już w ten weekend pojawi się w grze!

 

http://funkyimg.com/i/VMXq.png

 

 

Kolejna rzecz która zostanie wprowadzona do gry, nie chcę zdradzać do końca co to więc niech to będzie niespodzianka. Powinno się Wam spodobać.

 

http://funkyimg.com/i/VMYj.png

 

 

I teraz chyba rzecz na którą większośc z Was czekała. Mianowicie ZWZ.

Wyniki pierwszych walk są już znane. Widziałem je - istnieją. Nie wiem jak deus zaplanował sobie ogłoszenie wyników, czy przeprowadzi kolejne rundy i poda dopiero czy zrobi to już dziś. Ale coś się ruszyło ;)

 

Tak więc kwestia jedynie wprowadzenia zmian na uni i pokazania wyników. Miejmy nadzieję, że doczekamy się tego już niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej czekam na nowości w GRZE które miały być wprowadzone 7 stycznia 2015 a nie jakieś takie...

 

Na jakim etapie są obiecane

-dwa nowe systemy bojowe

-dostępne najciekawsze opcje zaproponowane przez użytkowników z działu pomysły

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Na jakim etapie są obiecane

-dwa nowe systemy bojowe

-dostępne najciekawsze opcje zaproponowane przez użytkowników z działu pomysły

Z tego co mi wiadomo są nieruszone. Szczera odpowiedź, bez ściem.

Nie wiem nad czym deus teraz będzie pracował gdy wprowadzi zmiany które przedstawiłem, może będą to te zmiany, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że oba moje pomysły wejdą w życie.

Potwierdzam, że obie nowości działają ( testowaliśmy wspólnie z IWNF ), wprowadzenie ich na serwery to już myślę najłatwiejszy z problemów jaki mieliśmy.

ZWZ - jest faktycznie rozliczone, jak deus poukłada sprawy ważniejsze ( np. rodzinne ) to na pewno zamieści wyniki.

IWNF dzięki, że nie zdradziłeś drugiej niespodzianki ;) Powiem wam, że nagrody będą pyszne  :hura:

 

 

Nie ma za co ;)

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWZ aktualizowane, wyniki faz będą co 24h, wewnętrzne forum będzie je zawierało wcześniej, aby ktokolwiek mógł aktualizować.

 

Ankiety na u3, u5, u7 zrobione

 

Nowości kategorii loterie konkursy - wrzucone już na uniwersa, niedostępne jeszcze dla użytkowników (może nawet już jutro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano dziś, 12:50

Chciałbym się dowiedziec kogos z administracji co będzie w przypadku gdy połączymy Uniwersa a gracz będzie miał 2 topowe konta . Jakas rekompensata ?

Ja pisałem do Deusa, żeby pozwolił na grę na dwóch kontach

To chyba jedyna sensowne rozwiązanie w sytuacji notorycznego łączenia kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.