Skocz do zawartości

Skarga na H@/SGO


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym nie tyle złożyć skargę, co poinformować, że niespełna tydzień temu wgrywany był update, który przeciągnął się o dobre kilka lub kilkanaście godzin, przez co nie mogłem zalogować się do gry i utrzymać maksymalny odstęp między logowaniami, tj. 24h.

 

Deus polecił mi, żeby z formularza w grze zgłosić to jako błąd gry, ale jak widać mocno się to przeciąga. Czy przywrócicie mi stan logowania sprzed update + obecne prawie 7 dni logowania?? Czas tutaj działa na niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wskurasz.. Gra upada... Deus tylko widzi kasę na koncie i ma gdzieś graczy... A każdy szanujący się gracz omija ten serwer z daleka... Sam siedzę tu tylko by patrzeć na marny koniec niegdyś dobrze prosperującego serwera :)

 

Warn za spam.

hhsnake0

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhsnake0 dał warna Ba'al'owi za "spam", a jak widać to jest to prawda co napisał. Mija już 11 dni od tamtego wydarzenia i nadal nic się nie dzieje w tej kwestii - to są już kpiny. Ile mam czekać na rozpatrzenie "reklamacji"? 2tyg.?? Założę się, że i tak się nie wyrobicie.

Zarzucam link do banku, ponieważ za chwilę będzie ponad 100 operacji bankowych od tamtego czasu i nie będę mieć dostępu do archiwalnych transakcji w banku surowców.

 

http://zapodaj.net/1c77fbe95f25f.jpg.html

 

Mija już czas, w którym dostałbym nagrodę za 30 dni logowania pod rząd zachowując maksymalny odstęp 24h, czyli po 3bln każdego surowca oraz przedłużenie geologa o 2tyg.

 

A tak z innej mańki, to ktoś mógłby się łaskawie zająć przyznaniem nagród za ligę typera..

 

Edit1 12 luty 20:39

Niedawno - podczas ostatniej awarii coś takiego mi się zrobiło w ustawieniach

Poziom 4/4 
Aktywny -26d 0-23h 0-28m 0-7s / 30 dni
Nagroda

 

Czas zrobił się na minus i co odświeżam, to on ciągle maleje. Ciekawostką jest to, że w nagrodzie jest podane po 3bln każdego surowca oraz przedłużenie geologa.

Nie ogarniam już tej gry - to błąd czy jakieś kuriozalne nowości???

 

Edit2 13 luty 13:40

Przesłana wiadomość do SGO MiG:

Informacje o błędzie przedstawiłem jakieś 2 tygodnie temu
Czas leci, nagrody przepadły 2x przez wasz hosting, bo nie dało się zalogować ani rano ani wieczorem (niedostępność serwera - appache error czy jakoś tak).
 
Obecnie bug wygląda tak:
Poziom 4/4
Aktywny 1d 05h 20m 08s / 30 dni
Nagroda
 
Jeszcze raz przypomnę jak wyglądała sprawa mojego logowania - codziennie się logowałem 2x dziennie (przed i po pracy). Niestety serwer był wielokrotnie offline i nic nie szło zrobić, przez co ciągłość logowania poszła się 2krotnie w tym czasie "trzaskać". W związku z tym oczekuję ręczną wypłatę nagród - 17 stycznia o godzinie 11:04:12 otrzymałem do banku surowców 1bln deuteru za codzienne logowanie - oznaczało to codzienne logowanie od 10 dni z rzędu. Dziś jest 13 lutego po godzinie 13:25, więc od tamtej pory minęło 27 dni 3h itd. Gdyby nie problemy z serwerem, to tydzień temu miałbym nagrodę za codzienne logowanie, zaś teraz otrzymywałbym do banku nagrodę 2/4 czyli po 7mld każdego surowca, zaś za 3 dni, czyli około 16 lutego miałbym 1bln deuteru.
 
Oczekuję ręcznego przekazania po 3bln każdego surowca oraz przedłużenie geologa o 14dni. Do tego oczekuję ustawienia prawidłowego stanu logowania, czyli 7 dni z rzędu. Proszę nie doliczać 10mld nagrody za 3dni logowania z rzędu oraz 7 dni w lutym, ponieważ w ramach niedostępności serwera licznik się wyzerował i nagrody 3mld, 7mld każdego surowca oraz 1bln deuteru otrzymałem. W ramach ręcznego przyznawania nagród oraz bycia uczciwym należałoby od tych 3bln każdego surowca odliczyć 1bln deuteru (czyli przyznać 3bln metalu i kryształu oraz 2bln deuteru).
 
Wiadomość umieszczę w formie posta w w/w temacie.
Z wyrazami szacunku
SonGoku uni5
Edytowane przez SonGoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.