Skocz do zawartości

Pomysł - forum


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, no jezeli Winiu dostales bana, za 'reklamowanie' ogame, to troche to dziwne, faktycznie. Po pierwsze nie sądzę, ze ktokolwiek tu trafił nie znający OGAME. 

Po drugie, nie jest to nawet szkodzenie serwisowi Ogam.net, bo trudno sobie wyobrazić, ze nagle 80 osob grających tu ucieka na nowy serwer OGAME.pl i zostawia konta, ktore rozbudowywali od paru miesięcy. 
Załosny sposób na radzenie sobie z jakimkolwiek 'sprzeciwem' administracjo. Bez górnolotnych porównań... ale mimo wszystko kojarzy się z tłamszeniem rewolucji z Poznania, 1956r. kiedy pracownicy Hipolita Cegielskiego sprzeciwili się władzy. Wiadomo - nie ta skala, tu jest wirtual itp. ale generalnie niesmak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzimy przez ostatnie pól roku czyli pół roku braku pracy deusa to ludzie odchodzą i przychodzą . Szkoda ze więcej odchodzi niż przychodzi no ale cóż , server sobie sam na to zapracował. Obiecanki cacanki a deusowi radość . Mam nadzieje ze ten cyrk sie skonczy i albo deus sie wezmie do roboty albo to zamknie ...

 

Gdy on czegos potrzebuje to biega za Toba i pisze 3x na dzien a my sie nie mozemy doczekac czegos co obiecuje miesiac . Kpina jakaś .

 

A co do reklamy servera to OGame.pl mozna reklamowac bo gdyby nie oficial Ogame to deus by nie wpadl na pomysł zarobku:)

Z tego co wiem duzo osób stąd (starej gwardii) sie szykuje na nowy server :) Ludzi ubedzie na wlasne zadanie :)

 

Nie potrafi sie docenic człowieka to się go straci .

 

Pozdrawiam i do zobaczyska tam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również rozmyślam nad nowym serwerem. Wybrałem ten serwer bo podkusiła mnie prędkość (nie mam tyle czasu co kiedyś). Ale wybraczcie... Wolę słabsze konto i wolniejszy serwer ale szacunek do mojej osoby niż odwrotnie. Administrator już dawno stracił panowanie nad grą a SGO panoszą się i jedni próbują to ogarnąc a inni urządzają samowolkę (każdy będzie wiedział o kim mówię - odwołuje do sumienia). 

 

Odnośnie bana za Ogame.pl to jest kpina... O hipokryzji nie wspominając... :)

 

Co do pomysłu to temat troszkę na wyrost ale przedstawia idealnie sytuację jaką obserwujemy na Ogam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Wystarczy spojrzeć na regulamin:

 

1. Zabrania się wymuszeń i gróźb, które maja odniesienie do prawdziwego życia. Działania opisane w zdaniu poprzednim mogą zostać zgłoszone odpowiednim organom ścigania.

 

Poszła groźba w stronę członka teamu odnosząca się do prawdziwego życia. Jak widać niektórzy mieszają wirtualny świat z tym prawdziwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Z informacji jakie otrzymałem wiem, że nie chodziło o takie groźby a o zastraszanie instytucjami państwowymi. Ale nie jestem stroną w tym banie, także na tym zakończe dyskusje.

Ps. Czasami pozory mylą i nie zawsze team to ten zły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWNF nie było żadnej groźby... :) Chyba, że taką jak piszesz... Moim zdaniem to była lojalne ostrzeżenie, że sprawę lepiej załatwić polubownie i że cała sytuacja zaszła za daleko... A ty myślisz, że będę biernie patrzył na to co wyprawia jaśnie KarolRadom? To miała być gra ale to nie znaczy, że pozwolę sobie na łamanie podstawowych praw człowieka... Szczegóły możesz uzyskać u samego zainteresowanego... Może tobie się pochwali swoim postępowaniem. Całości nie będę wyciągał na forum bo gdybym miał to robić to bym sobie nie zawracał głowy w grze... 

 

I masz rację team to nie zawsze ten zły... Do Ciebie nie mam zastrzeżeń a nawet chętnie korzystam z przykładów z twoim udziałem jako przykład reakcji :P

 

-Boski- Krzywdę fizyczną na pewno nie - Ja spokojny aczkolwiek stanowczy człowiek :D :D :D Powiem więcej jak Deusx podejdzie do sprawy poważnie to dalej jestem otwarty na rozwiązanie konfliktu jedynie za jego pośrednictwem... Naprawdę mam ważniejsze rzeczy na głowie niż użeranie się z kimkolwiek... :P

 

Acha i wyjaśniając:

 

 

 

Poszła groźba w stronę członka teamu odnosząca się do prawdziwego życia. Jak widać niektórzy mieszają wirtualny świat z tym prawdziwym.

 

 

Wiesz mi, że jestem ostatnią osobą którą możesz podejrzewać o mieszanie reala z grą. Nie zmienia to jednak faktu, że nie będę specjalnie na potrzeby wirtuala inaczej się zachowywał w obliczu otwartej agresji wobec mojej osoby i inaczej reagował na pewne kwestie niż w realu - to dopiero był by znak, że coś ze mną nie tak. To samo obserwujemy po waszej stronie - jest to gra ale jeśli przykładowo zostałbym zezłomowany i w odpowiedzi na to napisał agresrowi, że się doigra i niech uważa to idę o zakład, że pewnie dostałbym bana - mimo, że taką groźbę można rozumieć dwojako - w stosunku do gry i w stosunku do reala. Zgodzisz się ze mną prawda? Z całą pewnością wtedy ban byłby bezdyskusyjny i słusznie, dlaczego zatem Ja niemam reagować jak ktoś mną jawnie pomiata - nawet w wirtualnym świecie?

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.