Skocz do zawartości

Blokada Shoutbox RevenGe


Revenge ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wlasnie zostalem zbanowany za "" na shoucie . Powod ? Wolnosc slowa ? Nikogo nie obrazilem nie prowokowalem . Nie dzialalem na niekorzysc :)

 

Chcialbym znac rowniez powod blokady w temacie dotyczacym zapytania co z Updatem , nie mamy zadnej inf a przydalo by sie cos wiedziec tak?

 

Pomijam to ze nikt nie ma odwagi ( nie napisze juz "jaj") zeby sie odezwac tylko siedzi na anonimku , nie dostalem zadnego ostrzezenia na sb ...

 

Czyli najlepiej jest zablokowac niz odpowiedziec/wyjasnic ? To jest pomocny support ?

 

Lepiej byc strusiem i chowac glowe w piasek? Nie potraficie odpowiedziec na zwykle pytaie tylko blokada odrazu . Wystarczy napisac ze nie wiemy bo nie ma z deusem kontaktu a nie banowac . Paranoja ... moze niech ten co mnie zbanowal uzasadni to jakos konkretnie .

Powodu do bana nie bylo gdyz to byl zwykly temat a kazdy w nim zostal zablokowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu kolegi... Co to w ogóle ma być? Skoro dostaję bana za cokolwiek oczekuje uzasadnienia (najlepiej z powołaniem się na konkretny paragraf regulaminu, do którego zobligowane są obie strony).

 

Szanowna Administracjo: Jak na razie sumiennie pracujecie nad utratą wielu graczy. Nie wiem czy znajdą się na grze osoby dla których godność będzie mniej ważna od gry. Ja już się poważnie zaczynam zastanawiać czy jest sens jeszcze tu siedzieć.

 

Czekam na odpowiedź (definiując: tekstowa wiadomość tutaj lub pw wyjaśniająca całą sytuację)

 

Ba'al

 

EDIT: Uprzedzam, że ew. zmiana regulaminu nic tu nie da. "Lex retro non agit" a Ja mam zrzutkę całego regulaminu na kompie ze stanem na dzień. ;)

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód blokady to notorycze łamanie przez Pana następujących punktów regulaminu (3 bany w ciągu 10 dni):

 

 

3.1. Odnoś się z szacunkiem do innych, nie obrażaj ich (w tym używania przezwisk i innych określeń, także celowe przekręcanie nicku), nie wyzywaj, nie używaj wulgaryzmów - cenzurowanie nie zawsze jest na miejscu, aczkolwiek niekiedy tolerowane.

 

3.2. Na forum obowiązują zasady netykiety.

 

Regulamin shoutbox:

 

2. Zabrania się rozpoczynania, wdawania się w kłótnie oraz prowokacji do niej.

11. Sytuacje nieokreślone w niniejszym regulaminie określa administracja.

 

Co do skargi to jest ona skierowana do Administratora/J.Adminów, nie mam więc zamiaru wypowiadać się w tamtym temacie.

 

P.S.

Wysyłanie pw z groźbami ściągnięcia moonów na u5 nic Panu nie da.

 

Pozdrawiam,

Sz.P KarolRadom

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podanie powodu WRAZ Z UZASADNIENIEM blokady

 

Powód WRAZ Z UZASDADNIENIEM:

Notoryczne łamanie regulaminu SB

Proszę przeanalizować swoje zachowanie na SB w ciągu ostatnich 14 dni oraz ilość otrzymanych banów.

 

2. Zabrania się rozpoczynania, wdawania się w kłótnie oraz prowokacji do niej.
3.1. Odnoś się z szacunkiem do innych, nie obrażaj ich (w tym używania przezwisk i innych określeń, także celowe przekręcanie nicku), nie wyzywaj, nie używaj wulgaryzmów - cenzurowanie nie zawsze jest na miejscu, aczkolwiek niekiedy tolerowane.
Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja powiedziałem Panu że mnie nie interesuje ostatnie 14 dni (choć pisał Pan o 10. Chyba do konca sam Pan nie wie za co zostałem juz zablokowany)

Ostatnie 2 bany odsiedziałem 24 godziny więc nie ma o czym mówic.

 

Chodzi o wczorajsza blokade , gdzie Pan zauważył wulgaryzm,obraze,prowokacje,coś niestosownego . Chodzi o dokładną wypowiedź. Nie mieszajmy pozostałych przewinien w blokade . 

 

Jest Pan dorosły i chyba rozumie to co napisałem teraz , 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie rozumiemy ,

 

Ma mi Pan przedstawić słowo/wypowiedź które naruszyło regulamin shoutboxa bo moim zdaniem takie nie wystąpiło.

 

I prosze nie chować głowy w piasek tylko przyznać, że wczorajsza blokada jest nie słuszna a to co pisałem nie było nie zgodne z regulaminem.

Najlepiej zbanować a nie wyjaśnic .

 

Prosze o wypowiedź kogoś bardziej kompetentnego odpowiedzialnego za forum bo jak widać KarolRadom nie potrafi wyjaśnić szczegółowo powodu blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba my sie nie rozumiemy ... Dostałem bana 2x na SB i 2x24h ... Odsiedziałem 

 

I co przykładowo siedział Pan przed komputerem i widział ze pisze REGULAMINOWO na Sb i pomyslał Pan"O dam mu bana bo akurat jest" To jest jakaś kpina . 

 

Nie złamałem regulaminu w żaden sposób by wczoraj zostać zablokowanym.

 

Albo Pan mi poda wypowiedź poprzez którą zostałem zablokowany albo prosze o zdjecie tej blokady bo jest ona nie słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem : Administrator który dał bana chyba nie ma JAJ zeby uzasadnic blokade lecz napisałem , że administrator który dał bana nie ma "jaj" zeby uzasadnic blokade :) 

 

Nie należy to do obrazy , oboje wiemy że to słowo napisane w "..." miało na celu zrozumienie go jako BRAK ODWAGI a nie brak czesci ciała :)

 

Nie miał się Pan do czego doczepić to ban za nic , tak samo jak blokada w temacie gracza Ba'al-a :))

 

No ale wyższośc ..:)

 

Pozdrawiam i udanego banowania za nic życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Sytuacja dotycząca sb nie jest tutaj prosta bo mogłeś obrazić tym zwrotem członka teamu. Według Twojej oceny nie była to obraza, ale dla osoby obrażanej już nią być mogła. Wszystko zależy od punktu widzenia. KarolRadom uznał, że ban na SB się należy i nie zamierzam kwestionować jego opinii. Na Twoją niekorzyść również świadczą poprzednie bany na SB w ostatnich dniach. Osoby które systematycznie łamią regulamin są pod nadzorem i są oceniane inaczej niż ktoś kto robi to pierwszy raz.. Ban jest krótki więc niebawem minie. Oczywiście, to tylko moja opinia i sam deusx może mieć odmienną i to on ma decydujące zdanie.

 

Co do tematu o update. Ban na niego był nałożony ponieważ sam tytuł jak i treść postu mogła wskazywać na to, że gracze chcą zrobić kolejny najazd na administrację, co zostało uniemożliwione poprzez jego blokadę.Zapewne gdyby temat miał inną formę dalej byłby dostępny. Ja sam bardzo zwracam uwagę na ton tematów i postów. Dlatego ustrzegam by zwracać uwagę na kulturę. Nie jesteśmy w rynsztoku i zwrot Pan/Pani na pewno jest mile widziany jeśli użytkownicy nie mają większego kontaktu między sobą ;) Dla przykładu dziś dostałem PW z wiadomością w której gracz domaga się stanowczego usunięcia ostrzeżenia, nie było to PW miłe, kulturalne dlatego potwierdziło moją słuszność dania warna ;) Także na przyszłość starajmy się zwracać do siebie jak cywilizowani ludzie a będzie znacznie mniej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Ban na SB został nałożony wczoraj i potrwa do jutra do godzin popołudniowych. Jest to Twój kolejny ban na SB, wszystko jest notowane i kolejne bany będą traktowane surowiej, chyba że zauważona zostanie poprawa ;) Czasami nie ma sensu unosić się nerwami bo kończy się to najczęsciej źle dla jednej ze stron, na prawde nie warto.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o mnie zapomniano... :

 

 

A Ja za co dostałem bana? Za to, że śmiałem po raz kolejny przypomnieć się o update zrobionego ponoć 21.01.2015 (16.01.2015, 14.01.2015 itd)? :D :D :D

 

Czy może za to, że śmiałem napisać nowy temat o tym bo dzielnie administracja blokuje możliwość wypowiadania się w dedykowanym temacie? :D

 

Czy może złamałem regulamin zakładając temat gdzie zgłosiłem błąd w grze (temat również został zablokowany). A może dowiem się za co zostałem zablokowany w dziale skarg skoro nawet tam nie wszedłem? Żeby nie móc napiać skargi na jaśnie Pana Karola? :D

 

TO JEST KPINA!!! :D

 

EDIT: IWNF Ja wszystko rozumiem ale zostałem zablokowany na Shoutboxie nie wiadomo za co, w temacie o update gdzie kulturalnie zapytałem o postęp prac, w temacie gdzie zgłosiłem błąd w grze oraz co zabawniejsze w dziale skarg gdzie nie napisałem ani jednego tematu... Co na to powiesz i jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec żenującej i niegodnej stanowiska postawy P. Karola? :)

 

Nie zgodzę się, że temat miał być najazdem. Oczywiście temat mógł budzić kontrowersje ale gdyby P. Karol raczył łaskawie przeczytać jego treść wiedziałby, że chcę uzyskać informację - nie mogę odpowiadać za to, że w dedykowanym temacie nie ma żadnych istotnych informacji o aktualizacji tematu nie mówiąc. Długo szukałem słowa zastępczego za "ściema" ale naprawdę wierz mi... wybrałem najłagodniejsze słowo jakie opisuje obecną sytuację... :)

 

Co do zwracania się z szacunkiem... kij ma zawsze dwa końce... tak jak ty wymagasz zwracania się do siebie i innych z szacunkiem tak samo Ja mam prawo żądać postępowania wobec mnie z szacunkiem... KarolRadom był od tego daleki... Gdyby zablokował temat o update i dał mi na pw info z jakiego powodu jest nałożona blokada być może bym się nie czepiał ale blokowanie wszystkiego pokolei włącznie z drogą odwoławczą to jest... powtórzę raz jeszcze KPINA.

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.