Skocz do zawartości

Wielki update - fakt czy ściema?


Ba'al

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o rzetelne rozpisanie postępów prac nad wielkim update opisanym w wątku: http://forum.ogam.online/topic/19535-wielki-update-szczeg%C3%B3%C5%82y-i-informacje/?do=findComment&comment=133822

 

Założenie nowego tematu podyktowane jest brakiem możliwości umieszczenia stosownego postu w ww temacie oraz faktem, iż temat nie jest aktualizowany (ostatni termin w temacie jest 21.01.2015m, dziś mamy 25.01.2015). 

 

Z góry dziękuje administracji za informacje,

 

Pozdrawiam,

 

Ba'al

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to pic na wodę i tak naprawdę żadne nowości nie były zaplanowane. 

 

Tutaj absolutnie nie mogę się zgodzić.

Zaplanowane było całe mnóstwo rzeczy ;D

A czy kiedyś się doczekamy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że przez aktualizację, która się bardzo długo przeciągała i nie wiadomo było kiedy się zakończy żądam przywrócenia mi poprzedniego stanu premii za logowania - miałem ponad 20 dni logowania z rzędu i przez wasze przeciągające się wyłączenie serwera nie zachowałem maksymalnego 24h odstępu między logowaniami. 3bln każdego surowca oraz przedłużenie geologa o 2tyg piechotą nie chodzi. Pracuję na 2gą zmianę w tym tygodniu i nie mam czasu ani fizycznej możliwości, żeby sprawdzić kilka godzin po 10:00 czy serwer został już włączony. Wy nawaliliście, więc ja oczekuję rekompensaty (nie chciałbym astatów za to, tylko oczekuję przywrócenia stanu logowania - historię logowania powinniście mieć).

 

Ale w razie czego proszę:

28 0 0 1.000.000.000.000   17.01.2015 11:04:12

17 stycznia br. otrzymałem w ramach nagrody 3/4 za codzienne logowanie 1bln deuteru.

 

Z góry dziękuję za przywrócenie stanu poprzedniego

 

SonGoku uni5

 

Edit PS Wiadomość wysłałem bezpośrednio do Deusa

Edytowane przez SonGoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.