Skocz do zawartości

Mistrz zgadywania vol.5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Po konsultacjach z I_Will_Never_Forget, będę prowadził nową edycję mistrza zgadywania.
 
Za każde odgadnięte 2 obrazki otrzymamy 5 astatów lub  za 5 obrazków 20 astatów.

Pakiety się nie łączą, użytkownik sam wybiera czy odbiera prędzej i mniej czy później a więcej.
Uwaga, do czasu odkrycia kolejnej części obrazka przeze mnie lub do czasu zamieszczenia nowego obrazka nie można zgadywać więcej niż jeden raz. Zabronione jest również edytowanie postów gdyż może to skutkować nie braniem ich pod uwagę.
Jeśli napiszesz i nie trafisz, następną szansę masz przy kolejnym obrazku lub jeśli nikt nie zgadnie wtedy następna szansa jest przy odkryciu kolejnej częsci obrazka.
Aktualny obraz zawsze jest w ostatnim moim poście w tym temacie.

 

Punktacja

 

h5k 1 Punkt

Moczar 3 Punkty

 

 

 

 

Do tego dla motywacji mojej i waszej postaram się dodawać nowe obrazki w przeciągu maksymalnie 12 godzin od zgadnięcia poprzedniego. Jeśli obrazek nie zostanie odgadnięty w przeciągu 48 godzin od dodania go wtedy odkrywam kolejne części.

 

ps.

Proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój pierwszy tego typu konkurs.

 

A teraz już do rzeczy

 

http://i62.tinypic.com/e7ja4i.png

 

Edytowane przez destiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź mała, jest to związne z muzyką, można typować od nowa.

 

Wiem, że długo czekaliście na odkrycie i minęło ponad 2 dni ale przy tak małym zainteresowaniu nie jestem w stanie dla 3 osób odkrywać, będzie więcej osób będą szybciej obrazki więc wszystko od Was zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo tu mnie nie było ale przez to co się ostatnio działo straciłem natchnienie na cokolwiek związanego z tą grą. Mam nadzieje że będzie teraz już tylko lepiej.

 

Niestety muszę dodać nowy obrazek, stary moja kochana żona "przypadkowo" usunęła. 

 

 

 

http://i59.tinypic.com/fadg2h.jpg

 

Zapraszam do typowania i przypominam im więcej osób tym szybciej będą nowe obrazki a stare odkrywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.