Skocz do zawartości

Przeniesienie konta


moudy

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prosbą do administracji o przeniesienie konta z UNI 4 pare miesięcy temu piasłem w tej sprawie.

Dostałem odpowiedz że niebawem będzie taka możliwość to dziś jej nie ma. 

Gram już ogam net pl pare lat nie chce stracić konta a bezsensu gra się na UNI gdzie nikogo nie ma a sklep jest nieaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już taki temat , nie chce mi sie szukac ale był :)

 

EDIT:

 

 

§ 4 Warunki zawierania i rozwiązywania umów

3. Aktywność użytkownika minimum raz na 50 dni, po tym czasie Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy i usunięcia bądź przekazania zarejestrowanego bezpłatnie konta w serwisie.

 

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... i teraz jest zrozumiałe... :)

 

a co z typem? nie przeniesiecie mu konta? skoro ma checi grac a tam juz nikogo nie ma?

 

Powinien napisać zgłoszenie na adres:Ogamtest@gmail.com z maila na którym rejestrował konto. Jedyną osobą, która może coś zrobić w tej sprawie jest DeusX (Właściciel serwisu).

Ja mimo najszczerszych chęci nie mogę nic zdziałać w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem do DeusX na PW to powiedział, że będzie jeden dzień dla "spóźnialskich" gdzie bd mogli się przenieść

i tego dnia do dziś nie ma .  Szkoda mi tego konta trochę czasu na nie wpompowałem pare razy też skorzystałem ze sklepiku i zaprosiłem 2 osoby do gry.

Więc nie fajnie byłoby to stracić tym bardziej że gracz w grze to jak klient w sklepie, ale skoro tutaj gracze są niepotrzebni to cóż...

Edytowane przez moudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.