Skocz do zawartości

Prezenty - Geolog


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam dwa błędy związane z dzisiejszym prezentem, a konkretniej geologiem który w nim był :)

 

1) za geolog została pobrana opłata w wysokości 6 astatów

2) jeżeli ktoś miał wykupionego geologa 100%, to został on pomniejszony do geologa 50%, w wyniku czego wydobycie również spadło do 150%, zamiast 200% które było wcześniej.

 

Geolog (+50%): do 15.04.2015 16:40:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skandal to są te "prezenty" na które czekaliśmy.

Adminie mało Ci zależy na tej grze widzę.

Nie miałeś lepszych pomysłów na prezenty dla nas?

Czy dla Ciebie liczą się tylko ASTATY??!!

Bardziej cieszyli byśmy się z innych prezentów - typu do wyboru w zależności co kto lubi.

- Dodtkowy slot expedycji na 7dni (do końca roku)

- Wydobycie x2 do końca roku

- Dodatkowa planeta??

 

Pomysłów znalazło by się setka jak nie więcej , ale lepiej dać Ch....e 35 astatów.

DNO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety każda rzecz wprowadzona w ostatnim pół roku to jest kolejny nie wypal. Wssystko nie przemyślane wprowadzone na szybko i z totalną olewka graczy.

Tylko mnie zastanawia co teraz? Kiedy admin zareaguje. Znając zycie kazdy dostanie astaty gratis, bo ja teraz trace 2bln dexy na dobe a kedy to zostanie rozwiazane? 10dni? Czy moze 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały rok narzekacie i narzekacie to teraz rózgę macie a nie prezent. Przecież rózgi też można dostać pod choinkę więc technicznie jest wszystko w porządku :-P

 

Szkoda, że tak naprawdę prezentem jest "$", bardziej liczyłem na coś hmm nieprzeliczanego na kasę. Tym bardziej, że poślizg 44 godzinny a efekt taki, że każdy kto prezent odebrał tylko na tym stracił.

 

Podpowiem, że jak ktoś chce sobie przywrócić wydobycie to niech weźmie oficera za 11 astatów. Geolog się przedłuży i automatycznie wskoczy na 100%. Święta są, szkoda nerwów na pisanie zwrotów i wkurzanie się, że od tygodnia coś nie działa, lepiej od razu 'naprawić' to samemu i miećz głowy i móc iść dalej wp...ać karpia ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozysł z prezentami fajny, ale jak zawsze nie do końca dopracowany.

 

Uni 8, Pro100WPysk

35 Astatów - Odebrałem prezent

Otrzymałeś 5% astatów (0) kupionych w ostatnim tygodniu ! - Kupiłem astaty ale ich w prezencie nie otrzymałem

Otrzymałeś geologa+ na 14 dni! - Otrzymałem geologa ale pomniejszył wydobycie na +50%. Dodatkowo pobrało 6 astatów.

 

Uni 7, Pro100WPysk

35 Astatów - Odebrałem prezent

Otrzymałeś 5% astatów (0) kupionych w ostatnim tygodniu ! - Nie odebrałem bo nie kupiowałem

Otrzymałeś geologa+ na 14 dni! - Otrzymałem geologa ale pomniejszył wydobycie na +50%. Dodatkowo pobrało 6 astatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano dziś, 22:36
Geolog wróci wszystkim do poprawnego stanu lada moment, zabezpieczenia zadziałały przeciwko tym razem administracji

 

mija godzina i nadal błąd występuje

Edytowane przez OXY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają wam astaty za darmo a wy jeszcze marudzicie.. - jesteście typowe "polaczki", nie potraficie poczekać cierpliwie na naprawienie błędu, który został wielokrotnie zgłoszony. Później wcale mnie nie dziwi zachowanie ludzi ("kibiców"), że w sytuacji gdy jakiś sportowiec odnosi sukcesy, to go każdy z nich niemal ma na ustach, ale gdy temu się noga powinie, to znaczna część odwraca się na pięcie od niego. Już nie wspomnę o zapracowaniu na sukces - takie durne pokolenie - roszczeniowe, które chce wszystko natychmiast, rzuca się jak wsza do ludzi, ale jak co do czego przychodzi, to robi w spodnie ze strachu. Stawia talerz na stole dla zbłąkanego wędrowca, ale jak co do czego przychodzi, to w ogóle takiego nie przyjmuje (odmawia przyjęcia go pod swój dach).

 

Historia z własnego doświadczenia:

Zastanówcie się nad sobą. Swojego czasu denerwowałem się tym, że co kilka dni internet mi padał - padał deszcz - internetu brak, padał śnieg - internetu brak, wiał nieco mocniejszy wiatr - internetu brak. Ba - było czasami nawet, że trochę mocniej słońce poświeciło i internet padł (nie było go od kilku minut do kilkunastu godzin - przeciętnie 30min do około 1h). Pewnego razu zdenerwowałem się tym faktem i zadzwoniłem do dostawcy internetu (mam osiedlowy internet - przez kabel) - wyraziłem w dość kulturalny, choć nieprzyjemny sposób swoje niezadowolenie mówiąc mniej więcej coś takiego - "przy ulicy takiej i takiej internet nie działa - jak zwykle..". Swojego czasu nawet poszedłem do nich zgłosić problemy z internetem osobiście, to gościu zasygnalizował mi tylko tyle, że robią co mogą a ja do nich wyskoczyłem w taki sposób, że jeśli internet będzie padać co jakiś czas, to przejdę do konkurencji. W sumie zrobiło mi się trochę głupio a firmy nieco szkoda, bo w konkurencji również zdarzają się awarie.

 

Od tamtego momentu staram się nie przejmować zbytnio awariami - jeśli trwa zbyt długo a ja się niecierpliwię, bo na czymś mi zależy/spieszę się lub coś podobnego, to czekam 5-15min, nawet 30min czy tam 1h. Jeśli sygnał nie wraca, to zgłaszam awarię. Wiem o której dostawca otwiera swoją placówkę i zauważyłem, że awarii nie muszę zgłaszać, ponieważ kilka minut po jej otwarciu awarie są naprawiane. To też są ludzie - mają swoje rodziny, dzieci, żony, itd., wolny czas.

 

Uszanujcie to i wy, bo to, że jakiś błąd wystąpił i geolog zamienił się ze 100% na 50% każdego może zaniepokoić, ale żeby robić z tego powodu aferę na pół forum? Sam mam geologa +100% do połowy przyszłego roku i jakoś w panikę nie wpadłem. Nie jesteście pępkami świata - niech kilka osób zgłosi awarię a deus lub ktoś inny z takimi możliwościami się tym zajmie.

 

Ktoś wam coś obiecał i tego nie spełnił? Upomnijcie się tylko o to i tyle. Nie wywiąże się? No trudno - jeśli miało być za darmo, to nad czym rozpaczać? Zobaczcie na ligę typera - od listopada nie mogą jej skończyć i co..? nikt jakoś póki co nie płacze nad tym.

 

Jeśli ktoś doczytał do końca, to gratuluję - gimbusy pewnie nie doczytają, bo czytać nie potrafią (szczególnie ze zrozumieniem).

 

Ludzie trochę pokory, cierpliwości i zrozumienia dla drugiego człowieka, a jeśli się wam coś nie podoba, to bierzcie łopatę i przed blok/dom odśnieżać drogę!

Edytowane przez SonGoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.