Skocz do zawartości

Serwer bez astatów - nowy pomysł :)


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z was ciągle mówi o tym aby deusx zrobił serwer bez astatów.

Każdy z nas wie, że ogam.online jest źródłem dochodów dla właściciela i musimy się z tym pogodzić.

Dlatego właśnie nie możemy się doczekać aby powstał serwer, gdzie za astaty nie będzie można kupować surowców.

 

Ja wpadłem na pomysł stworzenia uniwersum tak aby wilk był syty i owca cała :)

 

Zasady serwera:

 

Prędkość: x100

Wydobycie: bez zmian.

Astaty: brak

PZ z walki : 60%

Demontownia: tak*

Oficerowie: tak*

Ekspedycje: tak*

Bank: tak*

 

Jak pewnie widzicie są gwiazdki przy zasadach :)

Jak wiecie, nigdy nie powstanie serwer bez astatów gdzie administrator nie uzyska korzyści finansowych.

 

Co powiecie o tym aby każdy przy logowaniu otrzymywał goły serwer ogam, bez demontowni, oficerów, i ekspedycji i ASTATÓW.

Czyli, czysty serwer taki jak chcecie.

 

Teraz część tematu, która też zainteresuje deusxa :)

Aby otrzymać oficerów  ( wszystkich na cały miesiąc) - opłata na 30 dni 10zł

Aby otrzymać oficerów + brak prowizji w banku - opłata na 30 dni 15zł

Aby orzymać oficerów + brak prowizji w banku + demontownia 25zł na 30 dni.

Aby otrzymać oficerów + brak prowizji w banku + demontownia + EKSPEDYCJE (5 slotów) 40zł na 30 dni.

Aby otrzymać oficerów + brak prowizji w banku + demontownia + EKSPEDYCJE (6 slotów) 50zł na 30 dni. (Badanie na poziomie 25lvl ekspedycji)

Aby otrzymać oficerów + brak prowizji w banku + demontownia + EKSPEDYCJE (7 slotów) 60zł na 30 dni.(Badanie na poziomie 27lvl ekspedycji)

Aby skorzystać z badań w sklepie trzeba kupić pakiet 33 wyborów koszt 66zł

Zakup moona 6000 - 70zł

Zakup moona 7000 - 110zł

Zakup moona 8000 - 160zł

Zakup moona 9000 - 400zł

Bank jest dostępny od momentu zakupu jakiegokolwiek pakietu. Jeśli nic nie kupisz banku nie ma :)

 

 

Czekam na opinie wszystkich.

Co sądzicie o takim pomyśle ?

Czekam na wasze opinie :)

 

 

CENY MOŻNA ZMIENIĆ - ale to deusx musi ocenić :)

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Powiem tak... idea ma plusy i minusy.

Plusem jest dodatkowo to, że jeśli na starcie zapłacimy za konto jakąkolwiek sumę, czy to w ten sposób czy inny... automatycznie konto nabiera wartości... i automatycznie mniej osób porzuca konto bo zainwestowało w nie, mniej odejść graczy. Wiąże się to z innymi aspektami jak późniejszy handel kontami, dlatego to temat na referat ;)

W Twoim pomyśle jest trochę chaosu, wprowadziłoby to sporo zamieszania, podzieliło ludzi na tych którzy wykładają kasę i na tych którzy tego nie robią. Jeszcze bardziej niż jest to widoczne teraz. Jeśli serwer miałby być na zasadzie abonamentu to:

-Wszyscy płacą tyle samo(jedna stawka dla każdego).

-Wszyscy dostają takie same profity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz część tematu, która też zainteresuje deusxa :)

Aby otrzymać oficerów  ( wszystkich na cały miesiąc) - opłata na 30 dni 10zł

 

 

 

To jedyna opcja która ma sens , po za tym uważam że nie powinno być banku co by urozmaiciło troche grę... serwer jest szybki więc zwiezienie surki nie zajmuje dużo czasu. Gracze musieli by pilnować surowców co by zwiększyło aktywność wszystkich graczy. Zadania powinny zniknąć a ekspedycje powinny mieć normalną formę. Ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł za ekspedycje na miesiąc? :D juz widzę jak wszyscy kupują :D jak juz bym miał coś tam kupić, to geologia i bank za 15 zł i tyle by mi wystarczyło, reszta pakietów nie będzie mi potrzebna, myślę że większości graczom też. ;) ja bym zrobił abonament 5zl miesięcznie i wywalił surowce o flotę ze sklepu. Przy 200 graczach to stały zysk 1000zl miesięcznie plus bonusy z geologa i banku, co dałoby łącznie niecałe 2000 zł miesięcznie myślę że to wystarczająco jak na jedno uni. Ale wiadomo ze deusx i tak na to nie pójdzie wiec nie ma o czym gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przesadziłem z cenami.

Ale to jest do obgadania z właścicielem. Jedno jest pewne, takie uniwersum musi przynosić zyski.

Duża część z nas chce takiego uniwersum i z tego co wiem wielu z nas jest w stanie płacić jakieś pieniądze aby utrzymać uniwersum.

 

Jak ktoś chce tylko grać jak na zwykłym ogame.pl to nie musi nic płacić i to też jest fair.

Nie możemy dawać obowiązkowego abonamentu.

 

ale już mała wpłata powinna dawać jakieś bonusy a większe wpłaty powinny dawać jeszcze lepsze ulepszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.