Skocz do zawartości

Płatność karta kredytowa.


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx mam pytanie odnośnie płatności kartą kredytową.

Nie ma takiej opcji w płatnościach i mam pytanie czy jesteś w stanie zmienić to w cashbill-u.

Dokładnie chodzi mi o to aby było okienko MasterCard, bo płatność taka pozwala aby przelew był jako przelew bezgotówkowy i wtedy ja nie mam takiej gotówki oprocentowanej ;) a dodatkowo otrzymam zwrot za zakup :)

 

Taki szczegół ale w sumie dla mnie istotny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa o płatność kartą ma z 300 stron, a w tym państwie dostać karę za naruszenie przepisów jest zbyt łatwo. Jest ona niejasna, niejednoznaczna, a suport ma to gdzieś.

 

Jak tylko pojawi się taka możliwość, karta zostanie wprowadzona.

 

Dla przykładu, za sprawę z urzędem celnym (chodzi o ten pendrive) maksymalna kara, to 40.000 zł !

Wysokość jest wymierzana przez kierownika (czy naczelnika), wedle uznania.

Kwalifikacja czynu: przestępstwo skarbowe (nie wykroczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, że chodzi o umowę.

Ale to też zależy też od operatora z jakim masz umowy podpisane.

 

cashbill niestety jest trochę zacofany w tych sprawach, nie wiem czy payU nie jest milesze w sprawach papierkowych.

Ale to też zależy od stawek jakie masz z cashbill'em bo payU pewnie oni mają ciut gorsze stawki dla Ciebie.

 

Szkoda bo przelew z karty kredytowej do Ciebie na 5zł ja bym płacił tylko 1,50zł :P i to 2x w miesiącu :)

Myślałem, że coś uda mi sie przycwaniakować aby bank opłacał mi astaty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możecie spróbować pobawić się z jakimś innym pośrednikiem, który niekoniecznie się zajmuje przelewaniem pieniędzy ;)

np. przez STS możecie spróbować, chyba tam można kartą kredytową płacić, deusx sobie konto założy, Ty mu będziesz wpłacać, a on sobie wypłaci ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.