Skocz do zawartości

Brak słów


StoProCent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam : ) tak wiec po prostu się grać odechciewa mi i sojuszowi Anioły jak widzimy co się dzieje :)

A dokładnie chodzi o podejście Administratora do tej gry :) a Poszło o to że Termit wymusił bana i nasz szef Deusx napisał że wyciągnie z tego konsekwencje ale niestety tylko tak jak zawsze na pisaniu się skończyło bo Termittowi skończył się dzisiaj 3 dniowy Ban  A Deusx nic z tym nie zrobił miał mu umniejszyć flotę  nam oddać stracone surowce a skończyło sie tak że Temiat zdemontował sam flotę i nie podnosił żadnej innej kary za wymuszenie bana za wulgaryzm po to żeby ratować flotę którą My a dokładnie sojusz Anioły   u 7 wyliczyliśmy : )  

Pytanie Do Administratora ? dlaczego tak Olewa graczy I ma takie podejście  do gry ? i tu nie chodzi nawet o tego bana tylko o wile rzeczy na którę gracze czekaj piszą i nic Administrator z tym nie robi ???

 

ps 1

 a tu udało mi sie odnaleźć rozmowę Szefa na SB

@ deusx : (13 listopad 2014 - 17:46) W takim razie zostanie przeprowadzona symulacja wg. zebranych danych
@ q4l : (13 listopad 2014 - 17:47) seta gdzie mam recki slac :P
@ StoProCent : (13 listopad 2014 - 17:47) deusx, dzięki Deusx a naprzyszłość może pomyślisz o zmianie regulaminu?
@ deusx : (13 listopad 2014 - 17:47) i flota zostanie mu ujęta z konta na rzecz surowców z ataku
@ deusx : (13 listopad 2014 - 17:47) Mamy przewidziane reakcje na tego typu zachowanie
@ StoProCent : (13 listopad 2014 - 17:48) deusx, to mnie cieszy : )
@ sanczes : (13 listopad 2014 - 17:48) jakie wymuszenie chlop mnie szpiegował to mu napisałe pare słówek i nie wiedziałem ze mnie zgłosi
@ q4l : (13 listopad 2014 - 17:48) jak mieli go na widelcu to teraz zas beda poszukiwania

@ deusx : (13 listopad 2014 - 17:48) Jednak czasami po prostu czujność operatora może zostać uśpiona 

Pytanie Drogi Adminie którę z tych obietnic udało CI sie zrealizować przed końcem upływu Bana Termita ?? 

Edytowane przez StoProCent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tematu...padnie pare wypowiedzi...domyslam sie od niektorych beda one zbedne...admin nic z tym nie zrobi a moderator locknie topic...jezeli tak bardzo towarzystwo olewa gre i graczy zostawcie to tak jak jest...i nie rzucajcie banami za byle co...w tym przypadku sami bysmy odebrali co nasze ale admin zamiast pomoc to jeszcze namieszal....teraz czekam na te "wasze" komenty ,koledzy z "mixa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWNF uwierz nam-graczom, że bardziej się już nieda powsztrzymywać od rzucania mięsem.

 

 

 

Uwierz, że rozumiem Waszą irytację, ale taki ton postów nic nie da a pogorszy.

Ewidentny spam będzie usuwany, na razie słowne upomnienia dla spamujących

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina osoby banującej, nie sprawdziła wszystkiego, tylko dała banana i tyle, pomimo że pisaliście o sytuacji na sb. Jeśli sprawa jest jasna i klarowna niech admin załączy upa termitowi i zdejmie go o losowej godzinie i dniu, tak co Wy byście chcieli surkę za free ? pomniejszenie floty ? co to za satysfakcja ? Tylko cyferki Wam w głowie, zapomnieliście już o co tutaj chodzi.

 

Jak nie potraficie się pogodzić z sytuacją to proponuję zaprzestać gry :troll: jest jak jest i nic tego nie zmieni... chyba że przelewy po 10k :troll:

 

darqs co do tej godziny różnicy to pewn ie znów coś z zegarem

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my nie chcieliśmy żadnego pomniejszania floty to jakiś absurd

 

po pierwsze bana dać umie i urlop ale zdjąć nie umie to jakaś ściema i niekompetencja - do zamiatania ulic a nie do komputera

byliśmy gotowi do ataku jak zobaczyliśmy bana od razu interweniowaliśmy i co  I NIC :(

zero radości z pomniejszenia floty wolałem ją mieć w reckach :) a cyferki  już mnie nie bawią

 

Kolejny raz nie będe prosić o większą kulture.

Skoro upomnienia słowne nie działają to może podziała ostrzeżenie.

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu jest brak kultury że Ci prawdę w oczy piszę

czy ja na Ciebie Pluję wyzywam podaj mi punkt regulaminu który łamię

Ja Ci podaję który Ty łamiesz odpowiedzenie w ciągu trzech dni na reklamacje do dnia dzisiejszego nie otrzymałem

 

Co To jest PRAWDA BOLI  daj mi bana jak jesteś niekompetentny i tylko to umiesz zrobić na 100 lat ale się boję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina osoby banującej, nie sprawdziła wszystkiego, tylko dała banana i tyle, pomimo że pisaliście o sytuacji na sb. Jeśli sprawa jest jasna i klarowna niech admin załączy upa termitowi i zdejmie go o losowej godzinie i dniu, tak co Wy byście chcieli surkę za free ? pomniejszenie floty ? co to za satysfakcja ? Tylko cyferki Wam w głowie, zapomnieliście już o co tutaj chodzi.

 

Jak nie potraficie się pogodzić z sytuacją to proponuję zaprzestać gry :troll: jest jak jest i nic tego nie zmieni... chyba że przelewy po 10k :troll:

 

darqs co do tej godziny różnicy to pewn ie znów coś z zegarem

My nie chcieliśmy żeby Deusx  coś umnieszął czy coś chcieliśmy żeby po prsotu go zezłomować bo był wyliczony a udało mu sie tylko dzieki temu ze wymuysił bana . to Deusx pisał żę wyciągnie jakieś konsekwencje ze mu umnijeszy flotę za straty nasze na jego moona 8k  i nam odda te surowce ale na pisaniu sie skończyło a MY chcieliśmy po prostu go zezłomować . Szkoda żę nasz szef nie ma czasu nawet odpisać w sprawie w której sie wypowiadał i pisał że tym sie zajmie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna wiadomo że dla Administratora liczyć sie tylko kasa.

Tyle że kiedyś przynajmniej co kolwiek dla nas robił, a obecnie czyta się o checi sprzedaży gry, czyżby nie przynosiła już zysku?

No tak, skończyły sie doładowania po pare tyś złotych miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, może to i moja wina, że nie zauważyłem tego od razu i nałożyłem bana trochę zbyt szybko

(Sprawdziłem, na pierwszy rzut oka zgłoszenie było rzetelne i nie dopatrzyłem się nieprawidłowości. Nie miałem najmniejszego pojęcia o sytuacji gracza TermiTT).

Ode mnie jako operatora oczekuje się szybkości działania, tak? Jak dostanę jakieś zgłoszenie, moim zadaniem jest sprawdzić i rozwiązać problem najszybciej jak to możliwe.
 
Banowanie po jakimś czasie może brzmieć fajnie, ale co w sytuacji, jak np. flota leci dłużej niż 2dni, zawraca, a została wyliczona. Ja bana nakładam z opóźnieniem i wypada akurat przed dolotem. Sytuacja taka sama, efekt taki sam. Wniosek? Takie rozwiązanie nic nie wnosi.
 

po pierwsze bana dać umie i urlop ale zdjąć nie umie to jakaś ściema i niekompetencja - do zamiatania ulic a nie do komputera

Tak nałożyłem bana, urlop także (tak przewiduje tabela kar) ale urlopu zdjąć nie mogę, nie mam takiej możliwości.
To tak jak zatrzasnąć drzwi, ale nie mieć klucza żeby go otworzyć.

 

tylko dała banana i tyle, pomimo że pisaliście o sytuacji na sb.

Kiedy banowałem, nie widziałem żadnej treści wskazującej na to , że ktoś został wyliczony. Osobiście sam jako gracz także nie ujawniam takich informacji publicznie zbyt wcześnie, im mniej osób wie o manewrze, tym lepiej (jeszcze ktoś inny PZ za darmo zbierze, a po co :P).
Fakt. Gdy nałożyłem bana od razu napisał StoProCent, po czym od razu zareagowałem i zrobiłem co mogłem. Jednakże wcześniej nie było żadnej wzmianki o graczu TermiTT.
 

ban był godzinę wcześniej zdjęty

Bany są zdejmowane automatycznie. Prawdopodobnie jest to efekt zmiany czasu letniego na czas zimowy, co zostało przeoczone wprowadzając poprawki.
 
 
 
Przy okazji, zauważyłem że niektórzy mówią o kulturze. Proszę najpierw samemu zachować kulturę, a dopiero później wymagać jej od kogoś. Kultura chyba tego wymaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn dla mnie nie przeszkadza ban...ja nie wieszam odrazu MIG-a bo zbanowal a my nie dolecielismy...nie nie ....MIG jezeli powiedzielismy (ja powiedzialem) cos nie tak to z gory przepraszam....jestes operatorem,....zareagowales i dobrze...chciales naprawic ale potrzebna byla wieksza wladza...mi chodzi tylko o to ze SZEF powiedzial ze cos z tym zrobi...mija 2gi dzien,forum odwiedza, i nic...wydaje mi sie ze wyslalismy dosc informacji o tej sytuacji i to pewnie nie raz...tylko najbardziej boli to olewanie NAS graczy,,,jako osoby utrzymujace to forum/gre na chodzie....zamiast rozwijac serwis to jest wrecz przeciwnie...jest coraz gorzej.zaczynalo sie gre to na forum codziennie po kilka razy byly dodawane posty ST SJ a teraz>???  teraz sporo sie widzi w dziale "Skarga na Team".ale nic pozostaje czekac i jeszcze raz czekac na SZEFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mialem racje w tym co pisałem. przepraszam kto byl agresorem w starciu którego nie bylo ? A może polecialo by ich 5 a może akcja by nie wypaliła, ponieśli by straty i 101 innych powodów się znajdzie ja tez poproszę surowce bo również mialem go wyliczonego, z tym ze ja dostawil bym flotę i poleciał sam, wiec całość mi się należy.

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.