Skocz do zawartości

brak dostępu do forum


MrWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam za karalucha bo on ma bana i nie wie za co....

 

Nie mogę korzystać z forum.
Pojawia się komunikat: "Ostrzeżenie dodane przez deusx za Inne w Profil.
Dano 10 punktów.
Zawieszony całkowicie"

Nie masz uprawnień do tego!

[#1001]

Nie posiadasz uprawnień do wyświetlenia tego forum. Szczegóły

 

Potrzebujesz pomocy?

Tematy pomocy - NIE DZIAŁA
Kontakt z administratorem forum - NIE DZIAŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja - nie działa :rotfl:

 

Kolejny raz admin udowadnia swoja bezradnosc i głupote jak cos lub ktos mu nielezy to go z woza tylko komu lzej :brawo2:

 

Ostrzezenie za obraze administracji. Grzeczniej proszę ;)

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sprawa wygląda. Po obserwacji forum i zachowaniu admina w moim mniemaniu gra ma iść w bliższym czasie na sprzedaż. Bez kontrowersyjnych osób będzie więcej warta.

 

Takie postrzeganie ze względu na zachowanie administratora na pewno nie jest z korzyścią dla ogam(chyba, że naprawdę zamierza grę sprzedać).

 

Przypuszczam, że w temacie rozpęta się ostra burza pod warunkiem, że nie zostanie zamknięty. Aby tego uniknąć przydałaby się jak najszybciej odpowiedź administratora ze szczegółowym opisem charakteru bana. Jakie dowody przedstawił Karaluch i dlaczego zostały odrzucone. Czy padła propozycja udostępnienia ekranu na skypie w celu bezpiecznej weryfikacji.

 

Administrator nie powinien się dziwić, że Karaluch bał się powierzyć hasło do swojego konta. Często się zdarza, że nasz administrator się deklaruje w pewnej sprawie a potem ta sprawa zostaje zapomniana na długo. Krótko mówiąc nie wyrobił sobie wiarygodności.

 

Może 'osoby oszukane przez serwis prosze o kontakt na pw' przelało szalę goryczy ?

 

Prawdopodobnie zostało to podciągnięte pod działanie na niekorzyść ogam.online, jednak jeśli ktoś naprawdę został oszukany to właśnie serwis zadziałał na swoją szkodę. Karaluch nie napisał w tym nic, że został on bądź ktoś oszukany.

 

Cała sprawa została załatwiona nieprofesjonalnie, gracz się postarał aby wytropić mało moralne(w jego mniemaniu) zachowanie osoby pełniącej funkcję na forum i został zastraszony(dziwnie to brzmi w przypadku straszenia na forum).

 

 

Jeżeli już ktoś miał coś na komunikatorze gg.pl (archiwum) to i 95% przypadkach dostałem hasło aby się zalogować i sprawdzić, ponieważ archiwum na stronie gg.pl jest jedynym dowodem w sprawie.

 

Temat zamykam, a jeżeli karaluch się nie uspokoi to będę zmuszony dać poważne ostrzeżenia za dalsze próby oczernienia IWNF.

 

Po tym poście administratora, Karaluch zaprzestał tworzenia tematów i pisaniu postów o zaistniałem sytuacji, jednak mimo to blokada została nałożona.

 

Mam nadzieję, że tym postem wywołam zamierzony efekt i administrator jednak przedstawi wersję bez zatajeń, która dobrze o nim świadczy. Przez te niedomówienia rodzi się wiele pytań a każdy może dointerpretować inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuacje... Jakiś czas po powstaniu U8, jak jeszcze surowce za astaty nie były dostępne, z nudów udało mi się wpisać ręcznie link i kupić marny pakiet surowców. Za wiele mi to nie dało bo było to zaledwie 350 mld deuteru. Dostałem po paru dniach pw od deusa "dostałem cynk ze uzyles takiego buga i jak sie nie przyznasz dobrowolnie i nie powiesz jak to zrobiles to dostaniesz bana". Nie mialem nic do stracenia wiec przyznałem się, opisałem krok po kroku jak, chociaż trudne to nie było i odpisałem na pw. Na następny dzien dostałem bana za bugusing. Napisałem więc kolejne pw czemu, skoro zrobiłem to co kazał. Odpowiedzią była wiadomość typu "To za mało, masz powiedzieć kto jeszcze to zrobił itp" Ciężko mi bylo odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nikomu się nie chwaliłem. Konieć końców blokada została zdjęta, ale słowo które mi dał admin za opisanie bugu nie zostało dotrzymane do końca... Szkoda, bo od tamtej pory postanowiłem nic więcej nigdy nie zgłaszać z obawy przed banem "bo wiem".

 

Kolejną rzeczą jest to, że IWNF odtworzył gre "zabawa w zgadywanie", a że nie jestem zwolennikiem wydawania pieniędzy na gre to postanowiłem sobie zarobić na bank i geologa zgadując kilka obrazków co mi się udało. Po poście deusa "prosze o osoby które chcą wypłaty środków o pw" napisałem owe pw jakieś dwa miesiące temu (wspomniałem też na sb, dla IWNF aby przekazał itp) i do tej pory jedyne astaty jakie mi przybyły to te z ekspedycji.

 

Już o banie kolosa i karalucha nie wspomne, bo powód jest wręcz śmieszny, z całym szacunkiem do innych graczy, ale ciekawi mnie czy gdyby ta osoba (RGB czy darqs, nie pamietam kto) nie zawrócił i doleciał zamiast kolosa, lub pozbierał sam złom to czy dostałby tak samo bana jak kolos. Powiem szczerze, że sam miałem tam lecieć, ale byłem w pracy i mając jedynie telefon komórkowy obawiałęm się podstawki.

 

Niebawem też opuszcze ten serwer i napiszę kilka słów o tym i o tamtym dostając zapewne perma na forum.

 

Jeśli skuzi ma racje i gra idzie na sprzedaż to nam zostało się jedynie cieszyć, bo to mogłaby być jeszcze większa kopalnia kasy dla admina, gdyby ktos się za to porządnie zabrał. Umiejętności graczy są na bardzo dużym poziomie, potencjał też jest, wystarczyłoby zmienić regulamin i zrobić kilka poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu mozna grzeczniej jak robicie sobie co chcecie nawet niewiesz jak ograniczam swoj ubogi słownik jezyka polskiego  :P tu juz tylko została do wykorzystania łacina Will domyslam sie ze dałes mi tylko ostrzezenie bo sam widzisz co sie dzieje na tym serwie z naszym adminem Ja ciagle tylko chce zeby sie ustosunkował do tego co obiecał napisał tu wtych postach jezeli to takie ciezkie dla Niego to znaczy ze kłamaca i oszust i tyle

 

Ja tu jestem od sprzatania i porzadku, takze musze robic swoje ;)

I_W_N_F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również coraz rzadziej się tutaj odzywam, nie mam ochoty brać udziału w tych wszystkich przepychankach słownych i dalej pluć jadem na admina. Powtarzam po raz kolejny starcie kolosa i karalucha nie było ustawione, więc nie może być dowodów o których pisze deus w odwołaniu. Natomiast są dowody niewinności i jednego i drugiego w postaci mojej rozmowy z karaluchem po tym jak napisał co zamierza zrobić.Oczywiście wg. deusa taki dowód nie może być brany pod uwagę ze względu że nie jest wiarygodny bo on żąda loginu i hasła do mojego gg - śmiech na sali Panie Administratorze.  Może admin ujawni nam te WIARYGODNE dowody na bana w grze jak i na forum. 

Co do sprzedaży gry to... napiszę tak jeśli deus jej nie sprzeda, a to co napisał mi karaluch jest prawdą to mamy ostatnie miesiące serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz kolejny starcie kolosa i karalucha nie było ustawione, więc nie może być dowodów o których pisze deus w odwołaniu. Natomiast są dowody niewinności i jednego i drugiego w postaci mojej rozmowy z karaluchem po tym jak napisał co zamierza zrobić.

Już dużo napisałeś pisałem że domniemanie niewinności istnieje ale jeżeli piszesz  , że wiedziałeś  to dla mnie zmienia postać rzeczy . Ja bym nie poleciał na sojusznika -kolegę z którym grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenrir ja już nie gram, pożegnałem się z grą po starciu z dzida ;D

a to co napisałem wyżej było znów na prośbę karalucha :cisza:

 

i jeszcze jedno od karalucha

 

Z ogólnodostepnych informacji (np. tu: http://regon.info/96984/marcin-gliwinski-netgame/), wynika jasno i wyranie, że właciciel (Marcin Gliwiński NETGAME, os Sikorskiego 25a/44 Żory NIP: 6511714146 , REGON: 242832983) www.forum.ogam.online oraz www.ogam.online ma zakaz do:
-Przetwarzanie danych; zarzšdzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnoć (PKD 6311z, Kod sekcji: 9451
Podklasa ta obejmuje: przetwarzanie danych, włšcznie z prowadzeniem bazy danych).
W zwišzku z tym, regulamin forum, a wszczególnoci pkt. §V. Postanowienia Końcowe pdpkt.5.5. Rejestrujšc się na forum, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych (typu e-mail itp). Regulamin na stronie: http://forum.ogam.online/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules
Nie ma racji bytu. Tj istnieje nielegalnie. W zwišzku z tym dane nasze (dla większoci z Was, może być to obojętnie) trafiajš w niepowołane ręce. Skutkiem tego, istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się w naszych skrzynkach spamu, czy też reklam.
Już nie mówišc o regulaminie gry (http://ogam.online/#regulamin), pkt. § 6 Zastrzeżenia, pdpkt 5. Właciciel nie przechowuje w serwisie twoich danych osobowych, jedynie email - Panie Marcinie, email należy do danych osobowych (tak jak i IP - pozwala na identyfikację osoby fizycznej). Czy też: 6. Właciciel nie ma obowišzku rozpatrzenia reklamacji usługi ogólnej, jeżeli użytkownik nie korzysta z usług opcjonalnych. Tym się zajmie UOKIK, żeby za rozpatrzenie reklamacji płacić - pogięło Cię człowieku
Właciciel serwisu, Pan Gliwiński, został powiadomiony o naruszeniu prawa.
Oczywicie, sam jako użytkownik forum napisałem do firmy NETGAME o usunięcie mojego konta z forum i danych osobowych (min. adres email) w nim zawartych, jednak do dnia dzisiejszego - bezskutecznie.
Sprawa zostaje zgłoszona do GIODO.
A Wam, radzę się zastanowić nad dalszym inwestowaniem w grę, gdyż przy tak wštpliwym statusie prawnym serwisu, nie dziwię się, ze ogam.online ma ić na sprzedaż. Nowy właciciel, nikomu nie zwróci włożonych w grę pieniedzy (nie zna sytuacji prawnej firmy - mam nadzieję, że się mylę).
 
(tutaj wyciąłem jedno zdanie bo nie chce bana wyłapać)
 

Proszę o zamknięcie tematu - administracja i tak ma go w nosie.
Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik dostał blokadę za notoryczne oskarżanie nas o bliżej nie określony powód oszustwa. Zbiera listę osób poszkodowanych [?], zgłasza nas do sądu, rzecznika, uokik i nie wiadomo co jeszcze, a powodem zachowania jest nam za push.

I to kolejny powód jego blokady, stwarza się niepotrzebna dyskusja, domysły wymyślonej sprzedaży i innych.
Wszystko jest ok, a gra nie będzie sprzedana: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.