Skocz do zawartości

Uproszczenie wysyłania ekspedycji


pro_vo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, zrodził mi się w głowie pomysł jeszcze w wersji grubego alfa :P

 

Proponuję nic nie zmieniać z obecnego wysyłania ekspedycji ale dodać oprócz tego drugi sposób na jej wysyłanie dla leniuchów lub dla osób wysyłających z fona.

Dlaczego tak ? ponieważ jak mam trafić na fonie około 5 guzików z bawieniem się w powiększania i pomniejszania, aby wysłać 1 ekspedycjie to już to wystawia moją cierpliwość na próbę :P

Zwłaszcza jak mam bardzo mało czasu a chciałbym jeszcze wysłać ekspedycje, co też często i gęsto tak bywa.

 

I tutaj było by słodko aby można było wysłać ekpedycję jednym kliknięciem powiedzmy z menu "Nawigacja".

 

Tylko teraz rodzą się problemy typu ile szperaczy miało by lecieć w takiej ekspedycji, itp.

Rozwiązaniem tego mogło by być to, aby mieć w ustawieniach osobny dział dla tego projektu gdzie, każdy wedłóg własnych zachcianek i możliwości ustawiał by sobie ile z automatu ma lecieć szperaczy i na jaki czas.

 

Jedynie problemowe może być to, że ilość szperaczy dość często się zmniejsza i tutaj by trzeba było pogłówkować jak to rozwiążać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz 1x cofasz i wysyłasz znowu. I tak 5-6x.

Nawet nie musisz wpisywać 150000000 licząc "0" tylko klikasz "eksp" i masz wpisane.

Kordów też wpisywać nie musisz - można je zapisać.

 

Chyba już dość mamy ułatwień. Może rozważ zakup fona z większym ekranem?

Mi zmiana z 3" na 4,3" sporo pomogła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5,3" i dalej musze przybliżać :) a największym ułatwieniem ktore jest sensowne wprowadzić przy kliknięciu exp w nast otwierajacej sie karcie ustawić automatycznie planete nr "16" na która sie wysyła expedycje bo w samo kontynuuj jest spoko trafić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE. jak nie masz jak wysłać to nie wysyłaj. Ustaw sobie dodatkowy cel we flocie na twój układ z pozycją 16 i gotowe. Mi wysłane ekspedycji z telefonu zajmuje około pół minuty. To raczej nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.