Jump to content

Liga Typera #2/5 (Zakończony)


Winiu

Recommended Posts

http://s1.fbcdn.pl/2/clubs/57422/data/images/n/978c55acf11d748d1cc609a810cb39bd.jpg

 

Kolejka 2/5

 

 

 

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 1-1
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 7-0
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1-1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 1-0
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 1-1

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja  1-1
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2-0
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze  2-0
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2-0
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 0-1

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1-0
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1-1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2-1
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  0-4
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein  2-0

 

 

 

 

Obstawiamy w ten sposób :
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości
12 ~ Wygrana gospodarza lub gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - Wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - Remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - Wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - Remis lub wygrana gości
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin ~ 12 - Wygra gospodarz lub goście

 

 

Powodzenia.

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia  2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  10 0,5 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja  2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze  1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 10 0,5 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 12
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra  1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 2
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

9pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra  2
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja  2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze  2 
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna x
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  1
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob) 18:00 Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob) 18:00 Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob) 18:00 Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob) 18:00 Szkocja - Gruzja 1 1 pkt
11.10. (Sob) 20:45 Albania - Dania 2

11.10. (Sob) 20:45 Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob) 20:45 Polska - Niemcy 0 
11.10. (Sob) 20:45 Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob) 14:05 Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie) 18:00 Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie) 18:00 Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie) 18:00 Rosja - Mołdawia 1
11.10. (Sob) 20:45 Francja - Portugalia 1 1 pkt
12.10. (Nie) 20:45 Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie) 20:45 Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 12
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra  1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2

11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt

11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1

11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 1 1 pkt

11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

 

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2

11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 02

11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt

11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 02

12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

 

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 1

11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 10 0,5 pkt

12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt

12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia - 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar - 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry - 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja - 1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania - 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja - 1
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy - 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze - 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna - 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia - 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra - 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia - 1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia - 1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania - 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein - 1 1 pkt

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 1
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein1 1 pkt

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia-2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar -1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry-1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja -1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania-2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja -0 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy-2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze -1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna-1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia-2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra-1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia -1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia-1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania -2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein-1 1 pkt

 

10pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia-2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar -1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry-1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja -1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania-2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja -1
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy-10 0,5 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze -1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna-1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia-2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra-1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia -1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia-02
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania -2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein-1 1 pkt

 

8,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  2
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 02
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 12 0,5 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra  2
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 2
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

5,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 1
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 2
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 2
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 2
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

6pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

9pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

Guest I_Will_Never_Forget

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 1
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 2 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja  2
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 2
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar  1 1 pkt
11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry 1
11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja  1 1 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania 2

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 2 0 0,5 pkt
11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 2 0
11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2
12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia  1
11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 1 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania  2 1 pkt
12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

8,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob)    18:00    Armenia - Serbia

11.10. (Sob)    18:00    Irlandia - Gibraltar 

11.10. (Sob)    18:00    Rumunia - Węgry

11.10. (Sob)    18:00    Szkocja - Gruzja 

11.10. (Sob)    20:45    Albania - Dania

 

11.10. (Sob)    20:45    Finlandia - Grecja 0 1 pkt

11.10. (Sob)    20:45    Polska - Niemcy 10 0,5 pkt

11.10. (Sob)    20:45    Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt

11.10. (Sob)    14:05    Brazylia - Argentyna 2

12.10. (Nie)    18:00    Estonia - Anglia 2 1 pkt

 

12.10. (Nie)    18:00    Austria - Czarnogóra 10 0,5 pkt

12.10. (Nie)    18:00    Rosja - Mołdawia 1

11.10. (Sob)    20:45    Francja - Portugalia 1 1 pkt

12.10. (Nie)    20:45    Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt

12.10. (Nie)    20:45    Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

11.10. (Sob) 18:00 Armenia - Serbia 2
11.10. (Sob) 18:00 Irlandia - Gibraltar 1 1 pkt
11.10. (Sob) 18:00 Rumunia - Węgry 10 0,5 pkt
11.10. (Sob) 18:00 Szkocja - Gruzja 1 1 pkt
11.10. (Sob) 20:45 Albania - Dania 2

11.10. (Sob) 20:45 Finlandia - Grecja 1
11.10. (Sob) 20:45 Polska - Niemcy 02
11.10. (Sob) 20:45 Irlandia Północna - Wyspy Owcze 1 1 pkt
11.10. (Sob) 14:05 Brazylia - Argentyna 02
12.10. (Nie) 18:00 Estonia - Anglia 2 1 pkt

12.10. (Nie) 18:00 Austria - Czarnogóra 1 1 pkt
12.10. (Nie) 18:00 Rosja - Mołdawia 1
11.10. (Sob) 20:45 Francja - Portugalia 02
12.10. (Nie) 20:45 Luksemburg - Hiszpania 2 1 pkt
12.10. (Nie) 20:45 Szwecja - Lichtenstein 1 1 pkt

 

7,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.