Skocz do zawartości

Jaki tablet 10"?


srebrnik

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory używałem Shiru Shogun 10 - ale ostatnio coś zaczął się sypać. Jest kiepsko wykonany i wtyczka od ładowania jakby niedomagała. Szukam więc czegoś bardziej markowego a co za tym idzie (taką mam nadzieję) lepszego pod względem jakości.

 

W oko wpadły mi te dwa samsungi http://comperio.co/pl/tablety/samsung-galaxy-note-10-1-edycja-2014-vs-samsung-galaxy-tab-s-10-5.html

 

Nie znam się za bardzo na parametrach technicznych - który wydaje się być lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w przypadku tabletów, ale telefony Samsung to ma akurat lipne, łatwo trafić na wadliwy. Moja dziewczyna ma samsunga, mój tato miał samsunga (oba smartfony) i oba się same wieszaly, wyłączały i inne cuda.

Dzięki temu zraziła mnie ta firma :D

 

Generalnie polecam Ci popatrzeć na tablety firmy lenovo. Brat ostatnio z takim do mnie wpadł i powiem szczerze, że pożądnie wykonany sprzęt, a co wazne niedrogi w stosunku do tego co oferuje.

Edytowane przez kubulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam asus nexus, przerabiałem na nim już wszystko łącznie w wymianą rozbitego digitizer'a, wszystko śmiga jak należy. Natomiast absolutnie nie polecam samsunga tab3 którego użytkownikiem jest mój syn... masakra !!

Zanim kupisz tablet warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad dwoma podstawowymi rzeczamii:

1. Ile danych na nim będzie, niestety powiększanie dysku przez dodatkowe karty pamięci nie działa tak jak byśmy chcieli, programy do przenoszenia plików są g***o warte...

2. Czy potrzebujesz modemu (czy tablet będzie stale podpięty do wi-fi)

Dopiero później zastanawiał bym się nad konkretnym modelem i parametrami technicznymi, ja przy zakupie samsunga popełniłem oba w/w błędy bo napaliłem się właśnie na parametry ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jestem zdania, że nie ma sensu kupować sobie tabletów takich nieznanych firm bo rzeczywiście się sypia...Miałam już tablet no name oraz mam wrażenia podobne jak autor. Wszystko pięknie na początku ale potem jest duży problem. Warto jest kupić droższy ale lepszy. Jeśli nie macie kasy na to aby kupić go za gotówkę to są sklepy,w ktorych taki sprzet można sobie kupić na raty. Na przykład w rtv Euro agd jest promocja na raty 0% przy czym są to realne raty bez żadnych dodatkowych kosztów. W dobrej promocji jest tam teraz 10-calowy Lenovo A10-70 3G . Kupicie go  za niecałe 750 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.