Skocz do zawartości

Urlop


kubulus

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta propozycja.

 

Troche denerwuje mnie to, że gdy jestem na upie, nie mogę nawet wejsć w imperium, żeby zobaczyć gdzie mam flote, ile jej mam itp. Nie można też używać symulatora, przeglądać galaktyki, ani nawet sprawdzić do kiedy mam bank/geologa.

 

Moja propozycja jest taka, żeby urlop ograniczał jedynie:

- możliwość wysyłania flot

- uruchamiania i trwania badań/zadań

 

Czyli po prostu ograniczać wszelkie akcje wnoszące cokolwiek w rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym.

Do listy oczywiście trzeba jeszcze dodać budynki, ale myślę że o tym po prostu zapomniałeś.

Czy galaktykę można by przeglądać to nie wiem, bo niektórzy mogliby sobie wykorzystywać urlopy do robienia bezpiecznie mapek, ale to kwestia do dyskusji.

Nie pamiętam co obecnie jest możliwe na urlopie, ale moim zdaniem powinno być możliwe korzystanie z podglądu na każdej planecie, zakładki imperium, zakładki surowce (bez możliwości edytowania wydobycia oczywiście) oraz wszystkie akcje związane z sojuszem i wiadomościami, przeglądanie statystyk. Czy udostępnić symulatory na urlopie - tego nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz MIG, to tylko głupie utrudnienie, wystarczy mi konto na innym Uni i mam symulator. Dlatego uważam za bezsensowne blokowanie wszystkiego co możliwe z powodu urlopu.

 

Siedze czasem na upie, bo nie mam czasu pilnować floty, z tego tytułu nie moge nigdzie latać, skanować, surka mi się nie zbiera, badanie nie robi, ale uważam za bezsensowne blokowanie kart, które nic nie wnoszą w moich działaniach, jedynie oszczedzą mi czasu na logowanie się na inne Uni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to ja bym odblokowal wszystko farmienie idlerow puszczanie ekspow tylko zeby inni nie mogli cię zaatakować.

 

W dupach sie wam przewraca juz. Urlop to urlop niema cie to niema. Czy jak jestes na wakacjach to szef dzwoni żebyś coś zrobił bo przecież na urlopie jestes to i tK nic nie robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger przesadziłeś z tymi badaniami i budynkami.

 

Symulator i imperium wystarczy. Teraz nawet nie moge powiedziec ile mam statków bo nie moge w żadną zakładke wejść.

A reszta kart to tylko formalność, wystarczy posiadanie innego konta na innym uni, więc nie widze sensu blokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger przesadziłeś z tymi badaniami i budynkami.

 

Symulator i imperium wystarczy. 

 

 

no nie ja sie tu nie zgodze ja wolałbym blokade budynku i badania na czas urlopu niz symulator ktory na upie nie jest mi potrzebny... 

 

a czekajac xxx h na badanie i nie moc wejsc nawet na 2/3 dni na upa bo badanie sie skasuje to jest troche chore... skoro tak to przeciez deusx moze lepiej nich zmniejszy czasy badan i nie po xxx tylko po xx h niech sie buduja moze bedzie wtedy lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"urlop to urlop i koniec" wiec niech program zatrzymuje nas na tablicy logowania o to wam chodzi ?

 

Zakładka imperium czy giełda nic nie zmieni, kopalnie i badania stoją więc albo bądźmy konsekwentni albo po prostu poproszę żonę/syna o założenie konta, zgłoszę grę z 1 ip o to Wam chodzi ? 

Na razie utrudniacie życie Tym co chcą grać zgodnie z zasadami bo inni siedzą cicho maja po 2 konta i jest ok.

Kurde przestańcie obalać tematy dla zasady i bez przemyślenia Ci co są na nie niech podadzą jeden powód na nie!  Dla czego ma być aktywna zakładka sojusz, wiadomości itd a w/w nie ?

 

Zapomniałem jeszcze bank trzeba wyłączyć bo po co na upie zaglądać do niego :rain:

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.