Skocz do zawartości

Skarga na administratora


MrWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W związku z nagminnym łamaniem regulaminu przez administratora gry Deusx składam oficjalną skargę wraz z podjęciem stosownych kroków związanych ze zwrotem floty, oraz wezwaniem do zaprzestania świadczenia usług w postaci astat do czasu poprawy w/w sytuacji.

 

Skarga dotyczy załamania regulaminu:

§ 3 Warunki świadczenia usług drogą elektroniczną

3. Właściciel zobowiązuje się do należytego świadczenia usług dla użytkownika.

 

Od około 3 miesięcy Właściciel moim zdaniem nie wywiązuje się należycie ze świadczenia usługi tj.

1. Wielokrotnie nie dotrzymał terminów wprowadzanych zmian (mimo iż terminy sam podawał)

2. Nie reaguje na wezwania graczy do usunięcia kolejnych błędów gry mimo iż takowe zostały zgłoszone zgodnie z zasadami

oraz,

§ 5 Reklamacje
4. Reklamacja będzie rozpatrzona w termie do 3 dni roboczych od daty otrzymania wiadomości e-mail od Użytkowania.

Dnia 29 wrzesień 2014 został zgłoszony kolejny błąd stacjonowania flot przez co kilku graczy straciło floty w grze, błąd został wykorzystany przez kilku innych graczy.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi od administratora i zwrotu utraconych statków.

 

Pozdrawiam

White

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzył nowego tematu. Podpiuje się pod tymi słowami.

DEUS TWOJA IGNORANCJA OSIĄGAŁA POZIOM KRYTYCZNY

Każdy z Nas jest tylko człowiekiem, nikt nie oczekuje od Ciebie cudów. Jeżeli nie ma czasu PO PROSTU TO NAPISZ. Stwórz temat i napisz o tym. Zrozumiemy to, bynajmniej ja zrozumiem. Nie zachowuj się jak złodziej, który po nocy ukradkiem gdzieś się przemyka i ma wszytkie w du***. Denerwujesz tym tylko ludzi...

Pamiętaj,że każy z Nas ma określoną tolerancje na Twoje zachowanie. Straciłeś już dużo, stracisz jeszcze więcej.


I jeszcze jedno jak już poukładasz sobie coś w głowie - NIE ZAPOMNIJ PRZEPROSIĆ GRACZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Jako członek administracji deus również proszę Cię o większą aktywność.

Masz zaległe sprawy związane ze mną oraz z resztą Teamu które ciągną się tygodniami a są moim zdaniem bardzo istotne dla całego projektu ogam.online

Jako gracz od 5 dni czekam na odpowiedz w sprawie zgłoszenia błędu gry na którym ucierpiało prawie 10 osób... to nie są małe rzeczy.

Przychodząc do teamu miałem ambicje by Ci aktywnie pomóc z forum, grą. Teraz sam nie wiem na czym stoje, na jedną odpowiedz na PW czekam 6 dzień... trochę długo.

Pozdrawiam i czekam na ,,lepsze jutro dla OGam" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez popieram złoszenie jak Szefu niemasz, niechce ci sie, czy naprawiasz samochod napisz zebysmy wiedzieli naczym stoimy jak to tak ma dalej wygladac to zostaniesz sam.

 

 

Ps.Nawet z Ryjem w sałatce czy z tamburynem na rekau daje rade zrobic fsa wiec chociaz ty poswiec nam te swoje 5 minut tylko dla nas :serduszka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu sporo osob czeka na rozwiazanie zagadki rozbicia flot Illuminatow o floty Aniolow.

 

Nie przyjmiemy do wiadomosci tlumaczenia "posiadamy logi nie starsze niz 7 dni, nie jestem w stanie sprawdzic, przykro mi"

 

Zgloszenie zostalo wyslane natychmiast.

 

Podpisuje sie pod tym co napisali poprzednicy. Jak nie masz czasu opiekowac sie serwerem to daj uprawnienia czlonkom teamu, jesli tego nie chcesz, znies astaty za bank i geologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie z dnia na dzień jest coraz lepiej, było sporo wewnętrznej pracy jak i większy nakład pracy na pojedynczych rzeczach.

 

Obserwujcie nadal forum oraz grę i zobaczycie poprawę.

Kontaktujcie się bezpośrednio (np. przez formularz w grze) i otrzymacie odpowiedź bardzo szybko.

 

Przyznaję, że ostatnie poprawki i terminy są karygodne, dlatego nie podaję kolejnych dat.

Aktualnie wszystko jest robione na max mocy przerobowej i uwierzcie mi, że mała dla was poprawka z ACS to wcale niemały problem do rozwiązania dla programisty. Problem logiczny, bo czasami wystarczy zamiana przecinka, jednak dojście do tego to już inna historia :)

Kto się zajmował podobnymi rzeczami ten wie, o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się grać

DROGI ADMINIE Twoje tłumaczenia że to jest skomplikowane sprawdzanie zaczynają mnie śmieszyć

Pooddawałeś niektórym floty widzę że masz problemy przy takiej prostej czynności jak policzyć liczbę graczy i tych co brali udział w starciu oraz co komu trzeba oddać

Czy nie można oddać floty równocześnie wszystkim graczom którzy brali udział w starciu ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakoś nie widzę tej floty a  Ty chyba nie jesteś stroną tylko Administrator tak mi się wydaje

 

Bo po tym co obserwuję to mam wrażenie że admin nic nie sprawdzał i działa na zasadzie odwalcie się ode mnie tzn. nic nie sprawdzam oddam floty Wybrańcom i cześć jak czapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakoś nie widzę tej floty a  Ty chyba nie jesteś stroną tylko Administrator tak mi się wydaje

 

Bo po tym co obserwuję to mam wrażenie że admin nic nie sprawdzał i działa na zasadzie odwalcie się ode mnie tzn. nic nie sprawdzam oddam floty Wybrańcom i cześć jak czapka

 

to ze admin nic nie sprawdzał to się akurat mogę zgodzić w 100% gdyby doszedł do tego jakie floty winny stacjonować to powinien oddać flotę tylko Illu i nielubiemoonow a anioły powinny sie cieszyć ze tak to się zakończyło.

Druga sprawa to szkoda że nie jesteście tacy prędcy do zwrotu złomu który nie powinien zalegać u Was skoro dostaliście zwrot flot

 

Aby nie odchodzić zbytnio od tematu to drogi administratorze ogam czy ZWZ ruszy jeszcze w tym roku ? 

Rozumiem że konkurs ten zajmuje sporo czasu i ze nie można go przekazać na zewnątrz, moze po prostu zrezygnujemy z niego jesli ma sie on odbywac kosztem latania bledów czy wprowadzania nowych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

obiecanki cacanki....

nie ma sensu tracić czasu na ta grę, z upa zszedłem z tylko ze względu na kolosa, ale jak czytam forum to ręce opadają, z każdej strony jakieś problemy graczy po prostu odechciewa się zaglądać tutaj trzeba iść w ślady DarkPassenger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręćcie deusowi kurek z forsą, to się dowiecie, jak szybko można reagować na problemy graczy.  :troll:

Także się cieszę, że zakończyłem grę, z perspektywy czasu widzę, że szkoda tylko mojej kasy na dodatki było. Ogam ma naprawdę dużo potencjału, ale z takim Teamem i takim podejściem administratora to można ten biznes równie dobrze zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa tego ataku jest skomplikowana, darqs napisał podanie o zwrot mimo ze był agresorem i straty nie zostały poniesione, bo agresorzy wygrali. Na pytanie czemu stara sie o zwrot odpisał jedynie, ze inni dostali to on tez chce zwrot. Taka współpraca działa na niekorzyść samemu sobie.
Każdy poszkodowany dostał zwrot, a surowce ze złomu są analizowane na podstawie historii flot. Pojawią się dodatkowo zew. osoby z poza agresorów i obrońców do weryfikacji. Ci, którzy zebrali części złomu nie są w stanie powiedzieć nawet orientacyjnie ile tego mogło być. Zostały dotychczas wgrane 3 kopie bazy danych (każda ma 1gb, a wgranie jednej trwa dosc dlugo).

Innymi słowy nikt nic nie wie, jeżeli ktoś ma coś dostać to ma to dostać i koniec, a jak ma coś zwrócić to nie wie kompletnie nawet w przybliżeniu ile i czy w ogóle powinien.
Dzisiaj sprawa powinna być rozwiązana, zostały mi tylko dwie osoby do sprawdzenia.

Co do samego błędu, od momentu jego wystąpienia zostały wgrany dwa patche, modyfikacji uległo ponad 10 plików. Skrypt jest bardzo skomplikowany oraz zapętlony w rożnych miejscach i plikach. To nie jest jeden plik czy kawałek kodu, tylko układanka kilkunastu funkcji i plików, zmiana w jednym miejscu powoduje uwzględnienie jej w pozostałych obszarach. Pracuje nad tym w dalszym ciągu, do jutra udostępniony zostanie test serwer (na tych samych zasadach co kiedyś), na którym będzie zastosowany całkiem nowy system obliczania flot. Kiedyś taka próba już była, niewypaliło (floty się dublowaly), ponowimy probe bogatsi o nowe doświadczenia.

Nowy skrypt to jedyne rozwiazanie wszelkich problemow z pierwszenstwem i acs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołany odpowiadam

deusx chyba nie rozumiesz o co nam chodzi może MrW się ze mną zgodzi wydaje się mi że nie jest najważniejsze już to co było (choć ważne - i moje podanie o zwrot floty  wynikało z informacji od innych graczy  NIE OD ADMINISTRATORA o rozwiązaniu problemu - ustalono że starcia "nie było" nastąpi zwrot flot )

Ważniejsze jest to co Ty jako admin robisz a ja widzę że nic znów będziesz pisał że już poprawiłeś setną nakładkę,  zakładkę,  skrypt .......ble ble ble a gra laguje czasami do 1 minuty, ostatni nasz ACS na kolosa jedna flota samoistnie zawróciła, wczoraj uruchamiam symulator 0000 ??? -gra bez zmian

MAM ochotę zrobić to co MrW iść na urlop i nie wracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poinformowalem stosowne osoby o napisaniu podania, skoro do ciebie nie dotarla wiadomosc oznacza, ze nie prosilem ciebie o podanie. Wydaje sie oczywiste, poprawki byly i beda, to nierozlaczny element informatyki, wszedzie sa aktualizacje, patchr. Nie ma rzeczy idealnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.