Skocz do zawartości

Skarga na kasowanie postow ktore moga wniesc cos do gry


Gość dzida

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga dotyczy zachowania moderatora IWNF.

Skasowal moj post,ktory napisalem po oddaniu glosu w ankiecie o tryt.

Uwazam swoj pomysl za genialny.

Nie bede rozpisywal sie jeszcze raz,skarga dotyczy postu,ktory pojawil sie tak jak wyskoczylo na sb

@  dzida :

(19 wrzesień 2014 - 08:54) comment_edit.png Odpowiedziałem(am) w temacie Tryt - ankiety.

 

Jak szanowny pan moderator nie akceptuje pomyslu,to nalezalo go przeniesc do dzialu pomysly a nie kasowac.

 

W zwiazku z powyzszym chamskim zachowaniem moderatora,zwracam sie do administraci o uniewaznienie moich oddanych glosow w w/w ankiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

W tym dziale zaraz będą tylko Panskie skargi. :omg:

Do rzeczy:

Post jest ukryty nie skasowany i administracja go widzi więc jak zechce to użyje pomysłu.

Jakby Pan czytał mój pierwszy post w temacie to napisałem, ze posty nie na temat ankiet będą kasowane bo robi sie zamieszanie i później ciężko coś konstruktywnego znaleźć w kilku stronach spamu. Od Pana innych pomysłów, niezwiązanych z ankieta jest inny dział. Inni userzy wypowiedzieli się normalnie, jedynie z Panem zawsze są problemy.

 

 

Jak szanowny pan moderator nie akceptuje pomyslu,to nalezalo go przeniesc do dzialu pomysly a nie kasowac.

Szanowny Pan moderator nie ma nic do akceptacji pomysłów tylko pilnuje porządku i ładu na forum. Jak Pan widzi po mojej sygnaturze raczej jestem zwolennikiem nowych pomysłów. Ale bardziej cenie sobie ład i porządek i tego pilnuje ;)

Jak napisałem ukryłem post a nie skasowałem. To Ty userze pomyliłeś działy, więc nie miej do mnie pretensji za wypełnianie swoich obowiązków. Zamiast skargi powinno być podziękowanie za brak ostrzeżenia za SPAM. Post przywracam i upominam słownie za spam. Kolejne posty nie na temat ankiet będą skutkowały ostrzeżeniami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Teraz ja nie rozumiem. Jednak potwierdzacie to, ze jestescie hipokrytami. Skarga na Tutora, ktory odwazyl sie napisac prawde. Zalosne, sami o to placzecie na forum, a gdy tutor potwierdzil prawde to skarga po to by tylko wylecial, napisze jeszcze raz, zalosne.

 

Odpowiadanie w temacie: Skarga na kasowanie postow ktore moga wniesc cos do gry - Forum ogam.online Ok?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.