Skocz do zawartości

odwołanie od bana


PontonL0rd

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy podział złomu po ACS czy w odesłanie surowców po wypożyczeniu recyklerów/ próbach moonowych należy zgłaszać do SGO aby nie było takich sytuacji jak ta. Jestem skłonny skrócić bana do 1 dnia jeżeli wyraża Pan zgodę.

 

Wczoraj była taka sama sytuacja z Dronam i bana pan ściągną , jestem gorszy ? Czy bardziej pyskaty dlatego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odesłałem...boże żebym widział , że trzeba zgłaszać to bym pisał 10 razy... Myślałem, że sama odsyłka starczy.

 

Proszę o wyrozumiałość i ściągnięcie bana, taka sytuacja więcej się nie powtórzy...A o wysyłce  będę pisać 15 razy...

Edytowane przez PontonL0rd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że administracja idzie graczom na rękę i ciągle zapomina że wy jesteście dla nas a nie na odwrót.

 

Kompletny szał...przypomina mi się ogame i piękni SGO.

 

Jesli juz na upartego , nie mozna sciagnac tego bana to prosze o to żeby po banie na koncie był cały czas urlop.Oddam konto , bo nie mam ochoty grać z ludzimy co graczy nie szanuje a drobne załamanie regulaminu kończy sie banem.Gdyby nie było graczy to nie mieli byście co banować . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaakceptowałeś regulamin wiec powinieneś go przestrzegać, co to kogo obchodzi ze transport za próby czy wypożyczenie recków itd. 

nieznajomość regulaminu nie powinna być brana pod uwagę a ban winien być nakładany i nie skracany, dziecinada, tym bardziej że wiedziałeś o wczorajszym przypadku, sprawdzasz czujność sgo czy po prostu nie chciało Ci się pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.