Skocz do zawartości

Zwiastun OGam


Gość I_Will_Never_Forget

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajny ;)

mógłbyś podać tytuł muzyki? :)

nie wiem czy to jest wersja wstępna dopiero czy już końcowa, ale jak będziesz robił następny render to pamiętaj aby dopasować go lepiej do formatu 16:9, teraz widać czarną rameczkę, ew. możesz zostawić na górze i dole czarne paski żeby ładniej wyglądało. Dodatkowo ostatni napis powinien się pojawić przy jednym z uderzeń w muzyce, takim jakie jest np. w 1:01, i zaraz po tym wycisz muzykę, albo dodaj jakiś inny dźwięk, napis w 0:29 powinien się kończyć o jakieś 0.3 sekundy wcześniej, ten z 0:40 o całą sekundę lub 1.2 przesuń do przodu. :) ale to wszystko to są szczegóły, które bez problemu się dopasuje.

Wielki plus za chęci i wykonanie, które mi się bardzo podoba, całość dobrze spasowana z muzyką (0:11 też Ci super wyszło, mam nadzieję że sam dopasowałeś :D), fajnie wygląda, plus za pracę którą chciało Ci się włożyć w ten filmik ;)

Na montażu się już trochę znam, więc w razie potrzeby to pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

tytuł muzyki to:

LORDE - Everybody Wants To Rule The World

 

Co do trailera to nie jestem zawodowym grafikiem z Ubisoftu, jedynie grafikiem hobbystą, także już pomińmy szczegóły typu uderzenie muzyki w odpowiednim momencie bo jest to jedynie podłożona ścieżka dźwiękowa i gdybym chciał w każdym momencie ją dopasować nie zeszłoby mi 6 godzin tylko 12 godzin ;) A jak wiesz robię to charytatywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Czy twórcy gwiezdnych wojen albo ogame nie przyczepia się do wykorzystania fragmentów ich filmów? :D

Fragmenty filmów nie są brane bezpośrednio od nich. Nie wiem jak to działa ale najwyżej YT skasuje zwiastun za ścieżke dzwiękową. Choć przy takiej liczbie odbiorców raczej bym się o to nie martwił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajne i widać że sporo czasu poświęciłeś na przygotowanie tego.

 Plusik jak najbardziej leci.

 

Z uwag od siebie (a znam się na oglądaniu o wiele bardziej niż na tworzeniu) moge dorzucić że napisy mogły by być w innym kolorze, coś w ciemnych kolorach bo mi to wogóle nie pasuje jedno do drugiego, i jakoś wchodzić na obraz czy wyłaniać się z tła, a nie wskakiwać co pare sekund z czarnym tłem i później znowu jaskrawe sceny bo mimo iż naprawde fajnie się ogląda to w połowie już mnie oczy bolały od migania ;)

 

I wiem wiem, nie tworzyłeś tego na zlecenie (chyba ;) ale chciałem dodać swoje spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 116.

1. Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

(...)

 


4. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

@Jacme jak miliony jak nie dziesiątki milionów innych filmików w sieci.

 

Deusx zajmuje się konsultacjami z prawnikiem. Istnieje cos takiego jak prawo cytatu wg którego:

Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości.

 

 

Dodatkowo tylko właściciel własności może zgłosić naruszenie praw autorskich, a nie sądze by ktoś przy 60 wyświetleniach filmiku fatygował się i tracił czas na zajmowanie się tym gdy z filmiku nawet nie są pobierane zyski z reklam. Niemniej z deusx zajmujemy się tą sprawą i wyjaśniamy jak jest z prawami autorskimi w tym wypadku by wszystko było zgodnie z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.