Skocz do zawartości

Moja skromna opinia :)


RapTowny

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałbym podziękować graczom z uni 8 :) za szacunek dla graczy słabszych czego na innych serwerach podobnych do ogame tego nie ma , 

 

Na innych serwach gracze z top 10 atakują nawet top 200 gdy zysk jest jak dla nich mały , a tu tego nie ma , mam same transportery , za zniszczenie ich byłby zysk , ale czasem szpiegują mnie mocniejsi gracze i nie atakują , Myślę że to z szacunku , z faktu że to tak jakby flota cywilna i gram eko ,

Są wyjątki ale sporadyczne

 

Co do graczy kupujących astaty , wielu z nich jest tak jakby wyśmiewanych i mniej szanowanych za to że grają na asaty 

a to błąd , trzeba się cieszyć że są tacy , bo dzieki nim gra ma się dobrze , i jest za co opłacać serwery a i administracja ma wiekszy zapał by robić coś nowego skoro mają z tego korzyści

 

A dla innych graczy też jest to plus , jest co złomować i w razie czego dobre farmy 

Administracja wydaje mi się spoko , widać że działają , nie zawsze tak szybko ale można to zrozumieć , zawsze są jakieś komplikacje

 

Mam też taką cichą nadzieję że administracja jak i gracze dołożą starań by przybyło jak najwięcej nowych graczy 

 

Zauważyłem że jest walka o to by było jak najwięcej flot , , być może ten problem załatwiło by wprowadzenie przedziału jak i systemu rang na serwerze , 

np atakowanie graczy którzy mają podobne floty , punkty rangi na + , a tych którzy mają dużo mniejsze na - , Oraz bariera że gracze z top 50 nie mogli by atakować tych z top 200 , Każdy w swoim przedziale mógłby budować floty wiedząc że nie będzie atakował go ktoś kto zmasakruje jego flotę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie stawiasz flotę to naucz sie jej pilnować po co inna ochrona . A może po to bo ktoś zapomnial o niej czyli gra i nie przywiązuje uwagi do gry a później beczy bo mnie zezlomowano.gracze z top 50graja pilnuja swoich flot planet dlatego sa w top i dlaczego chcecie nam to zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.