Skocz do zawartości

Szpiegowanie


kuna

Rekomendowane odpowiedzi

każdy układ słoneczny ma swój własny odnośnik. Jeśli otworzysz wszystkie jednocześnie w wielu kartach, to jedynym ograniczeniem będzie szybkość Twojego kliknięcia w ikonkę, przełączenia karty i flood session ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytłumaczyć fakt, że sondy dotarły do mnie przykładowo o:

xx:xx:32

xx:xx:33

czyli w odstępie 1 sekundy. Przy czym obie planety są w różnych galaktykach. Od agresora sondy leciały odpowiednio: 4 sekundy i 5 sekund, a to oznacza, że zostały wysłane dokładnie w tym samym momencie. Przełączenie się pomiędzy tabami, znalezienie planety w ukladzie (nie wspominając o dodatkowym ruchu myszą i rozwinięciu menu moona) oraz kliknięcie przycisku w ciągu 0s jest niemożliwe. Musi być inny sposób.

Edytowane przez kuna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu 0s nie, ale w ciągu 0,5s już tak ;)

może i jest inny sposób, ale nie jest mi znany (linki do skanowania już nie działają długi czas)

weź też pod uwagę, że mógł wcześniej wysłać do tej kolonii gdzie było 5s, a później do tej gdzie było 4s, więc sondy mogą dotrzeć nawet jednocześnie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że dotarły dokładnie tak jak napisałem, dokładnie w takiej kolejności. Czyli były wysłane w tym samym momencie. 

Jeśli w 0,5 sekundy według Ciebie wykonanie opisanych przezemnie czynności jest wykonalne , to pierwsza sonda dotarłaby w xx:xx:32, a druga w xx:xx:33,5, czyli zaokrąglając pewnie w xx:xx:34, zalezy jak czasy są zaokrąglane. Lecz i tak twierdzę, ze nie da się wykonać tych czynności w czasie szybszym niż pół sekundy. Bez przesady. Jeśli zajeloby to chociaż jedna sekunde, co i tak nadal jest wynikiem wątpliwym, to druga sonda dotarłaby w xx:xx:34.

Edytowane przez kuna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, to nie wiem, zawsze mógł być jeszcze jakiś lag, Twoje kliknięcie w guzik musi jeszcze dotrzeć do serwera zanim sonda się wyśle, a na u8 ostatnio często lagi były. innych pomysłów nie mam ;) poćwicz sobie skanowanie z kartami to sam bedziesz tak robił za jakiś czas :) nie jest to trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.