Skocz do zawartości

Błąd z u6 na u7


kosot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj przeniosłem sie z u 6 na u7 (bo sa laczone uni ).w wyniku tego.stracilem Wybudowane resorty i moje statysyki ekspedycyjne sie cofnely do smiesznych wartosci A bylem bliski wykonania zadania (traw 650 razy tryt na ekspedycjach) Co to ma byc Mialo nie byc zadnych strat zwiazanych z przenirsieniem konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jednak nie jest to takie proste jak mi się wydało, ponieważ skrypt transferu nie zapisał mi ID z u6.

Każdy, kto chce przywrócenia statystyk musi napisać ponownie email podając jak najwięcej danych z uniwersum 6 - raporty, wiadomości, wszystko co ma.

Backup będę miał wgrany dopiero jutro ze względu na wagę pliku, dlatego rano przystąpię do poprawiania danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvi, kosa, BornToKillMan - przywrócone statystyki oraz resorty.

Nie mam innych danych, proszę podać albo swoje nicki z gry, zaznaczyć jaki był na u6 i u7, czy ten sam itd. Bo sam post na forum nie jest dla nas informacją, dlatego że większość ma inne nicki w grze lub ktoś inny może mieć ten sam.

 

Najlepiej prosiłbym o maila na ogamtest@gmail.com (poprzez zakładkę kontakt -> Błąd gry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys robilo sie to mniej wiecej tak

 

OGamtest@gmail.com

 

Prawidłowo wypełnione podanie:

Uniwersum: 2
Nick: deusx
ID matki: 23344

Temat: Awaria serwera - zniszczona flota


Przebieg:
Dnia 22.04.2011 o godzinie 22:00 serwer nie odpowiadał - był wyłączony, popsuty ? Próby logowania do godziny 23:00 nic nie dawały, dlatego poszedłem po prostu spać. Skutkiem awarii jest zniszczona flota, nie mogłem przewidzieć kiedy serwer będzie naprawiony dlatego też nie mogłem ochronić floty czy koczować całą noc przy komputerze.

Proszę o zwrot:

Flota:
Pancernik: 1.234.567 (1234567)
Fleetslov: 1 (1)
Gwiazda Śmierci: 10.000.000 (10000000)

Załączniki:
Screen z SB (rozmowa ludzi na temat awarii)
Link do tematu forum, o którym jest mowa o awarii
Link do raportu wojennego

 

 

@edit

btw gdzie zniknal temat ze wzorem podania o zwrot? szukałem i nie znalazłem, więc albo temat zniknął albo ta wyszukiwarka nie działa jak powinna (co zresztą zdarzało się już kilka razy w przeszłości)

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wchodzi się w zakładkę kontakt > błąd gry. Ale niektórzy gracze dalej wolą napisać na forum "mi nie działa" i czekać dwa tygodnie albo miesiąc na poprawę :)

Czemu tak długo ? Napisałem kilka postów wyżej jak się powinno pisać do administracji swój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.