Jump to content

Liga Typera #3/5 (Zakończony)


Winiu

Recommended Posts

http://s1.fbcdn.pl/2/clubs/57422/data/images/n/978c55acf11d748d1cc609a810cb39bd.jpg

 

KOLEJKA 3/5

 


09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5-0
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 0-3
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 3-3
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 0-1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 1-2
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 4-0
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    0-1
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 1-2
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City 3-0
16:45  Willem II - PSV Eindhoven 1-3  

17:00  Olympique Lyon - Rennais 2-0
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2-2
21:00  Monaco - Lorient 1-2
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 0-0

 

 

 

Obstawiamy w ten sposób :
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości
12 ~ Wygrana gospodarza lub gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - Wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - Remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - Wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - Remis lub wygrana gości
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin ~ 12 - Wygra gospodarz lub goście

 

 

Powodzenia.



 

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1   1pkt
Heracles - AZ Alkmaar 2   1pkt
Bastia - Olympique Marsylia 2 
Montpellier - Girondins Bordeaux 0

10.08.2014 (niedziela)
Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 1
Liverpool - Borussia Dortmund 1  1pkt
ADO Den Haag - Feyenoord 2  1pkt
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2  1pkt
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2  1pkt
Arsenal - Manchester City 2
Willem II - PSV Eindhoven 2  1pkt
Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 0  1pkt
Monaco - Lorient 1
Benfica - Rio Ave 1

 

9pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia02  0,5pkt
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 2  1pkt
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    1
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2  1pkt
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1  PEWNIAK ;)    niach niach pewniak ;)
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City 1     1pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven   
2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1
21:00  Monaco - Lorient 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

8,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30 Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45 Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt
21:00 Bastia - Olympique Marsylia2
21:00 Montpellier - Girondins Bordeaux 1

10.08.2014 (niedziela)
11:30 Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 1  1pkt
13:30 ADO Den Haag - Feyenoord 2   1pkt
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2  1pkt
15:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City 1  1pkt
16:45 Willem II - PSV Eindhoven 2  1pkt
17:00 Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00 Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2
21:00 Monaco - Lorient 1
21:45 (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)

20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt

20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt

21:00  Bastia - Olympique Marsylia 2

21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 1

 

10.08.2014 (niedziela)

11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 2  1pkt

13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 0

13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    1

15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 1

15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1

16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    1  1pkt

16:45  Willem II - PSV Eindhoven    2  1pkt

17:00  Olympique Lyon - Rennais 0

18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów  1

21:00  Monaco - Lorient 1

21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna - 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar - 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia - 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux - 1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa - 1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund - 1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    - 2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie - 2  1pkt
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań - 1
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    - 2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    - 2
  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais - 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów - 2
21:00  Monaco - Lorient - 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave - 1

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)

20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna      1  1pkt

20:45  Heracles - AZ Alkmaar                       2  1pkt

21:00  Bastia - Olympique Marsylia              2 

21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux     10 

 

10.08.2014 (niedziela)

11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa              10 

13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund  02 

13:30  ADO Den Haag - Feyenoord                         2   1pkt

15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie                1 

15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań                      1 

16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City      1   1pkt

16:45  Willem II - PSV Eindhoven                             2    1pkt

17:00  Olympique Lyon - Rennais                            1

18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów                       1

21:00  Monaco - Lorient                                           1

21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave                  1 

 

5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 2  1pkt

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 0

13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 2
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    2
  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1
21:00  Monaco - Lorient 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

6pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 0  1pkt
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 0
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord     2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2  1pkt
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2  1pkt
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City     2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven   
2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 0  1pkt
21:00  Monaco - Lorient 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

10pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2   1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 2   1pkt

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa x
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 2 
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord     2   1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2x  0,5pkt
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2  1pkt
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven     2
  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais 2
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2
21:00  Monaco - Lorient 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

6,5pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna - 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar - 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia - 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux - 1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa - 1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund - 1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord - 2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie - 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań - 10
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City - 1  1pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven - 2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais - 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów - 2
21:00  Monaco - Lorient - 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave - 1

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 1
21:00  Bastia - Olympique Marsylia  2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 2  1pkt

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund2
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań2  1pkt
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven   
2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów2
21:00  Monaco - Lorient1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave1

 

6pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 12
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 2  1pkt

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 0

13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2  1pkt
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    2
  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2
21:00  Monaco - Lorient 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 1
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 2  1pkt
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 2
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2  1pkt
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City     1  1pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    0

17:00  Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1
21:00  Monaco - Lorient 2  1pkt
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna - 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar - 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia - 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux - 1

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa - 1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund - 1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord - 2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie - 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań - 10
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City -
1  1pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven - 2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais - 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów - 2
21:00  Monaco - Lorient - 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave - 1

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

Guest I_Will_Never_Forget

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna - 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar - 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia - 0  1pkt
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux - 0

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa - 1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund - 0
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord  - 2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie - 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań - 2  1pkt
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    - 1  1pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    - 2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais - 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów - 1
21:00  Monaco - Lorient - 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave - 1

 

8pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna-1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar-2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia-2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux-1

10.08.2014 (niedziela)-
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa-0
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund-1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    -2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie-1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań-1
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    -1  1pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    -2
  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais-1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów-1
21:00  Monaco - Lorient-1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave-1

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar 2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia 2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux 2  1pkt

10.08.2014 (niedziela)
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa 2 0  0,5pkt

13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund 2
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    2 1  0,5pkt
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    2
  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais 1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1
21:00  Monaco - Lorient 1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave 1

 

7pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

09.08.2014 (sobota)
20:30  Legia Warszawa - Górnik Łęczna-1  1pkt
20:45  Heracles - AZ Alkmaar-2  1pkt
21:00  Bastia - Olympique Marsylia-2
21:00  Montpellier - Girondins Bordeaux-1

10.08.2014 (niedziela)-
11:30  Dinamo Moskwa - Spartak Moskwa-1
13:15 (towarzyski) Liverpool - Borussia Dortmund-1  1pkt
13:30  ADO Den Haag - Feyenoord    -2  1pkt
15:30  Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie-1
15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań-0
16:00 (Superpuchar) Arsenal - Manchester City    -2
16:45  Willem II - PSV Eindhoven    -2  1pkt
17:00  Olympique Lyon - Rennais-1  1pkt
18:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów-2
21:00  Monaco - Lorient-1
21:45  (Superpuchar) Benfica - Rio Ave-1

 

6pkt

Edited by Winiu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.