Skocz do zawartości

Jak zostana wybrani idlerzy(farmy) przy połaczeni uni 6,7


ASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiadomo to nic się nie stanie, grazce przenoszą się z jednego uni na drugie, kto sie nie przeniesie ten ma pecha, a idler raczej sie nie przeniesie.

mogę mieć błędne informacje bo przy ostatnim przenoszeniu ktorym bylem to bylo u2.

 

@edit

jak widać mam jednak przestarzałe informacje :)

  @  satriani : (19 lipiec 2014 - 21:37) ASTEK, z u5 zostało przeniesione najlepsze 500(nie jestem liczby dokladnie pewien) farm na u6 Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniekad sa łaczone dwie unie i z tego co sie obserwuje od dłuszego czasu bynajmniej na uni6 farmy (idlerzy) sa najbardziej "aktywni" ;D kazdy orze jak moze i jest to zrozumiałe ;D

 

Tylko poniekad jak spadnie liczba farm spadnie liczba graczy  :gwizd:

Edytowane przez ASTEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASTEK chcesz przejmijcie farmy z 7, nikt z topki u7 nie zawita do was (u6), chyba ze przyłączy się do Twojego sojuszu np. Anioły ale Illu nigdzie się nie rusza wiec możecie co [ciach] pogramy rok i niech admin wylaczy u7

 

I_Will_Never_Forget

Upominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytam się gdzie te farmy z uni 6 na uni7 miały być przeniesione ! nie ma co farmić a co za tym idzie brak chęci do gry. Kasuje konto na uni 8 top19 ... przynajmniej ja się nie zastanawiam. Nie będę marnował jeszcze tam czasu... za nie długo jak tak dalej pójdzie skasuje konto uni7. Kolejny raz nie zapytam gdzie farmy.

Pozdrawiam...

Edytowane przez linq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

linq z tego co wiem obecnie Admin był zajęty przenoszeniem całej gry na nowy serwer co trwało dość długo.

Wiem, jak czekanie może być trudne ale nic nie poradzimy gdyż tylko deusx zarządza grą, a uwierz jest sporo do zrobienia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linq z tego co wiem obecnie Admin był zajęty przenoszeniem całej gry na nowy serwer co trwało dość długo.

Wiem, jak czekanie może być trudne ale nic nie poradzimy gdyż tylko deusx zarządza grą, a uwierz jest sporo do zrobienia.

Pozdrawiam.

Wierzę , ale brakuje chociażby podstawowych dat do kiedy można przechodzić na uni 7 , noi kiedy farmy zostaną dodane na uni 7 . Tak jak by one były to bym siedział na uni 6 i przed końcem bym przeszedł. A nie teraz jestem na uni 7 i nic pusto. Mam się wzorować na poprzednich łączeniach ? jak one mnie nie interesowały i nie interesują. Ponieważ mogą byc takie same procedury ale nikt tego nie jest pewien.

 

Podjąłem taka decyzje usunięcia uni 8 nie dużo mi brakuje usunięcia uni 7 i skończenia z  tą niewiadomą.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez linq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Rozumiem.

W chwili obecnej sam prowadze rozmowy z deusem nad wprowadzeniem oficjalnego harmonogramu prac który byłby widoczny dla każdego na forum opartego na konkretnych datach! bo wiem jak to wygląda w oczach graczy, sam nim byłem ;)

Na razie zostaje czekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czekamy czekamy i nic... ja pomału pasuje z tym uni , wole wrócić na normalne ogame. Tam się więcej dzieje. Nie będę się rozpisywał już więcej. Bo juz prosić i pytać kiedy dokładnie będą dodane farmy to już dla mnie mniej ważne.  Mam konto na zwykłym ogame i tam sobie farmie. 


Pozdrawiam Wszystkich tych co czekają cierpliwie:] Ja pasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu i tamburyno nie pomoże 

linq cierpliwosci

a sprawdzałes czy jakies są

szefu napisał

 

Napisano 26 sierpień 2014 - 21:26
Kilkaset słabych kont zostanie usuniętych z uniwersum 7 na rzecz kilkuset z uniwersum 6 (tych najlepszych).
 
wyobrażam sobie ile czasu zajmuje klikanie kilka razy kilkaset kont usuń
i potem jeszcze raz klikanie kilka razy kilkaset kont przy przenoszeniu
 
z moim życiem i rodziną to kilka "nascie?" kont dziennie  ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
bedziemy pisac do skutku az admin sie wywiaze ze swojego Słowa ;>

 

A ja będę rozdawał ostrzeżenia za spam. Na razie słowne upomnienie.

I_W_N_F

 

 

IWNF ty nie farmisz ty zasilasz się na spadających monach  :troll:

to po co zabierasz głos w tym temacie

ja farmiłem dosć dużo i czuję stratę tych dochodów

dlatego oczekuję od deusa konkretów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i jaki spam?

 

 

post pod postem i kazdy inny wiec oco ci chodzi dochodzimy tylko swoich racji i chcemy sie czegos dowiedziec !

 

Ostatnim czasem Admin jest mocno zajety i moze niezauwazyc lub mogł zapomiec o danym temacie wiec bedziemy ciagnac temat i nie zamykaj mi usty kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.