Skocz do zawartości

Co z UNI5?


PomocnikGT

Rekomendowane odpowiedzi

połączmy też u11, 12, 13, 14, 15, 16, jak widać połączenie uni g***o daje, duże prędkości sa prawdziwym problemem ogam.online co udowadnia 7 gdzie to zostało ograniczone i gdzie pro gracze polegli a zostali „nowi” darqs, RGB i old którzy nie byli „skażeni” oszustwami związanymi z prędkością gry. Przenosząc się z u7 na u8 potrafię wywołać więcej błędów i bugów niż ustawa przewiduje. Po co grać jeśli dalej jest to „wspomagane” przez administracje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że więcej jak ustawa przewiduje, nie widziałem jak dotąd żadnej ustawy o ilości błędów w grach typu ogame. Jeśli jednak jest ich tak dużo jak przyrównujesz to jaki widzisz problem w wymienieniu ich ?

Niby o jakim wspomaganiu nieuczciwej gry przez administrację wspominasz ?

 

Szczerze mówiąc to wygląda na pomówienie i nie zdziwię się jeśli wyłapiesz blokadę od admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to że mówi prawdę?

Kilka dni temu robiąc akcje na U8 byłem z sojusznikiem na telefonie, widział na falandze moją flotę jak leci na planete gościa, a flota nagle się znalazła na moim moonie.

Może wyjaśni mi to ktos? Napisałem tego samego dnia do administracji z prośbą o sprawdzenie tej całej sytuacji, włącznie z tym, że falanga się zacinała i flota z niej znikała mimo że podobno nikt jej nie zawracał.

Do tej pory zero odpowiedzi, minęło już kilka dni

 

Błędow mozna wymieniać dużo więcej, ale po co skoro i tak nikt z tym nic nie zrobi...

 

Uni 8 miało być "inne" a jedyne co się zmieniło to ilość pół na planetach, zresztą z tym też było zamieszanie. Dobrych pomysłow była masa.

Łączenie Uniwersów to najgłupszy pomysł, wychodzi na to, że po roku gry bardziej opłaca się zdobyć konto na starszym Uni i czekać aż zostanie połaczone z nowym.

Problemem na każdym Uniwersum z czasem są bunkry. Wystarczy wprowadzić niewielki złom z obrony i coś sie zacznie ruszać, bo jak skończą się floty to gracze zaczną rozbijać się o obrony, jakaś motywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzida

Najlepiej połączyć wszystkie uniwersa, wtedy z 300 aktywnych kont zrobi się 50 na jednym uni, czyli tyle, ile jest graczy...

 

To łączenie to jakiś przekręt jest.

Co roku powstaje nowe universum, gracz sobie zakłada na nowym konto. Kupuje astaty i nagle okazuje się, że następuje jakieś połączenie.

Na forum można dokopac się do informacji, że po połączeniu trzeba oddac jedno z kont, bo będzie multikonto. Jakoś nie widac takiego zapisu o oddaniu w regulaminie, o łączeniu tez tam nic nie ma.

Gracz sobie gra na jednym, kupuje astaty. Powstaje nowe, kupuje astaty. Kogoś kaprys i je łączy. Musisz oddac któreś.

Przecież to śmierdzi wyłudzeniem jak kozy pupa.

Łączcie się nawet wszyscy w jeden kociołek, ale informujcie, że jak pogram dwa lata na świecie A i rok na świecie B, to któreś poźniej muszę oddac albo zlikwidowac.

 

I się pytam, co z moja kasą, która poszła w obydwa konta?

 

Zdecydowanie jestem na nie w opcji jakiegokolwiek łączenia światów.

Mam dwa konta, jedno na univ7 a drugie na unv8. Mam się spodziewac, że za rok będzie łączenie i któreś muszę zlikwidowac?

 

Jeśli tak, to wolę grac sobie bez geologa, niżyniera i innych płatnych fajerwerków. W efekcie i tak wszystko stracę, bo albo oddam albo mnie zabanują za wielokontowośc.

 

 

edytowanie postu

Kurde jak się łączycie, to wymyślcie najpierw jakiś sposób rekompensaty za utracone konto. Sposób najprostszy, to przenosząc się z konta słabszego na silniejsze, wszelkie profity ze słabszego konta są dodawane do mocniejszego. Czyli następuje sumowanie wydatków na rzecz Ogam z dwóch kubeczków do jednego.

Astat fajna rzecz, ale po co je kupowac, skoro po roku traci się 50% wydanych pieniędzy? Przecież po łączeniu któreś z kont musi iśc do kasacji.

Wspomnę jeszcze, że powyższe dwa zdania to STWIERDZENIE

Edytowane przez dzida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest jakiś konkret, lepiej powiedzieć od razu co nie pasuje niż w stylu 'jest coś złego ale nie chce mi się napisać'.

Nasz admin jeśli o poprawę błędów chodzi jest po prostu leniwy. Jeden zgłoszony z 2011 i niby zapisany do poprawy a dalej jest możliwość używania go.

Dzida tutaj też masz rację, jednak jest to obejście poprzez pozostawienie uniwersum jeszcze na rok na czas trwania usługi astat a potem pa pa. Z formalnego punktu widzenia wszystko jest ok. Z moralnego jest taki problem, że co niektórzy czują się tym skrzywdzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi ale była na ten temat rozmowa nie raz nie dwa, farmienie zaczyna sie właśnie po około roku (tyle ma U7), wcześniej sie po prostu nie opłaca latać po grosze jakie sa na koloniach, ja jestem zwolennikiem połączenia totalnego ale nie na zasadach ze łączymy i już, im młodsze uni tym większa rekompensata powinna być, nie koniecznie w surowcach, dajcie slot + 20 + flotę na farming (UT OW) + siódmy  slot expow – to wszystko na powiedzmy 5 tygodni od przeniesienia konta + dla osób posiadających 2 konta np. po +1 lvl kopalni deuteru na 5 wybranych koloniach.

Podstawowym problemem jest to że gracze ze starszego uni nie chcą postawić się w naszej sytuacji. Zresztą powtórzę to co pisałem już nie raz, wszystkim zależy na flotach, możliwości złomowania itd. Spowolnijmy uni jak to ma miejsce na u7, tam naprawdę ciężko jest cos trafić (a floty są), nie raz nie dwa dzięki tym dodatkowym 40s ludzie zachowują floty i motywują się do gry bo udało się uciec spod topora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.