Skocz do zawartości

Nieaktywni gracze


RapTowny

Rekomendowane odpowiedzi

Być może był już taki temat , ale zrobię go od nowa

Jak wiadomo serwer jest tak skonstruowany że flota prawie do niczego się nie nadaje chyba że ktoś ciągle kombinuje i jakieś złomy większe robi , 

A czemu nie potrzebna ? bo farmienie jest jedynie raz na planete satelity padną i nie ma co atakować , a tak być nie powinno , serwer staje się monotonny , lubię farmić a tego mi brak , każdy pilnuje surki , wystarczy wejść wcisnąć wpłać z wszystkich planet i nie ma co do zabrania , a w tych czasach każdy prawie ma neta w telefonie i wystarczy chwila by mieć spokój , Jedyna możliwość zysku to atakowanie o 5 nad ranem , wtedy surka się zrobi i nie zdąży ktoś jej do banku wpłacić ,

Moja propozycja jest taka by utworzyć coś takiego by gracze nieaktywni mieli nieograniczony zapas Energi , wtedy by była walka o farmy , gra stała by się żywsza , bo jak teraz to gracz nieaktywny jest nie potrzeby w ogóle , bo po co nawet skanować jak wiadomo satelity już lezą i zero produkcji 

Przemyślcie to , bo jak narazie trochę jest nie tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że jest 100 % , czy nawet i 1000 % by było jak nie ma energi , 

Przykład 

Wyszpiegowane surowce 1 [xxxxxxx] godzina: 18:08:07

Metal 4.622.438  

Kryształ 3.697.948

Deuter 1.155.608

Energia 1 

Konstrukcja

Kopalnia metalu 60  

Kopalnia kryształu 51

Ekstraktor deuteru 54

ELEKTROWNI BRAK 

 

 I za kilka godzin ile przybędzie , 1 mln metalu więcej  ? przy 60 poziomie kopalni 

Takich planet jak ta jest mnóstwo i nie ma co farmić 

Edytowane przez RapTowny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię prościej... Jest 50% - koniec!

Nie ma tu żadnej wzmianki o energii, wydobycie jest u idlaka bez niej...

 

Odkurzyłem szperki i sprawdziłem.

 

18:57:32

kryształ - 348.832.255.615

18:59:21

kryształ - 348.864.735.823

 

Elektrownia 6 poziom, nie ma szans by uciągnęła na 50% 58 poziom kopalni kryształu.

Jak sobie policzysz to wychodzi lekko ponad 30kk krysi w te ~110s, co daje DOKŁADNIE 50% godzinnego wydobycia na tym poziomie kopalni kryształu.

Jeśli komuś się nie wydobywa to najwyraźniej nie ma magazynów. Albo jakiś błąd, ale u mnie na u3 wygląda, że jest ok.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa co tam. Ustawcie od razu dla osoby, która dostanie (i) koło nicku ilość surki na planecie przy każdym skanie w wysokości 1kkkkk każdego surowca. Wtedy w końcu ci wielcy farmerzy będą usatysfakcjonowani. 

Panowie. Nie w tym rzeczy, żeby wszędzie była surka. Nie za łatwo by było ? Obecne ustawienia są dobre i nie ma co ich zmieniać. To moja opinia na ten temat...

 

Pozdrawiam Misiekk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.