Skocz do zawartości

Zadania U8


destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie co do zadań czy reszta będzie wyglądała tak samo jak na poprzednich uni czy będą lekkie modyfikacje. 

Mam pytanie dotyczące przede wszystkim 2 zadań

1) 27 85.000.000.000.000 Zbadaj Międzygalaktyczną Sieć Badań Naukowych (MSBN) na poziom 21. z tego co rozmawialiśmy na SB jest to kompletnie nie potrzebne bo podobno wystarczy lvl 20 do objęcia wszystkich planet, chyba, że coś się zmieniło? Jeśli tak to problem rozwiązany, jeśli nie to można zadanie 23 dać na lvl 19 a to 27 na lvl 20 i będzie dobrze

2) Teraz kwestia zadań z moona, moim zdaniem są to najmniej gwarantowane i przychodowe zadania ponieważ moona można stracić w kazdej chwili a np takie zadanie z falą na lvl 18 zajmuje około 70-80 dni a nagroda wynosi jedyne 15bln czyli jakies 4 dni wydobycia. Moja propozycja jest taka, że można by zwiększyć nagrody powiedzmy 2x za zadania. 

Na chwilę obecną nic więcej mi sie nie nasuwa na myśl. Jeśli moje przemyślenia są głupie i nie trafne pisać, przyjmę wszelką krytykę, jesli ktoś ma inne pomysły rozwiązania to proszę pisać. 

Ale przede wszystkim prosiłbym Administracje o wypowiedź czy jest w ogóle szansa na jakiekolwiek zmiany czy nic z tego,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) to ktos Cie wprowadził w błąd.

MSBN obejmuje tyle planet na jakim jest poziomie.

1 MSBN - 1 planeta.

21 MSBN - 21 planet. Czyli max - matka + 20 kolonii.

 

2) moona mozna powiekszyc, a zreszta nie bardzo rozumiem w czym jest problem, falange i teleport na moonie sie rozwija obojetnie czy sa zadania czy nie :) przynajmniej ja tak robię. Nie mozna tez miec zbyt duzo darmowej surki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na SB z kimś pisałeś rok temu to od tego czasu coś by się raczej zmieniło. Ale się nie zmieniło, zawsze było jak jest.

Zgaduję, że ktoś paplał bez sprawdzenia swojej wiedzy i dostałeś błędne informacje. MSBN dołącza do sieci 1 laboratorium, więc mając 20 MSBN masz połączone 20 planet.

W razie wątpliwości masz w sygnie mojej kalkulator, tam czas jakiegoś badania sprawdzisz i będzie wiadomo ile labków masz podłączonych.

 

Te zadania z falangą może i robią się długo w stosunku do wynagrodzenia ale oczywiste jest, że takich poziomów nie robi się na moonach wielkości 3000-6000.

Zrobisz dużego moona i będziesz unikał trzymania w jego okolicy floty to utrzymasz go 80 dni i w sumie nic poza tym nie będziesz musiał robić - dlatego nagroda jest jaka jest.

A jeśli ktoś moona ściągnie.. coż, co to by było za zadanie którego nie da się nie wykonać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byczydzien pisał ale to szczegół... Faktycznie deus sam nie wie jak to działa, twierdził, że już od 1 lvl powinno skracać czas.

Przetestowałem to właśnie robiąc nowe konto i czas badań po zrobieniu 1 MSBN nie drgnął nawet o sekundę.

 

To już jak kto uważa, czy jest sens to zmieniać.

5 min badania tego 1 poziomu wielce różnicy nie robi, a 21 lvl MSBN ma optymalny moim zdaniem czas badania jako ostatni opłacalny poziom.

20 raczej by był za krótki.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Przed chwilą sprawdziłem w kalkulatorze i 18 poziom MSBN zlicza laboratoria z 18 planet.

 

 

 


czas badań po zrobieniu 1 MSBN nie drgnął nawet o sekundę

 

 

A na drugiej planecie masz wybudowane laboratorium ?

Edytowane przez BeRnI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w niektórych grach  już 1 poz dołącza planetę do badania i zmniejsza czas  Bez MSBN  w badaniach bierze udział tylko jedna planeta  pierwszy poziom dołącza następną czyli już są dwie planety.  Przy 20 poz  21 planet jest w sieci.   W różnych grach kwestia MSBN  jest różnie rozwiązana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeRnl, ja wiem o co chodzi i właśnie dlatego nie rozumiem czemu się dziwisz, pisząc "dziwne". Skoro sam sprawdziłeś, że 18 MSBN łączy 18 labków, to analogicznie 1 MSBN łączy 1 laboratorium.

Jedno z samym sobą. Nie ma w tym nic dziwnego, tak jakbyś był sam w sieci lokalnej. Jesteś w sieci ale z nikim się nie połączysz, bo jesteś sam.

 

Jak Basik napisał - nie ma reguły, że wszędzie musi być jak na oryginale.

 

Na początkowym etapie gry zmiana by 1 MSBN już skracał czas badań guzik by zmieniła, bo to jest 5 min badania.

Później natomiast zmiana by zmieniła sporo.

20 MSBN można zrobić (a właściwie trzeba, nie wyobrażam sobie by ktoś nie korzystał z zalet trytu) w raptem 10 dni. Moim zdaniem tyle czasu nie powinien robić się ostatni poziom.

21 MSBN robi się już 29 dni i biorąc pod uwagę rekordowe poziomy badań jest sens tyle czasu na to badanie poświęcić.

 

Jest to gra strategiczna, a gdzież tu będzie strategia, jak 10 dni to wiadomo, że się opłaca nawet bez liczenia i planowania.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.