Skocz do zawartości

błąd usuwania planety


zdzisLG

Rekomendowane odpowiedzi

witam spotkała mnie dzisiaj taka oto sytuacja..

miałem wysłanego fsa z moona na moona na stacionuj...nieopatrznie wysłałem fsa na lotke (ale nie w tym rzecz) i gdy on se na nią leciał znalazłem cel..wiec długo nie myślałem skasowałem tą lotke i postawiłem w układzie gdzie chciałem lecieć..ale ze flota wracała zaraz z fsa to czekałem na nia...jakież było moje zdziwienie kiedy sie skumałem ze fs leci juz w puste miejsce tam gdzie niema juz mojej planety.!! chyba powinien wyskoczyć komunikat ze nie mozna jej skasowac bo leci na nią flota...a nic takiego nie wyskoczyło.. gdybym sie nie skumał jeszcze przez chwile to pewnie flot wpadła by w "czarną dziure" i tyle bym ją widział.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było to dokładnie 30 czerwca jakąś niecałą godzine przed napisaniem tego zgłoszenia. Flota leciała na moona z misją stacjonuj. usunąłem planetę a z nią razem moona a flota nadal leciała na kordy gdzie już nie było ŻADNEJ planety ani moona.

 

Flotę oczywiście zawróciłem i mam ją całą wiec nie chodzi o jakiś zwrot tyko o to że nie wyskoczył mi ten komunikat ze nie moge usunąć planety bo leci na  nią flota.

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiedzi nie było, bo nie potrafiłem odtworzyć tego błędu.

Albo użytkownikowi pomyliły się koordynaty, bo cyferek jest dużo i nie trudno o taką pomyłkę, albo nastąpiło jakieś przeciążenie bazy danych i niemożliwy był odczyt danych (co wydaje się raczej mało prawdopodobne, bo strona powinna wywalić błąd krytyczny, który zablokowałby wszystko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.