Skocz do zawartości

Bash - system banowania


kubulus

Rekomendowane odpowiedzi

SGO w środku nocy nie banuje, a jak nawet to trzeba było przestrzegać regulaminu. Ban ma być karą, a nie wygodą albo sposobem na załączenie urlopu.

 

 

Owszem banuje, przejrzyj pręgierz. Nie żeby to było złe, dla mnie najważniejsze aby po zbanowaniu SGO od razu nie uciekał na offline.

 

 

Ban ma być karą - OK. ale Wy tutaj proponujecie aby ktoś po jednodniowym banie, tracił urlop, a co za tym idzie całą flotę. Równie dobrze, za bash można dawać kasację konta. Pomysł w takiej formie jest absurdalny. Spieriz - głos rozsądku w temacie zdejmowania banów... Dwa dni to na pewno wystarczająca ilość czasu aby ktoś na te 5 minut dorwał się do ogam, i albo wysłał FS'a, albo włączył normalny urlop.

 

 

Ja wiem, że wiele osób wykorzystuje bany, by włączyć sobie urlop, ale nie każdy taki jest. W regulaminie chyba nawet jest coś o wymuszeniu blokady... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, tyłek boli, że skończy się uciekanie na urlop z aktywnymi badaniami?

hahah xDD Prosze Cie.....widziales mnie kiedys na UP???...jesli dobrze pamietam to Ty uciekles na urlop z tlumaczeniem "mam duzo pracy" wtedy gdy nie bylo gdzie flota uciekac....to prosze Cie nie stawiaj zbednych postow.....

 

2 dni to nie jest aż tak sporo, bo jak badanie trwa miesiąc lub dwa, to te dwa dni nic nie zmienią :) no to można dać jeden dzień ;)

to jest dobry pomysl albo raczej "zloty srodek" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


hahah xDD Prosze Cie.....widziales mnie kiedys na UP???...jesli dobrze pamietam to Ty uciekles na urlop z tlumaczeniem "mam duzo pracy" wtedy gdy nie bylo gdzie flota uciekac....to prosze Cie nie stawiaj zbednych postow.....

 

Ciebie akurat nie, wiesz o czym mówię :)

Ty nie masz potrzeby urlopu, KUPIŁEŚ w końcu top bunkier, gratulacje, jesteś bezpieczny.

Co do mojej ucieczki na urlop, uciekłem czy nie, załączyłem urlop uczciwie, przyciskiem, nie banem i spędziłem na nim półtora miesiąca, a nie dwa dni, więc raczej miałem dużo roboty, a to że nie

zabezpieczyliście sie przed tym to nie moja wina, na cztery osoby żadna o tym nie pomyślała :)

 

Ruse:

Suma procentów z RW

 

2.226.500.663 %

Ty flociarzu... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie akurat nie, wiesz o czym mówię :)

Ty nie masz potrzeby urlopu, KUPIŁEŚ w końcu top bunkier, gratulacje, jesteś bezpieczny.

Co do mojej ucieczki na urlop, uciekłem czy nie, załączyłem urlop uczciwie, przyciskiem, nie banem i spędziłem na nim półtora miesiąca, a nie dwa dni, więc raczej miałem dużo roboty, a to że nie

zabezpieczyliście sie przed tym to nie moja wina, na cztery osoby żadna o tym nie pomyślała :)

 

Ruse:

Suma procentów z RW

 

2.226.500.663 %

Ty flociarzu... :|

 

 

Miałeś strasznie dużo pracy na uni8 :)

Widzie Wy się niczego nie nauczyliście. Podpowiem wam coś, najlepszym sposobem egzekwowania swoich racji w tym wypadku jest gra,a w grze flota. Skończcie biadoliść. Weźcie się w końcu do gry lub jak wolicie czekajcie na nowe uni.

Jeżeli chodzi o Darka bo o tą sytuacje wam konkretnie chodzi to nie było tutaj żadnego specjalnego zagrania wymierzonego w bana. Swoją drogą co wam zmienia, że dostał go?

Zamierzaliście go zaatakować?:D

No właśnie :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.